Papuošalai iš perlų yra aksesuaras, kurio kiekviena moteris nori savo drabužių spintoje, ir tam yra daug priežasčių. Tai, kas tinka visoms aprangai, ir antra, kad ji yra įvairių dizainų, atitinkančių kiekvieno stiliaus jausmą. Papuošalai iš perlų buvo mados pareiškimas įvairaus amžiaus ir gyvenimo srities moterims visame pasaulyje.

Naujausi ir gražūs perlų papuošalai moterims 2018 m.

Čia yra 15 geriausių perlų papuošalų, kuriuos tikrai pagausite.

1. Apskritimas Jhumkas:

Apskritimas Jhumkas

Šios gražios perlų jhumkos yra kiekviena Indijos mergaičių papuošalų gaminys. Jie pagaminti iš lydinio su bronzos danga ir detaliai išklotais perlais. Jie gali būti dėvimi ant kurtų ir sarees ar kitų tradicinių drabužių. Jie gali būti suporuoti su paprasta grandine arba grandine su perlų pakabuku.

2. Kundan perlų karoliai:

Kundano perlų karoliai

Šis „Kundan“ karoliai yra geriausias tarp perlų vestuvių papuošalų. Dėl savo dizaino ir sudėties bet kuri nuotaka gali atrodyti karališka ir turtinga. Be nuotakos progų, šį sunkų papuošalą taip pat galima dėvėti atliekant kitas funkcijas tradiciniuose drabužiuose, suporuotus su kabančiais auskarais.

3. Perlų apyrankės:

Perlų apyrankės

Perlų apyrankės yra dar viena sena mada, kurios vis dar populiariai reikalauja Indijos ponios ir kitos moterys visame pasaulyje. Skirtingai nuo kitų paprastų ir švelnių apyrankių, perlai apyrankėms suteikia daugiau dizaino ir grožio. Šie perlų apyrankės gali būti naudojami kasdien arba gali būti dėvimi ant tradicinių drabužių, priderintų prie perlų karolių ar grandinėlės.

4. Platinos perlų auskarai:

Platinos perlų auskarai

Šie platina padengti sidabriniai perlų auskarai yra naujausio perlų papuošalų dizaino mada. Jis gali būti dėvimas kelis kartus, nesvarbu, ar naktį, ar dieną. Jis pagamintas iš lydinio, akmenų ir perlų, suprojektuotų tiksliai. Jie atrodo elegantiški ir gali suteikti minimalų aksesuarų vaizdą.

5. Auksu padengtas perlų karoliai:

Auksu padengtas perlų karoliai

Šis auksu padengtas perlų karoliai yra skirti tiems, kurie ieško didingo papuošalo. Jis pagamintas iš lydinio, padengto auksu ir nusagstytas kristalais bei kubiniais cirkonio deimantais. Tai puikus gabalas, kurį galima dėvėti dideliame susibūrime, ir gali būti suporuotas su auskarais, kad būtų užbaigta išvaizda.

6. Lašelių auskarai:

Lašelių auskarai

Šie gražūs perlų auskarai su lašais yra vienas iš puikių perlų papuošalų, kurį šiais laikais renkasi šiuolaikinės moterys dėl savo šiuolaikinio dizaino. Jis gali būti dėvimas oficialiuose ar neoficialiuose susibūrimuose ir gali būti suporuotas su paprasta perlų grandine ar apyranke, kad papildytų išvaizdą.

7. Gėlo vandens perlų papuošalai:

Gėlo vandens perlų papuošalai

Šie gėlo vandens perlų papuošalų auskarai yra naujausios mados tendencijos. Jis nėra per sunkus ir dar labai madingas. Daugelis šiuolaikinių moterų dėvi biure ar kitose oficialiose patalpose, taip pat tradiciniuose drabužiuose. Jis pagamintas iš lydinio su vienu perlu, įdėtu į abu auskarus. Išbandykite tai reguliariai naudodamiesi išvykomis.

