Perdeler evin genel görünümünü tamamlar ve evin içine ışık akışının yanı sıra tenoru da kontrol etmemize yardımcı olur. Karartma perdelerin, odamızı tamamen daha karanlık hale getirmek ve zarif bir görünüm vermek için tamamen opak olması amaçlanmıştır..

Modern & Ev Dekorasyonu İçin Şık Karartma Perde Tasarımları:

Burada, gelecekteki satın alımlarınız için kontrol edebileceğiniz en iyi 9 karartma perde modelini bulabilirsiniz..

1. Çizgili Şık Karartma Perdeleri:

Bu zarif ve şık gri Karartma Perde koleksiyonunu sunan bu, en çok talep görenlerden biridir. Hepimiz kesinlikle bu tür özenle tasarlanmış poli pamuk karışımlı perdelere bayılırdık. Bunun özel yanı, üst kısmındaki bordürler için seçilen çizgili modelidir. Bu uzun gri perdenin gövdesi sade ama şık.

2. Isı Yalıtımlı Karartma Perdeleri:

Tek amacı odayı daha karanlık hale getirmek için kullanılan bu seçkin beyaz Karartma Perdeleri serisini keşfedin. Odaları karartmak için beyaz gölgenin seçilemeyeceğini hepimiz bildiğimiz için, bu beyaz perde, daha kalın hale getirmek için yalıtımlı termal malzeme ile kabartılmıştır. Ve dolayısıyla perde, alanı güneş ışığından arındırabilir. Bu göz kamaştırıcı, kendinden tasarımlı beyaz perde, hem kapı hem de pencereler için tercih edilebilecek en iyilerin en iyisidir..

3. Ev Dekorasyon Karartma Perdeleri:

Bu, tatlı evimizin iç mekanlarını daha tatlı görünmek için dekore etmek için kullanılan En İyi Karartma Perdelerinden biridir. Bu perde yelpazesi, güzelliğini artıran üst kısımda fırfırlara sahiptir. Aynı kumaştan yapılmış kullanım kolaylığı için bağlama ipine de sahiptir..

4. Kalın Polyester Karartma Perdeleri:

Bu göz kamaştırıcı mavi karartma perde serisi, kesinlikle evinizin temasını gerçekleştirme isteklerinizi belirleyecektir. İç mekanlarınız için belirli bir tema seçtiyseniz, konsepte uyum sağlamak için bu lacivert tonunu seçebilirsiniz. Bu perde, güneşin aşırı ışık parlamalarına dayanabilen kalın polyester kullanan bir malzemedir. Bu benzersiz tasarım perdeyi kullanarak odalarınızı dilediğiniz zaman daha karanlık hale getirebilirsiniz..

5. Basılı Karartma Perdeleri:

Linkte gösterildiği gibi yeni bir koleksiyonla hem kafanızı rahatlatmak hem de ilham vermek için bu tür seçeneklerle gidebilirsiniz. Tüm vücuduna baskılı kendinden tasarımlı krem ​​karartma perdesidir. Pencereler içindir ve tüm ölçülerde mevcuttur. Çiçek desenli bu perde son derece tuhaftır, bu da odalara botanik bahçesi görünümü verir ve aynı zamanda asıldığı yerleri daha karanlık hale getirir..

6. Yatak Odası Karartma Perdeleri Seti:

Yatak odanız için tasarlanan bu siyah Karartma Perde seti ile odalarınızı aydınlatın. Bu çekici perde seti, her tondaki iç mekanlarınıza kolayca uyar ve uyum sağlar. En sevdiğiniz renkleri ve iç mekan tonlarını seçerseniz seçin, bu siyah perde onlarla çok iyi gidebilir. Ve tüm ev cazibenizi güzellikle yapın. Sadedir ve gerçek kalitede satenden yapılmıştır..

7. Kısa Boy Karartma Perdeleri:

İşte üst kısmı sade, aşağı doğru kale tasarımları olan pencereler için nefes kesen koleksiyonun perdesi. Denize kıyısı olan baskılı kale konsepti tamamen mavi gölgede. Kullanılan kumaş saten olup uzun vadede kullanım ömrüne sahip olabilir. Pencerenin kısa Karartma Perdesi panellerinin bu drape tipi modeli, dışarıdaki sıcak güneşli gün dışında kendinizi serin hissetmeniz için güneş ışığını tamamen bloke eder..

8. Uzun Kalın Karartma Perdeleri:

Doğanın yeşil gölgesinde çok çekici olan uzun karartma perdeleri koleksiyonu ile çocuk geliyor. Gölge o kadar hafif ki, odayı güneş ışığından ve ısısından uzak tutmanın ötesinde iç mekanlara ışık getirecek. Bu çocuk karartma perdesi şık bir görünüme sahiptir ve üzerinde bazı çizgi film karakterleri olduğu için çocuklar arasında favori olacaktır..

9. Yüce Füzyon Karartma Perdeleri:

Faydalı bir şekilde dikkat çekici olan bu muhteşem karartma Pencere perdesi koleksiyonuna göz atın. Hem odayı karartmak hem de kişisel yatak odanızı döşemek amacıyla bu tür bir koleksiyon tercih edilebilir. Bu karartma yatak odası perdesi, her yerinde basılmış gri, beyaz ve kırmızı füzyon tasarımı tonlarına sahiptir..

Odayı güneş ışığından korumak için kullanılan ve aynı zamanda döşeme amaçlı kullanılan bir dizi ekstra kumaş, karartma perdelerinin varlığına dikkat çekiyor. Kişinin kendi isteğine göre çok çeşitli tasarım ve ebatlarda mevcuttur. Mevcut çeşitler hakkında bilgi sahibi olmak ve satın alma işleminizi kolaylaştırmak için yukarıda tartışılan en iyi karartma perdelerine göz atabilirsiniz..