Sekme üst perde, perde üzerinde sekme desenine sahip olan perdedir. Perdenin tırnağı çubuğun içinden geçerek ön kısmından düğme ile bağlanır. Çok zaman alıcı. Düzgün bir şekilde asmak için perdenin tüm tırnaklarını iliklemeniz gerekir. Çoğunlukla büyük düğmeler, onu vurgulamak için sekme üst perdesine takılır. Bu sekme üstü stili hassas ve son derece etkilidir.

Çekici & Ev Dekorasyonu İçin Şık Sekmeli Perdeler:

Pencerelerinizi bu güzel Tab Top Perde Tasarımları ile süsleyin. Burada en iyi 9 sekmeli üst perdeyi alırsınız.

1. Yaratıcı Sekme Perdesi:

Bu sekme üst pencere perdesi yaratıcı sekme tasarımına sahip. Sekme aynı kumaşla bağlanmıştır. Bütün perde süssüz ve basit ama güzel bir sekme deseni. Çubuk, sekmeli üst perdedeki delikten geçiyor ve harika görünüyor.

2. Basılı Sekme Üst Perde:

Üzerinde güzel baskılar bulunan beyaz sekmeli üst perdedir. Perdede kaplumbağa gibi baskı var gibi görünüyor. Perde direği de çok kalın ve güçlüdür. Perdenin yanındaki duvar bile harika gri ve beyaz çizgili boyaya sahip.

3. Düğmeli Renkli Sekme Üstü Perdeler:

Nadir bulunan bu perde, sekmeli üst perde paneline sahiptir. Perdenin tırnağı büyük bir düğme ile bağlanır. Bu perdede çeşitli renklerde farklı tasarımlar bulunmaktadır. Bu renkli perde herkesin dikkatini çekiyor ve harika.

4. Çok Renkli Sekme Üst Perde:

Çeşitli renklerde düz sekmeli üst tül perdedir. Mavi, turuncu, kırmızı, beyaz, yeşil ve sarı şeffaf perde vardır. Tüm bu çok renkli sekmeli üst perde, parlak renkli bir görünüm vermek için birbirine asılır ve tüm bunlar harika görünür.

5. Sekme Üst Perde Deliği:

Beyaz renkli arka sekme perdesidir. Geniş açık deliğe sahip olan perdenin üst bölgesi burada gösteriliyor. Tahta çubuk bu beyaz çıkıntı deliğinden geçmektedir. Perde kumaşı hafif ve incedir, baskı yoktur.

6. Bükülmüş Sekme Üst Perde:

Bu gri sekmeli üst perde, üstte fiyonk ile süslenmiştir. Gri dantelden yapılmış fiyonk, çıkıntının üstüne yapıştırılmıştır. Perde, etkileyici olan koyu ve açık gri renktedir. Perdenin üstünde geniş koyu gri çizgi alanı var.

7. Jüt Sekmesi Üst Perde:

Bu beyaz sekme perdesi çok güzel ve hoş. Bu beyaz kumaş perde, daha açık tonda çiçek baskısı içerir. Perde üzerinde uçan güzel bir kuş gösterilmiştir. Beyaz perde üzerine çiçek ve yaprak baskısı koku katıyor ve harika görünüyor.

8. Çocuklar Sekmesi Üst Perde:

Bu krem ​​sekmeli üst perde, çocuk odası için en iyisidir. Bu düz krem ​​perdenin kulbu çok renklidir ve farklı baskılara sahiptir. Perde yarım ay bordürlü ve çok renkli baskılı. Harika bir perde yapımı.

9. Eşsiz Mavi Sekme Üst Perde:

Mavi renkte benzersiz baskılı sekmeli karartma perdesidir. Sekme pembe çek baskı ve perdede araç baskıları var. Perde parlak ve parlıyor. Bu canlı perde fikri zengin ve pitoresk görünüyor.

Bu sekmeli üst perde, çok dikkat isteyen hafiftir. Sekme üstü perdeler esnek ve harika. Sekmeli perde yapımında kullanılan kumaş bile çoğunlukla incedir. Sekmenin üst kısmı geniş bir deliğe sahiptir, bu nedenle perde çubuğunun kalınlığı hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Tab top perde ile her türlü perde çubuğu kullanılacaktır..