İyi bir krem, bir kişiyi lekelerden ve diğer düzensizliklerden kurtarabilir. Piyasada düzenli kullanıldığında cilde parlaklık kazandıran birçok ürün bulunmaktadır..

Parlayan Ciltler İçin En İyi Güzellik Ürünleri

Parlayan Ciltler İçin Güzellik Ürünleri:

Aşağıda, bir kişinin denemesi gereken en iyi 9 parlak cilt ürünü bulunmaktadır..

1. SPF 17 İçeren Garnier Skin Naturals Kremleri:

SPF 17 ile Garnier Skin Naturals Kremler

Bu, uva ve uvb korumasına sahip çok popüler bir üründür. Bu aynı zamanda yüzeydeki pigmentasyonu ve diğer lekeleri de azaltır. Bu oldukça uygun fiyatlı ve birçok insan için favori ve etkili bir üründür. Bu küçük bir pakette gelir ve yaklaşık 80 INR’dir. Parlayan bir cilt elde etmek için en iyi üründür..

2. Kaya Pigmentasyon Azaltıcı Krem:

Kaya pigmentasyon azaltıcı krem

Bu, bir cam şişede gelen çok popüler bir üründür. Bu uygun fiyatlı ancak 1500 INR veya daha düşük bir fiyata 30 ml’lik bir fiyata pahalı. Bu fitik asit içerir ve bu, yüzeydeki kusurları gidermeye yardımcı olur. Bu, yama oluşumunu engeller. Bu, Kaya ürünleri satan perakendecilerden satın alınabilir..

3. Himalaya Adalet Kremi:

Himalaya Doğal Parıltı ve Adalet Kremi

Bu çok popüler bir üründür ve her 25 gramlık paket için yaklaşık 40 INR’ye satılmaktadır. Bunlar çoğu eczaneden ve diğer kozmetik mağazalarından satın alınabilir. Bu çok uygun fiyatlı ve cep dostu bir üründür. Bu, A, D, E vitaminlerini ve ayrıca bitki özlerini içerir. Bu kesar içerir ve düzenli kullanım için iyidir. Bu, kozmetik satan çoğu mağazadan satın alınabilir..

4. Lotus Herbals Cilt Aydınlatıcı Krem:

Lotus Herbals Cilt Aydınlatıcı Krem

Lotus çok popüler bir markadır ve bu birçok insanın kullanmayı sevdiği çok etkili bir maddedir. Bu orta fiyatlı bir üründür. Bu, 60 gram için yaklaşık 325 INR’dir. Bu, birkaç haftalık kullanımda lekelerden kurtulmanın gözle görülür sonuçlarını verir. Parlayan ciltler için en iyi güzellik ürünlerinden biridir..

5. Aroma Hazineleri Altın Kızdırma Kremi:

Aroma Treasures Altın Parlatıcı Krem

Bu popüler bir markadır. Bu, bunu satan çoğu mağazadan satın alınabilir. Bu, perakendecilerden ve diğer mağazalardan satın alınabilir. Bu aynı zamanda, lekeleri ve diğer lekeleri temizlemek için bunu daha etkili hale getirebilecek tonerler ve diğer fırçalar için benzer bir ürün yelpazesi ile birlikte gelir. Bu oldukça maliyetlidir ve 50 gram için yaklaşık 450 INR tutarındadır..

6. VLCC Insta Adalet Kremi:

VLCC Insta Adalet Kremi

Bu, sonuç almak için düzenli olarak kullanılabilecek çok cep dostu bir üründür. Bu, yüzeydeki lekelerden kurtulabilir ve çoğu satıcıda ve kozmetik mağazalarında bulunur. Bu, yakındaki eczanelerden de satın alınabilir. Bu, orta büyüklükte bir tüp için yaklaşık 100 INR’dir. İlişkili başka işleme maliyetleri olabilir. Bu, parlayan bir cilt için en iyi ürünlerden biridir.

7. Yaşlanan Ciltler İçin SPF 15 ile Altın Parlaklık Genç Krem Havuzları:

Yaşlanan ciltler için SPF 15 içeren Ponds Gold Radiance Genç Krem

Bu orta fiyatlı bir üründür ancak yaşlananlar için iyidir. Bunu maksimum fayda sağlamak için düzenli olarak kullanabilirler ve bu da gençleşme sağlar. Bunun UVA ve UVB koruması vardır ve bu nedenle bunu kullanırken güneş koruması kullanılması gerekli değildir. Ancak bu, 50 ml’lik şişe için yaklaşık 1000 INR’de oldukça maliyetlidir. Bu, çoğu eczaneden ve kozmetik mağazasından satın alınabilir. Bu, parlayan ciltler için en iyi güzellik ürünlerinden biridir..

8. Jovees Fairness And Glow Facial Kit:

Jovees Adalet ve Glow Yüz Kiti

Krem ve ayrıca paket ve kese gibi diğer ürünleri içeren ve maksimum fayda sağlamak için düzenli olarak kullanılabilen bir kittir. Bu, birçok alıcı arasında popüler bir kittir. Bu, en popüler perakendecilerden satın alınabilir ve ayrıca makul fiyatlıdır. Bu yüz bakımı ve masaj için kullanılabilir. Bu yaklaşık 600 INR olarak fiyatlandırılır. En iyi cilt beyazlatma ürünlerinden biridir.