Yorgun ciltte ışıltılı bir görünüm elde etmek için günlük yüz bakımları en iyisidir. Şehirlerimizde yaygınlaşan kirlilikle birlikte, cildin genç ve taze kalması için bir şeyler yapmalıyız. Cildin elastikiyeti ve gençleşmesi, cilde uygulanacak bir ürün seçerken dikkat edilmesi gereken önemli bir faktördür..

Doğal ürünler her zaman ilerlemenin en iyi yoludur. Elma, cilde iyi gelen doğal bir üründür. Yüzde elma kullanmanın faydaları, cildin elastikiyetini koruduğu için çoktur. Evde kolayca elmalı yüz bakımı yapabilir ve düzenli olarak kullanabilirsiniz. Sivilceler için bu elmalı yüz paketini yapmak kolaydır. Elma kabuğu yüz maskesi de sadece elmanın kabuğuyla yapılabilecek bir şey. Sivilce için elma yüz maskesi sivilceleri ve diğer cilt problemlerini tedavi etmek için harikadır..

Ev Yapımı Elma Yüz Paketi Tarifi:

  • 1 tatlı kaşığı rendelenmiş elma.
  • 1 çay kaşığı limon suyu.
  • 1 tatlı kaşığı lor.

Tüm malzemeleri alın ve iyice karıştırın. Parmak veya fırça kullanarak yüz ve boyun bölgesine uygulayın. 15 dakika ciltte kalmasına izin verin. Yüzünüzü ve boynunuzu suyla durulayın ve kurulayın.

Hindistan’daki En İyi Apple Yüz Paketi Ürünleri:

İşte piyasada hazır bulunan elma yüz paketlerinden bazıları,

1. Nature’s Essence Elma Paketi:

Nature's Essence Elma Paketi

Nature’s Essence’ın elmalı yüz paketi en iyi cilt parlatıcıdır. Cilt dokusunu iyileştirir ve sıkı ve elastik hale getirir. Bu, parlayan bir cilt elde etmek için kullanılacak en iyi yüz paketidir..

Üründeki elma özleri, iyi çalışmasının nedenidir. Elma cildin esnekliğini ortaya çıkarır ve aynı zamanda gençleştirir. Elmanın yüz paketinde kullanılması nedeniyle parlayan bir cilt elde edeceksiniz. Macun iyidir ve bir spatula ile kullanılabilir.

Kullanmak:
  • Yüze ve boyuna bir kat macun sürün.
  • 15 dakika oturmasına izin verin.
  • Sade suyla yıkayın.
  • Optimum sonuçlar için ürünü haftada bir kez kullanın.

Tavsiye Edilenler: Tüm cilt tipleri.

Fiyat: 100 gram için 85 rupi.

2. Jovees Elma ve Üzüm Meyve Paketi:

Jovees Elma ve Üzüm Meyve Paketi

Bir paket olarak yüz için elma, Jovees’den en iyisidir. Otlar ve meyve özlerinin besleyici karışımını içeren cilt gençleştirici bir pakettir. Paketteki bu ürünler cildinizin en iyi şekilde görünmesi için yenilenmesine yardımcı olur. Yüz paketindeki elma, cildinize berrak, parlak ve taze bir görünüm kazandırır. Ayrıca cildin parlaklığını ortaya çıkarmak için hareket eder..

Kullanmak:
  • Tüm yüze ve boyuna uygulayın. 20 dakika bekletin.
  • Sade su ile iyice yıkayın.
  • Ürünü haftada iki kez kullanın.

İçindekiler: Elma özü, Şeftali özü, Kayısı özü ve E Vitamini.

Tavsiye Edilenler: Tüm cilt tipleri.

Fiyat: 100 gram için Rs.185.

3. MalusCare Elma Yüz Paketi:

MalusCare Elma Yüz Paketi

Vegetal Bio actives’in bu harika ürünü, normal cilde sahip insanlar için harika. Adalet için elma yüz paketi cildinizin doğal özünü kullanır. Elma özünün zenginliği cildinizi içeriden beslediği için ciltte de görülür..

Yüz paketindeki elma, cildinize parlak ve taze bir görünüm kazandırır. Aynı zamanda ciltteki parlaklığı ortaya çıkarmak için de çalışır..

