Yüz paketleri, cildi aydınlatmak ve daha güzel hale getirmek için kullanılan cilt bakım ürünleridir. Her yaştan bayanlar ve kızlar tarafından güzel görünmek için kullanılabilecek farklı çiçekli yüz maskeleri vardır. Piyasada bu tür ürünler çok çeşitlidir ve doğal malzemeler kullanılarak birçok yüz paketi hazırlanabilir. Yüz paketleri ve yüz maskeleri hazırlayabileceğiniz çiçeklerin çiçekler olduğunu bilmek sizi şaşırtacak. Artık evinizde çiçekli yüz maskesi çeşitlerini hazırlayabileceğiniz doğal içerikler olduğu için bu kimyasal ürünleri kullanmanıza gerek yok..

çiçek yüz maskesi

Evde Çiçek Yüz Paketi Nasıl Yapılır:

Parlayan cildiniz için bazı çiçek yüz paketlerine bakalım,

1. Gül Çiçeği ile Yüz Paketi:

Gül Çiçeği ile Yüz Paketi

Bu gül çiçeği yüz paketi, cildi daha parlak hale getirir. Parlak ve ışıltılı bir cilt verir. Toz formu yüz paketini oluşturmaya yardımcı olur.

Yöntem / Nasıl Başvurulur / Bunu Ne Sıklıkta Yapmalısınız??

Önce gül yapraklarını alıp toz haline getirin, ardından üzerine süt ve buğday gevreği ekleyin ve tüm bunları karıştırdıktan sonra bir macun haline getirin ve yüze uygulayın. 10-15 dakika bekleyin ve kuruduktan sonra yüzünüzü suyla yıkayın. Daha parlak bir cilt için bunu haftada 2 kez kullanın..

Bu Neden Çalışıyor: Cildinizdeki kirleri temizlemeye yardımcı olur ve daha parlak hale getirir..

Dikkat: Bu çiçekli yüz maskesi ciltte tahrişe neden oluyorsa suyla yıkayın..

Faydalar: Parlayan bir cilt için en iyi çiçek yüz paketidir ve ayrıca yapımı çok kolaydır ve herhangi bir yan etkisi yoktur..

2. Hibiscus Çiçek Yüz Paketi:

Ebegümeci Çiçeği Yüz Paketi

Yüz için bu ebegümeci çiçeğinin birçok güzellik faydası vardır. Cildin hasar görmesini önlemeye ve onarmaya ve cildi gençleştirmeye yardımcı olur. Tüm cilt tipleri için mükemmeldir.

Yöntem / Nasıl Başvurulur / Bunu Ne Sıklıkta Yapmalısınız??

İlk olarak, sardunya ve ebegümeci yaprağını esmer pirince ekleyin ve birkaç damla E vitamininden zengin yağ ekleyin ve macun kıvamına getirin. Yüze uygulayın ve 10-15 dakika bekleyin ve kuruduktan sonra yüzünüzü suyla yıkayın. Sivilceleri ve kirleri gidermek için bunu haftada 1 kez kullanın..

Bu Neden Çalışıyor:

Cildinizdeki kirleri temizlemeye yardımcı olur ve daha parlak hale getirir..

Dikkat:

Ciltte tahrişe neden oluyorsa su ile yıkayınız..

Faydalar:

Yapılışı çok kolay ve hiçbir yan etkisi yok.

3. Lotus Çiçeği Yüz Paketi:

Lotus Çiçeği Yüz Paketi

Lotus, cildin parlamasına yardımcı olan birçok mineralle birlikte linoleik asit içerir. Bu lotus çiçeği yüz paketi, siyah noktaların giderilmesine yardımcı olur ve cildin parlamasını sağlar.

Yöntem / Nasıl Başvurulur / Bunu Ne Sıklıkta Yapmalısınız??

Önce lotus çiçeğinin yapraklarını alıp suyunu süzdükten sonra macun haline getirin. Daha sonra yüz paketi olarak kullanın. Daha sonra yüzünüze uygulayın. 5-10 dakika bekleyin ve kurumasını bekleyin. Birkaç dakika sonra yüzünüzü suyla durulayabilirsiniz. Silin ve ardından anında daha parlak bir cilt elde edeceksiniz..

Bu Neden Çalışıyor:

Cildinizdeki kirleri temizlemeye yardımcı olur ve daha parlak hale getirir..

Dikkat:

Ciltte tahrişe neden oluyorsa su ile yıkayınız..

Faydalar:

Yapımı çok kolay, yan etkisi yok ve anında adalet sağlıyor..

Yani bunlar farklı çiçek yüz paketleriydi. Tamamen doğal ürünler olup herhangi bir yan etkisi yoktur. Kullanımı kolay ve yapımı kolaydır. Çiçekler, kirleri doğal olarak gidermek ve cildi daha parlak hale getirmek için en iyi bileşenlerden biridir. Çiçekler, cildi pürüzsüzleştiren ve besleyen zengin değerli yağlar içerir..