Kultivuoti perlai yra geriausias būdas, kad perlai būtų prieinami ir prieinami masėms. Juos gamina žmogaus sukeltas smėlis į moliuskus. Taip sukuriami nuostabūs perlai, kurie būna įvairių atspalvių baltos, pilkos, juodos ir tt. Šiuos kultivuotus perlus galite turėti papuošalų gamybai ir susukti į žiedus, karolius ir kt..

Populiariausi kultivuotų perlų papuošalų modeliai moterims su nuotraukomis:

Čia yra 9 geriausi papuošalų modeliai iš kultivuotų perlų moterims. Tai madingi ir įspūdingi perlų papuošalai. Šiuose papuošaluose naudojami įvairių spalvų perlai, todėl šie modeliai yra akinantys ir madingi.

1. Kultivuotas perlų karoliai:

Kultivuotas perlų karoliai

Čia yra nuostabus kultūringas perlų karoliai, išsiskiriantis iš kitų. Perlai turi nuostabų blizgesį, kuris šviečia ryškiai. Tai tikrai yra oficialus proginis drabužis, dėl kurio atrodysite spinduliuojantis. Perlai yra kreminės spalvos ir puikiai apvalios formos.

2. Kultivuotas perlų pakabukas:

Kultivuotas perlų pakabukas

Kultūros perlas yra puikus dalykas. Šis nuostabus įmantraus dizaino sidabrinis karoliai tampa karališkesni, naudojant kultivuotą perlų pakabuką. Pakabukas yra didelis kultivuotas perlas, baltos spalvos. Kaklo papuošalo dizaine yra deimantų, kurie suteikia žavesio.

3. Padalintas juostos žiedas:

Padalintas juostos žiedas

Kultivuotas perlų žiedas yra puikus jūsų papuošalų kolekcijoje. Šis suskaidytos juostos žiedas yra madingas žiedas, kuris nėra įprastas. Žiedas baigiasi dideliu kultivuotu perlu pabaigoje. Kitas galas turi mažą deimantą. Šis žiedas puikiai atrodys ant madingų drabužių.

4. Kultivuoti perlų auskarai:

Kultivuoti perlų auskarai

Išbandykite šiuos paprastus, bet elegantiškus kultivuotus perlų auskarus, kurie yra lašo stiliaus. Auskarai turi vieną didelį perlą lanko gale. Galite išbandyti įvairias perlų spalvas, tačiau geriausiai atrodo balta ir kreminė. Šis auskaras yra tai, kas daro įtaką oficialiam drabužiui.

5. Gėlo vandens perlų karoliai:

Gėlo vandens perlų karoliai

Kitas puikus būdas dėvėti karolius yra turėti šį trijų gijų gėlavandenių perlų karolį. Trys vėrinio sruogos turi vidutinio dydžio baltos spalvos perlus. Tai turi nuostabų atspalvį, kuris spinduliuoja ir leidžia atrodyti nuostabiai.

6. Kultivuota perlų sagė:

Kultivuota perlų sagė

Nuostabus būdas atrodyti įmantriai yra išbandyti šią „Akoya“ kultivuotą perlų sagę. Sagė turi mažus ir vidutinio dydžio perlus, kurie yra spiralės formos. Čia naudojami kultivuoti perlai yra derinami su sidabru.

7. Kultivuota perlų apyrankė:

Kultivuota perlų apyrankė

Japonijos kultivuoti perlai yra nuostabių formų ir dydžių. Šių perlų blizgesys yra puikus. Apyrankė, pagaminta iš išaugintų perlų, yra tiesiog nuostabi. Prie apyrankės galite pridėti deimantų, kad ji taip pat atrodytų sodriai.

8. Vestuviniai kultūriniai perlai:

Vestuviniai kultūriniai perlai

Vestuvių dieną nuotakai nėra nieko romantiškesnio už gražius baltus kultūrinius perlus. Šie perlai turi blizgesį ir blizgesį, suderintą su jame esančiais deimantais. Gėlių dizainas ir ilgi auskarai puikiai tinka nuotakai jos pagrindinę dieną.

9. Baroko kultivuotas perlų karoliai:

Baroko kultivuotas perlų karoliai

Išbandykite šį stilingą tikro kultūrinio perlo karolį su baroko prisilietimu. Ilgi įvairiaspalviai perlai šioje srityje atrodo nuostabiai. Tai galite naudoti bet kokiai oficialiai progai, kuri atitinka jūsų poreikius. Ilgas karoliai yra nuostabūs ant sarees ir oficialių drabužių.

Kultivuoti perlai yra geriausias būdas mėgautis jūros grožiu. Šie nuostabūs kūriniai geriausiai tinka žiedams, apyrankėms, pakabučiams, karoliams ir tt Jūs netgi galite pabandyti nešioti sagę, kurioje yra kultūrinių perlų. Oficialūs ir kasdieniai drabužiai yra puikūs, taip pat ir vestuvių kolekcija.