Süpürme patlama saç modelleri, ön patlamalarınızda bir yan kısım ile birlikte gelir ve görünümünüze yeni bir drama ve stil getirir. Hepsi vintage, klasik ve zarif görünümle ilgili, çok ağır veya cesur bir şey değil, sadece dramatik ve basit. Süpürge saç modelleri özellikle alnı uzun olan veya alnında ince çizgiler olan kadınlar için idealdir; bunlar sadece onları iyi gizleyebilir ve moda ve görünüm anlayışınızı zahmetsizce yükseltebilir.

9 En İyi Kadın Tarafı Süpürülmüş Bangs Hair 2021:

Birkaç topuz saç modeli var ve bu en yeni kıvrımlı saç modelleri gözümüze çarptı, birini denemek için dikkatlice okuyun.

1. Geri-Süpürülmüş Dalgalar:

yandan süpürülmüş patlama saç modeli

Bu geriye doğru taranmış dalganın saç modeli, dağınık saçlarla kaygısız olduğu kadar taze yüzlü bir görünüm sunar. Renginiz yavaş yavaş saç yoğunluğuna katkıda bulunan zengin bakıra dönüşür. Ayrıca, romantik bir görünüm veren az sayıda saç teli yumuşatır..

2. Uzun Artı Yan Süpürme:

katmanlı yan süpürme patlamaları

Bu pürüzsüz patlamalar her yüz şekli için kabul edilebilir. Stilistinizden uzun patlamaları bükülü kesmesini isteyin; sonuç olarak, saçınızın dinlenme süresi ile birlikte karışırlar. Kaküllerinizi arka bir kulağınıza koyun ve havayla kurumasına izin verin. Ya da şekillendirici kremi ıslak patlamalarla (ya da kıvırcık saçlarınız varsa jel) açın. Fön makinenizde bir nozul ilavesi yapın, ayrıca hava akışını köklerden itibaren anında aşağı doğru ifade edin.

3. Pixie Süpürme Patlamaları:

kısa yan süpürme patlamaları

Bu saç modeli, peri saç kesimi ile birlikte harika bir yandan süpürülmüş patlama içerir. Çok meşgulseniz ve zamanınız yoksa, bu saç modeli sizin için en iyisidir. Bu saç modeli, bazı durumlar için mükemmel bir görünüm sunar ve her yüz yapısına uygundur..

4. Katmanlı Künt Patlamalar:

yandan süpürülmüş patlama 2021

Bu saç modelini denerseniz, enerjik bir görünüm verir. Yuvarlak kaküller, yüzü ikiye ayırıp şakağı örttüğü için daha uzun yüzler için çok hoştur. İlk katman çenenizi dikkatlice çerçeveler. Yüzünüzü mükemmel bir şekilde özetlemek için birçok katman yapabilirsiniz..

5. Yandan Süpürmeli Saçaklı Gevşek:

yandan kıvrık kahküllü orta uzunlukta saç

Uzun, serbest saçlar ve yandan süpürülmüş bir saçak istiyorsanız, saçınızı dikkatlice, bölüm bölüm fırçalayın. Saçınızı sallarken doğal saç yüzeyinizi sıkmak için, ayrıca fön çekerken bir ısı koruma serumu kullanın..

6. Uzun Artı Hafif Patlamalar:

katmanlarla uzun yan süpürme patlamaları

Kısa kalın kahkülleri tercih etmek yerine uzun ve hafif kahkülleri de deneyebilirsiniz. Bu saç modelinde kaküller çapraz bir şekilde gözlerin üzerinde gezinerek bir belirsizlik havası katarken, diğer yandan görünüşünüzü çok çekici kılıyor. Bu sadece her yüz şekli için mükemmel değil, aynı zamanda bir parti veya resmi etkinlik için de uygundur..

7. Yan Süpürme Patlamaları Bob Saç Modeli:

yandan süpürülmüş patlama resimleri

Yan süpürme patlamaları, başın ön bölümünün inceliğini örtmek için çok iyidir. Yandan ayırarak bunun gibi bir saç kesimi yapmayı deneyebilirsiniz. Ayrıca, daha da üstün görünecek kırpılmış bir arka yüz deneyebilirsiniz..

8. Flicked Süpürme Patlamaları:

yandan süpürülmüş patlama türleri

Bunda, uzun patlamalar çok sevimli görünüyor, özellikle de sonuna dokunduklarında. En öne çıkan saç modelidir çünkü patlama şekli dalgalı saçlarla çok büyük görünür ve içinde çok fazla kalite olduğu için öne çıkar. Gözlerinizle yüzleşmeye ve herhangi bir yüz taslağı için ideal bir görünüme sahip olmanın yanı sıra, çeşitli olaylarla gitmek için bolca stil sahibi olabilmeniz gerekir..

9. Yandan Süpürmeli Patlamalara Sahip Tousled Katmanlar:

Süpürme patlama saç modelleri9

Genç bir görünüm istiyorsanız bu saç modeli tam size göre. Buna iki tonlu saçlar dahildir ve solgunluk ile ılık sütlü çikolata kahvesi karışımı size saç kalitesi verir. Farklı saç renklerini de deneyebilirsiniz; Ancak, tekrarlanan boyamaların saçlarınıza zarar verdiğini unutmayın..