8. Siūlų perlų karoliai:

Siūlai perlų karoliai

Šie geltonos ir oranžinės spalvos perlų papuošalai atrodo kaip šiuolaikinio stiliaus papuošalai. Jau praėjo lydinio ir sunkiųjų auksinių papuošalų laikai. Jis pagamintas iš siūlų ir perlų ir yra rankų darbo. Jis gali būti dėvimas atsitiktiniam „Hangout“ ar atostogų metu.

9. Perlai ir žalios onikso karoliai:

Perlai ir žalio onikso karoliai

Šis gražus mišinys karoliai, pagaminti iš perlų ir žalio onikso, daro šį karolį elegantišku. Tai ilgas karoliai, puikiai tinkantys dėvėti virš saree ar lehenga. Tai gali suteikti didingą ir karališką išvaizdą ir gali atrodyti patraukliai.

10. Auksiniai puošti auskarai:

Auksiniai puošti auskarai

Šie puošti auksiniai auskarai gali būti puikus mados pareiškimas, kai norite atrodyti didingai, tačiau su minimaliu priedu. Jie pagaminti iš spalvingų akmenų ir perlų, suprojektuotų tiksliai. Jis gali būti suporuotas su paprasto aukso grandine ar apyranke ant tradicinės aprangos, kad užbaigtų išvaizdą.

11. Kemp karoliai:

Kemp karoliai

Šis spalvingas Kemp karoliai su jhumkas gali būti puikus papuošalai. Tai puikiai tinka sunkiems tradiciniams drabužiams ir pageidautina dėvėti vakaro metu. Džumkos ir kaklo gabalas pagaminti iš lydinio, padengti auksu, kad papuošalai atrodytų didingi ir karališki.

12. Perlų žiedas:

Perlų žiedas

Šis baltas perlų žiedas yra įprastas aksesuaras, kurį dėvi daugelis moterų ir vyrų visame pasaulyje. Jis pagamintas iš aukso lydinio ir akmenų, kurių viršuje yra didelis perlas. Tai minimalus aksesuaras, kurį galima lengvai papildyti perlų vėriniu ir auskarais.

13. Sidabrinių perlų rinkinys:

Sidabrinių perlų rinkinys

Šis elegantiškas perlų rinkinys, padengtas sidabru, yra puikus jūsų kitos svarbios funkcijos priedas. Jis pagamintas iš paprastų perlų, padengtų sidabru, kad būtų blizgus. Komplekte yra karoliai, apyrankė ir auskarai. Jis taip pat gali būti dėvimas oficialioje aplinkoje.

14. Choker karoliai:

„Choker“ karoliai

Šis gražus kaklo perlų karoliai yra būtinas moterims, kurios mėgsta aksesuarus. Jis pagamintas iš auksinių, baltų ir sidabrinių perlų, sumaišytų su akmenimis ir lydiniu. Tai gali suteikti jums karališką ir turtingą išvaizdą ir akimirksniu padaryti mados pareiškimą. Jis gali būti papildytas apyranke ant saree ar bet kokio kito tradicinio drabužio.

15. Auksinė perlų apyrankė:

Auksinė perlų apyrankė

Šis perlų vėrinys pagamintas iš aukso lydinio grandinės, prie jo pritvirtinti auksiniai ir balti perlai. Tai elegantiškas papuošalas, kurį galima dėvėti prie bet kokios aprangos ir beveik bet kokia proga. Tai gali suteikti jums įmantrią išvaizdą, tuo pačiu išlaikant minimalų priedą. Jį lengva nešiotis ir jį galima papildyti pakabinamais auskarais.

Papuošalai iš perlų visada išliks elegantiškiausia aksesuarų forma ir juos dėvės žmonės pagal savo poreikius. Kalbant apie papuošalus iš perlų, yra daugybė variantų – nuo perlų karolių, iki žiedo, iki auskarų iki apyrankės ir daug daugiau. Tai gali suteikti jums stilingą prisilietimą, tuo pačiu išlaikydama minimalią išvaizdą.