Ypatingas kiekvienos moters gyvenimo laikas yra nėštumo laikotarpis. Tai laikas, kai jie švyti savo grynumo aura, iššūkiai dovanoti kažkam gyvybę, jų švytėjimas spindi per veidą ryškiai ir šviesiai, jų pareiga atnešti į šį pasaulį naują, mažą, bet didelį Tai yra laikas, kai moteris yra savo liūtė savo denyje, budinti aplinką, kartais rami kaip sraigė, kartais arši kaip liūtė. Kad ir koks gražus šis reiškinys būtų, deja, tai nėra privilegija, kuria gali mėgautis kiekvienas amžius.

kaip amžius veikia nėštumą

Yra tam tikros taisyklės ir normos, kurias sukūrė Motina Gamta, sudariusi atskiras grupes visoms moterims iš visų gyvenimo sričių ir, remdamasi šiomis tam tikromis taisyklėmis, mes esame pririšti prie grandinės, kai turime priglausti naują gyvenimą mumyse . Kad ir kokie brandūs mes būtume ar mums tai būtų pageidautina, Motina Gamta mus fiziškai apribojo ribotu kiaušinių skaičiumi ir ribota galimybe sukurti naują gyvenimą.

Šiandienos straipsnio tema yra amžius ir vaisingumas.

Visi žinome paauglių mamų epizodus, tačiau ar tai tinkamas laikas gimdymui?

Mūsų, kaip moters, kūnas pradeda bręsti ankstyvame amžiuje, nuo ankstyvos paauglystės ir sulaukęs aštuoniolikos, esame pasiruošę priimti pasaulį. Tačiau būdami 18 metų esame naivūs ir nepatyrę, tačiau mūsų liepsna nugalėti viską ne, todėl dažnai atleidžiame skydą, o rezultatas yra paauglystės nėštumas, kuris, kaip rodo statistika, kasmet didėja. Tačiau nors mūsų kūnas tai fiziškai palaiko, protiškai mes nesame stabilūs, kad galėtume rūpintis kažkuo kitu ir jo ateitimi. Netgi nėštumo procesas jaunai mamai gali būti sunkus. Tai gali neturėti įtakos motinai, bet vaikui – tai tamsi artėjanti ateitis.

Tačiau kai mes šiek tiek pasensime, tarkime, būdami dvidešimties, mes išplauname galutinę brandą ir todėl yra puikus laikas pagimdyti vaiką tose gimdose. Fiziškai ir psichiškai esame pasiruošę ir atsargūs.

Pasibaigus paauglystės pažeidimams, dabar vyksta stabilus ovuliacijos procesas su šviežiais kiaušiniais, kurie gali lengvai pastoti ir todėl yra tinkamas laikas pastoti. Kitos privilegijos būti nėščiai 20 metų yra tai, kad mūsų jaunas kūnas gali lengvai atlaikyti apkrovą ir net po gimimo yra lengvi, nes šiame amžiuje esame kupini jėgų ir entuziazmo.

Kai sulauksime 30 -ies, mes subręsime šiek tiek daugiau, tačiau su jais mūsų kiaušiniai taip pat. Su amžiumi mes pradedame raukšlėtis ir skauda nugarą, tad kas verčia manyti, kad kiaušiniai vis tiek bus nepriekaištingi? Maždaug tuo metu pirmą kartą retai pasiseka ir gali praeiti geri du ar trys mėnesiai, tik bandant pastoti.

To paties uolumo, kaip ir dvidešimties, trūks, kai atsiras nugaros skausmas, raukšlės ir kitos problemos, tačiau jei sugebėsite išlaikyti tinkamą kūną, galite sujungti jų brandą, kuri yra palaima ir gali turėti gerą motinos gyvenimą.

Sulaukę 40 -ies turėtumėte galvoti apie savo vaikų vidurinės mokyklos rezultatus, o ne apie tai, kaip pastoti, nes iki šiol jums liko keletas laimingų kiaušinių, kurie užtruks amžinai. Likusieji kiaušiniai, net jei jie ir pastojo, gali neveikti tinkamai, ir tada atsiranda visos kitos problemos, būtent depresija, kraujavimas iš makšties, negimdinis nėštumas ar galbūt net persileidimas, jei mūsų organizmas to negali.

Taip pat mūsų kaulai pradeda girgždėti, o kai vaikas gimsta, jiems bus sunku jį auginti. Nors tai gali būti išmintingiau ir labiau patyrusi, nėščia sulaukusi 40 metų yra varginantis procesas.

O kai pasieksime 50, mus persekios menopauzė, o vienas sėkmingas kiaušinis, esantis dar įsčiose, paskutinį kartą atsisveikina. Tai yra tada, kai mes prarandame galimybę daugintis. Tačiau yra ir ypatingų atvejų.