Şimdi uyurken cildinizin onarılmasını ve hasar görmesini sağlayın. Cildinizin parlaklığına ve ışıltısına kavuşması için ekstra zaman harcamanıza gerek yok. Parlayan bir cilt için birkaç gece yüz maskesini tartışmak için buradayız, böylece cildinize uygulanıp gece boyunca saklanabilir. Ertesi sabah ekstra parlaklık ve pürüzsüzlük verir.?

Cilt Beyazlatma ve Parlama İçin En İyi Gece Yüz Maskesi:

İşte bazı en iyi 5 gece yüz paketleri,

1. Lotus Herbals Gece Yüz Paketi:

Lotus Herbals Gece Yüz Paketi

BURADAN SATIN ALIN

Lotus Herbals, Hindistan’ın en iyi doğal cilt bakımı ve Kozmetik Şirketlerinden biridir. Hem bitkisel hem de ayurveda Cilt Bakımı kozmetik ürünlerinin varyant düzenlemeleri ile bilinir. Hassas ciltler için daha etkili olan ve aynı zamanda cildi yumuşak ve pürüzsüz bırakan muhteşem bir görünüm veren Lotus Herbals White ışıltılı gündüz ve gece yüz maskesini anlatmak için buradayız..

İhtiyacınız olacak şeyler/ Yöntem/ Nasıl başvurulur

Paketi uygulamak için bir cam kaseye ve fırçaya ihtiyacınız olacak. Ayrıca paketi yüzünüzden silmek için ıslak pamuklu bir beze de ihtiyacınız olacak..

Temizleyici yüz köpüğünü cilde uygulayın ve 2 dakika ovalayın. Ardından yüzünüzü temizledikten sonra nemlendirici ve koruyucu jel kremi yüzünüze uygulayabilir ve 2 dakika daha bekletebilirsiniz. Artık nihayet Gece kremi paketini yüzünüze uygulayabilir ve gece boyunca bırakabilirsiniz. Ertesi gün sabah yüzünüzü yıkadığınızda, yüzünüzde o göz kamaştırıcı ifadeyi alırdınız..

Bunu ne sıklıkla yapmalısın

Hiç şüphesiz daha iyi bir sonuç için bu gece paketini her gün uygulayabilirsiniz. Ve sonucu bulursanız alternatif günlerde de uygulayarak normal kullanımına devam edebilirsiniz..

Bu neden işe yarıyor

Cilt beyazlatma için bu gece yüz paketi, yüzün her yerindeki eşit olmayan pigmentasyonu azaltarak yüz cilt tonunuzu aydınlatır..

Dikkat

Kremi tek tek uyguladığınızda cildinizde herhangi bir tahriş fark ederseniz hemen yüzünüzü yıkayın ve kullanmayı bırakın..

Faydalar

Düzenli kullanımla günden güne daha sağlıklı bir cilt vererek cildinizi aydınlatır, parlatır ve beyazlatır. Yüz cildinizi doğal olarak gerçekten iyileştirir.

2. Lakme Mutlak Gece Yüz Maskesi:

Lakme Mutlak Gece Yüz Maskesi

BURADAN SATIN ALIN

Lakme cilt parlatıcı gece yüz maskesi, cildinizi besler ve iyi nemlendirir. Yüz cildinizin nemini sürekli olarak yenileyen minerallerle zenginleştirilmiştir. Ayrıca cildin parlak görünmesini sağlar.

İhtiyacınız olacak şeyler/ Yöntem/ Nasıl başvurulur

Yüzünüzü iyice temizlemek ve cildinizi hafifçe kurutmak için bir yüz temizleyiciye ihtiyacınız olacak. Bu Lakme cilt parlatıcı gece maskesini yüzünüzü tamamen parmak uçlarınızla kaplayarak uygulayın. Bu gece maskesi aslında bir jel krem ​​gibidir ve yağsızdır. Yatmadan önce jeli cilde nazikçe masaj yapın ve gece boyunca bırakın..

Bunu ne sıklıkla yapmalısınız?

En iyi sonucu almak için bu maskeyi günlük olarak kullanabilirsiniz..

Bu neden işe yarıyor

Bu gecelik yüz paketi, maskeyi oluşturmak için cilde derinlemesine nüfuz eden mineral yüklü buzul suyu içerir..

Dikkat

Gözlerinizle temasından kaçının. Gözle teması halinde gözlerinizi hemen soğuk su ile yıkayınız..

Faydalar

Cildi parlak görünmesi için nemlendirir ve aynı zamanda nemli bir kaplama sağlayan parlak bir görünüm verir. Cildin günden güne esnekleştiğini ve düzenli kullanımla beyazladığını görebilirsiniz..

3. VLCC Insta Glow Yüz paketi:

VLCC Insta Glow Yüz paketi

Bu, Hint güzellik endüstrileri arasında iyi bilinen bir markadır. VLCC Natural Sciences, daha adil bir cilt için anında parlayan yüz paketini icat etti. Bu, cildi aydınlatan yumuşaklık, parlaklık ve parlaklık veren yumuşak kremsi bir pakettir..

