Canlı kusursuz bir cilt her kadının hayalidir. Bu amaca ulaşmak için piyasada bulunan tüm ürünleri deniyoruz. Bazıları iyi çalışıyor ve diğerleri değil. Yapay güzellik ürünlerine çok para harcıyoruz. Ancak evde kusursuz bir cilt elde etmeye yardımcı olan yüz maskesi yapabiliriz. Doğal bir şey deneyelim. Yüz için kadife çiçeği daha iyi sonuç almak için çok iyidir.

Parlayan Ciltler İçin Marigold Yüz Maskesi Nasıl Yapılır?

Marigold’un Cilt İçin Faydaları

  • Kadife çiçeği, anti-bakteriyel, anti-inflamatuar ve anti-septik özelliklere sahiptir. Böylece cildinizi bir enfeksiyondan korur.
  • Kollajen üretimini uyararak kırışıklıkları önler..
  • Cildinizdeki yağı kontrol eder.
  • Kadife çiçeği antioksidan özelliği vardır, bu nedenle kirleri çıkararak cildinizi temizlemeye yardımcı olur..
  • Cildinizin gençleşmesine yardımcı olur.

Canlı bir cilt elde etmek için bu muhteşem çiçeği kullanabilirsiniz. Marigold yüz maskeleri tüm cilt tipleri için uygundur ve evde yapılması kolaydır..

Marigold Yüz Maskesi Nasıl Yapılır ve Kullanılır:

Bazı popüler kadife çiçeği yüz paketi listelerine göz atın.

1. Marigold Bal Yüz Paketi:

Marigold Bal Yüz Paketi

Bu yüz paketini yapmak için kadife çiçeği ezmesine, süt kremasına ve bala ihtiyacınız var. Bu yüz maskesi kuru ciltler için uygundur.

Nasıl Yapılır / Nasıl Başvurulur / Nasıl Kullanılır?

1 yemek kaşığı kadife çiçeği ezmesi alın. 1 tatlı kaşığı taze süt kreması ve ½ tatlı kaşığı bal. Bunları bir kapta iyice karıştırın ve ardından yüzünüze uygulayın ve kuruyana kadar tutun, 20 dakika sonra bu yüz maskesini dairesel hareketlerle ovalayın ve yüzünüzü suyla yıkayarak çıkarın..

Neden Çalışıyor?

Süt kremasındaki laktik asit ve mineraller cildi güzelleştirir. Cildi nemlendirir ve cilt dokusunu iyileştirmeye yardımcı olur. Bal yaşlanmayı geciktirmeye yardımcı olur ve ayrıca cildinizi nemlendirir..

Dikkat

Cilt tahrişini kontrol etmek için bu karışımı cildinizin küçük bir bölgesine uygulayın..

Faydalar

Bu kadife çiçeği bal yüz paketi size lekesiz, temiz bir yüz verir.

2. Marigold Yoğurt Yüz Maskesi:

Marigold Yoğurtlu Yüz Maskesi

Kadife çiçeği ezmesi, yoğurt, limon suyu ve gül suyu içerir. Bu kadife çiçeği yüz paketi size doğal ışıltılı temiz bir cilt verir..

Nasıl Yapılır / Nasıl Uygulanır / Nasıl Kullanılır?

1 yemek kaşığı kadife çiçeği ezmesi, 1 tatlı kaşığı yoğurt, ½ tatlı kaşığı limon suyu ve 1 tatlı kaşığı gül suyunu bir kapta karıştırın. İnce bir macun yapmak için iyice karıştırın. Bu yüz paketini uyguladıktan sonra bu paketi yüzünüzde kurutmak için biraz beklemeniz ve 15 dakika sonra yüzünüzü suyla yıkamanız gerekir. En iyi sonuçlar için bu macunu haftada 2 kez uygulayın..

Bu Neden Çalışıyor?

Yoğurtta bulunan laktik asit ve alfa hidroksil asit, ölü deri hücrelerinin atılmasına yardımcı olur ve dökülmeleri önler. Gül suyu cildinizin PH dengesini korumaya yardımcı olur. Ayrıca cildinizi nemlendirir ve besler. Limon suyunun sahile vurma özelliği vardır ve yağlı ciltlere iyi gelir..

Dikkat

Bu kadife çiçeği yüz paketi tüm ciltler için uygundur. Böylece herhangi bir cilt tahrişine neden olmaz

Faydalar

Bu yüz maskesi kırışıklıkları ve ince çizgileri giderir ve cildinizi gençleştirir. İşte parlayan ciltler için kadife çiçeği yüz paketi.

3. Marigold Gram Un Yüz Paketi:

Marigold Gram Un Yüz Paketi

Bu yüz paketindeki ana maddeler çiğ süt, kadife çiçeği ezmesi, Kadife çiçeği ezmesidir. Bu normal ciltler için mükemmel bir yüz paketidir..

Nasıl Yapılır / Nasıl Başvurulur / Nasıl Kullanılır?

1 yemek kaşığı kadife çiçeği ezmesi, 1 tatlı kaşığı gram unu ve 1 tatlı kaşığı çiğ sütü bir kapta karıştırarak ince bir hamur elde edin. Yüzünüzü temizleyin ve bu macunu yüz ve boyun bölgenize uygulayın. Kurumasını bekleyin ve 20 dakika sonra yüzünüzü yıkayın. İyi bir sonuç almak için bunu haftada 3 kez yapabilirsiniz..

Neden Çalışıyor?

Gram unu cilt bakımı için çok faydalıdır. Cildinizin yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlar. Ayrıca ölü deri hücrelerini de yok eder. Çiğ sütte bulunan e vitamini, alfa hidroksil asitler, kalsiyum ve diğer antioksidanlar cildi besler..

Dikkat

Yağlı ciltler için uygun değildir.

Faydalar

Bu kadife çiçeği yüz paketi cildinizi nemlendirir ve size genç ve canlı bir cilt verir..

Bunlar, parlayan ciltler için bazı etkili kadife çiçeği yüz paketleri. Yüz bakımınız için spaya gidemiyorsanız, cildinizi daha iyi yenilemek için bu kadife çiçeği yüz paketini alın..