Jei jau kurį laiką bandėte ir vis dar negavote teigiamo rezultato, panikos nereikia. Yra daug priežasčių ir priežasčių, dėl kurių neįmanoma pastoti. Ir dauguma jų yra gana paprasti ir kvaili nei sudėtingi. Taigi, nusiraminkite ir skaitykite toliau, kad išsiaiškintumėte, ką galbūt padarėte ne taip.

priežastys, dėl kurių nepastosite

Nepastojimo priežastys:

Jei jums kyla klausimas „Kas gali paskatinti moterį nepastoti? tada jūs turite pažvelgti į šiuos smulkius dalykus.

Ar dažnis pakankamai geras?

Bet kokiu atveju, jums reikia stengtis, kad padidėtų tikimybė pastoti. Ir kadangi seksas ar lytiniai santykiai, kaip jūs tai galite pavadinti, yra pirmoji jo dalis, galbūt norėsite pasidomėti, ar tai darote pakankamai kartų, kad pagerintumėte savo galimybes, ar turite tai per mažai, nes tai yra viena iš priežasčių, kodėl nepastoja.

Bet kokiu atveju, jūsų abiejų seksualinis gyvenimas turi būti iki galo. Taip pat galite pabandyti laiku nustatyti savo ovuliacijos ciklą.

Esant stresui?

Jei dabar jūs patiriate stresą iš draugų ir šeimos narių ir manote, kad negalite nešiotis vaikų ir nesate fiziškai pajėgioje vietoje dėl savo neigiamų rezultatų, turite giliai įkvėpti ir iškvėpti. į dalykus žiūrima lėčiau. Jei šiuo metu neketinate turėti kūdikio, atsistokite kartu ir laikykitės jo. Nešok į tai, apie ką galvoji pusiau. Be to, turėdami daug streso, tikrai negalėsite pastoti, nes jūsų protui taip pat svarbu būti norimoje vietoje.

Dažnos priežastys & amp; Nepastojimo priežastys 2

Ar daug geriate ar rūkote??

Turite mesti rūkyti ir gerti arba sumažinti jo kiekį, nes jie veikia organizmo reprodukcines sistemas, o tai tik sumažina jūsų tikimybę pastoti, todėl tai yra svarbi priežastis nepastoti. Patartina juos visiškai nutraukti, nes visą nėštumo laikotarpį turite laikytis atokiau nuo šių įpročių.

Ar jums užtenka miego?

Nepakankamas miegas silpnina imuninę sistemą, o tai dar labiau veikia reprodukcinę sistemą. Dabar reikia pakankamai išsimiegoti, kad būtum ramus ir kietas, o tada stengtis pastoti. Jei neturite pakankamai miego valandų, vėl patiriate stresą, o tai labai atsakys į jūsų klausimą „kas gali sukelti moters nepastojimą“. Todėl gerai išsimiegokite.

Ciklo aiškumas?

Dabar, kaip aiškiai suprantate savo ciklus? Ne visi turi įprastus ciklus. Kai kurie iš jų turi savo dažnumą. Taip pat svarbus ovuliacijos laikas ir mėnesinės. Nežinodami apie tai galų gale panikuosite ir sukelsite netvarką sau, kol ji net nebus tikra problema. Taigi, jei planuojate pastoti, stebėdami planuokite pagal savo ciklą, kad tai netaptų negalėjimo pastoti priežastimi.

Vis dar išsigandai? Jei sekate ir laikotės visų šių nedidelių priežasčių ir nepastojimo priežasčių, gali būti, kad turite sveikatos būklę, kurią turėsite išnagrinėti. Būtina nedelsiant kreiptis į gydytoją, kad jis būtų aptiktas, kai jis bus aptiktas. Jūsų gydytojas taip pat galės jums pasakyti, kaip tai padaryti ir pastoti. Todėl nenusiminkite. Visada yra kelias.