Kullanmak:

Yüzünüzü ve boynunuzu LactoClin O temizleme losyonu ile temizleyin. MalusCare’i tüm yüzünüze ve boynunuza nazikçe uygulayın ve göz ve ağız çevresinden kaçının. 20 dakika bekletin, suyla iyice durulayın ve kurulayın

Ürünü haftada iki kez kullanın.

İçindekiler: Elma, Aloe vera, Papaya, Badem ve Salatalık özleri.

Tavsiye Edilenler: Normal cilt.

Fiyat: 75 gram için Rs.390.

4. Banjaras Yeşil Elma Yüz Paketi:

Banjaras Yeşil Elma Yüz Paketi

Bu yeşil elma yüz maskesi, sık kullanım için yaratılmış canlandırıcı bir temizleyicidir. Elma özü ve deniz yosunu içerir ve cildi sıkılaştırmaya yardımcı olan cilt yumuşatıcı kil içerir. & cildi arındırın. Ayrıca birçok doğal mineral ve protein ile yüzü besler. Bu, cildinize daha net ve sağlıklı bir cilt verir.

Kullanmak:

İnce bir macun yapmak için gerekli miktarda tozu gül suyuyla karıştırın. Tüm yüze ve boyuna uygulayın. Kuruyunca sade su ile yıkayın.

En iyi sonuçlar için paketi haftada iki kez kullanın.

Tavsiye Edilenler: Tüm cilt tipleri.

Fiyat: Şimdi stok yok

5. Elmalı Himalaya Ferahlatıcı Meyve Paketi:

Elmalı Himalaya Ferahlatıcı Meyve Paketi

Himalaya’nın Canlandırıcı Meyve Paketi, doğal meyve özlerinin bir karışımı olan parlayan ciltler için bir elma yüz paketidir. Bu meyve paketi, cildinizin yenilenmeye ihtiyacı olan cildinizin verilmesine yardımcı olacak öğeler içerir. Yengeç Elma, Papaya, Salatalık, İncir ve Fuller’s Earth’ün canlandırıcı ve iyileştirici özleri, cildinize ihtiyaç duyduğu tüm beslenmeyi sağlar ve ardından cilt sağlığını iyileştirir. Cildi soğutur, pürüzsüzleştirir ve derine gömülü kirleri giderir. Yengeç Elma bilinen bir vitamin kaynağıdır. Cildin tüm gereksinimleri karşılanabilir ve en iyi parlayan cilde sahip olabilirsiniz..

Kullanmak:

Yüzünüzü ve boyun bölgenizi suyla yıkayın. Canlandırıcı Meyve Paketini tüm yüzünüze ve boynunuza eşit bir tabaka halinde uygulayın. Göz ve ağız çevresi hassas kısımlar olduğu için bu bölgeden kaçının. 10-15 dakika sonra maske kurur ve ardından ıslak bir süngerle çıkarabilirsiniz. Su ile durulayın.

Tavsiye Edilenler: Normal ve kuru cilt tipleri

Fiyat: Rs. 100 gram için 130.

6. Güneşli Bitkiler Bakson Elma Paketi:

Sunny Herbals Bakson Elma Paketi

Bakson Apple Pack, size yeşil elma, Aloe Vera ve Badem yağının iyiliğini sağlayan yağlı ciltler için bir elma yüz paketidir. Bu bileşenlerin her biri cildiniz üzerinde harika bir faydalı etki sağlamak için iyi davranır..

Yeşil elmalarda bulunan antioksidanlar cildinizin elastikiyetini koruyarak size genç bir görünüm kazandırır. Serbest radikallerin cilt hücre hasarını önleyen C vitamini açısından zengindir..

Kullanmak:

Bol miktarda Bakson elma paketi alın ve ardından yüzünüze ve boynunuza uygulayın. Göz çevresindeki alanı terk edin. 15 dakika bekletin ve ardından su ile yıkayın..

İçindekiler: Badem Yağı, Yeşil Elma, Özü, Aloe Vera.

Oran: 150gm için Rs.329.

Elma yüz paketleri, yüz rutininize harika bir ektir. Ürünü düzenli olarak kullanmaya başladığınızda kesinlikle fark edeceğiniz birkaç elma yüz maskesi faydası vardır..