İhtiyacınız olacak şeyler/ Yöntem/ Nasıl başvurulur

4-5 damla Revital ampul alın ve bu yüz paketi ile ince bir şekilde karıştırın. Bu paketi temizlenmiş bir yüze cömertçe uygulayın. 15 ila 20 dakika kurumaya bırakın ve ıslak bir süngerle silin. Ve artık cildinize başka hiçbir şey sürmeden yatmaya hazırsınız ve gece boyunca serbest bırakın..

Bunu ne sıklıkla yapmalısın

En iyi sonuçları almak için haftada üç kez geceleri kullanabilirsiniz..

Bu neden işe yarıyor

Adalet için bu gecelik yüz maskesi, parlaklığını ve parlaklığını artırmak için cilt ile iyi çalışan Sandal Ağacı ve Fındık özlerini içerir..

Dikkat

Bitkisel bir kombinasyon olduğu için ciltte herhangi bir tahrişe neden olmaz. Ancak göze teması halinde hemen gözlerinizi yıkayınız..

Faydalar

Cildi kesinlikle daha pürüzsüz ve yumuşak hale getirir. Ertesi sabah yüze çok güzel bir parlaklık verir..

4. Aroma Magic Anti Akne Kalamin Paketi:

Aroma Magic Anti Akne Kalamin Paketi

Blossom Kochhar Aroma magic, 150’den fazla aromaterapi yağının dünyanın önde gelen üreticilerinden biridir. Binlerce çeşit cilt ürünü üreterek kendi çağını yaratmıştır. Bu Aroma sihirli sivilce karşıtı Kalamin paketi, sivilceyi önlemede en iyi sonuçları almak için yatmadan önce uygulanabilir..

İhtiyacınız olacak şeyler/ Yöntem/ Nasıl başvurulur

Yüzü temizlemek için bir Aroma sihirli nane yüz temizleyicisine ihtiyacınız olacak. Ve ya Aroma sihirli gül suyu ya da toz ile karıştırmak için toneri.

Bu paket toz halindedir ve bir macun oluşturmak için bir toner veya gül suyu ile karıştırılmalıdır. Yüzünüzü temizledikten ve kuruduktan sonra bu macunu tüm yüzünüze uygulayın. 30 dakika kurumaya bırakın. Yüzünüzü tekrar yıkayın ve gece boyunca el değmeden bırakın.

Bunu ne sıklıkla yapmalısın

Sivilceler için bu gece yüz paketini sadece haftada iki kez uygulayabilirsiniz..

Bu neden işe yarıyor

Kalamin, nane, İhtiyaç, sarımsak Sandal Ağacı ve multani mitti kombinasyonu ile cildin aknelerle kırılmasını önlemede iyi çalışır..

Dikkat

Yüz paketini gözlerinizden, burnunuzdan ve ağzınızdan uzak tutun.

Faydalar

Bu yüz paketini yıkadıktan sonra anında parlaklık verir. Ayrıca gece uykunuzdan sonra bile cildi aydınlatarak sivilce ve yağsız bir görünüm verir..

5. Butik Meyve Beyazlatıcı Gece Yüz Paketi:

Butik Meyve Beyazlatıcı Gece Yüz Paketi

BURADAN SATIN ALIN

Butik ürünler %100 botanik ve organik Bitkisel içeriklidir. Her ürünün kendine göre faydaları vardır. Burada Butik bio meyve kusursuz beyazlatma ve depigmentasyon yüz paketi yüz cildinizin parlamasını ve beyazlamasını sağlar. Cildi döküntülerden ve diğer cilt enfeksiyonlarından uzak tutmaya yardımcı olur..

İhtiyacınız olacak şeyler/Yöntem/ Nasıl başvurulur

Yüzünüzü herhangi bir yüz temizleyici ile temizleyin ve kurutun. Bu kremden küçük bir miktar alın ve tüm yüzünüze uygulayın. 20 dakika kurumasını bekleyin ve ardından yüzünüzü tamamen yıkayın. Bunu her gece yatmadan önce normal alışkanlığınız olarak tutun..

Bunu ne sıklıkla yapmalıyız

Krem ile günlük olarak hatasız çalışabilirsiniz..

Bu neden işe yarıyor

Adil ciltler için bu gece yüz paketleri, kusursuz beyazlığı vermek için cildin derinliklerine işleyen ve aynı zamanda yüz cildimizi pigmentasyondan uzaklaştıran ananas, limon, domates ve papaya suyu özlerine sahiptir..

Dikkat

Cildinizde tahriş meydana gelirse, kullanmayı bırakın.

Faydalar

Bu beyazlatma paketi, cildi yumuşak ve pürüzsüz hale getirerek genç görünümlü bir doku sağlar. Ayrıca, cildinizdeki pigmentasyon probleminin giderilmesine yardımcı olur..

Cildinize sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm için gerekli olan ekstra vitamin ve besinlerin verildiğine şüphe yoktur. Uyuduğunuz sırada yüzünüzdeki cilt onarılmakta ve çeşitli cilt hastalıkları ve enfeksiyonlardan da uzak tutulmaktadır. Parlayan bir cilt için ev yapımı gecelik yüz maskesine kıyasla, bu kombinasyonlarla daha kusursuz Işıltılı sağlıklı görünen bir cilt elde edebilirsiniz..