Šokoladiniai perlai yra kilę iš Taiti ir yra labai reti ir brangūs. Jie yra auginami perlai, o po to balinami, kad gautų spalvą. Dabar perlus taip pat galima nudažyti ruda spalva. Tai sukūrė nišą natūralių šokolado perlų rinkai ir juos mėgsta mados žmonės. Peržiūrėkite nuostabius juvelyrikos dirbinius, kuriuos čia išvardijome ir kuriuose naudojami šokolado perlai.

Labiausiai blizgantys šokolado perlų papuošalai moterims su nuotraukomis:

Pažiūrėkime šį perlą, jis yra pats žaviausias ir gražiausias. Čia mes parodėme geriausius juvelyrikos modelius iš šokoladinių perlų mergaitėms. Šie dizainai taip tradiciškai keičia jūsų išvaizdą

1. Šokoladiniai perlų auskarai:

Šokoladiniai perlų auskarai

Gaukite šiuos puošnius šokoladinius perlų auskarus, kurie yra lanko formos. Auskarų viršuje yra deimantai. Šis deimantų ir perlų derinys daro auskarus nuostabia pora. Šokoladinė perlų spalva yra nuostabi ir traukianti akį.

2. Šokolado perlų pakabukas:

Šokolado perlų pakabukas

Gaukite gryno šokolado perlų vėrinį, kuris yra pasjansas. Šis šaunus vieno perlų karolių pakabukas puikiai tinka paprastiems ir stulbinantiems efektams. Šokoladinį perlą galite įsigyti su balto aukso, aukso ar sidabro grandinėmis. Šokolado perlų poveikis yra puikus. Prie šio pakabuko derinkite to paties tipo auskarus.

3. Perlų apyrankė:

Perlų apyrankė

Atrodykite nuostabiai šioje natūralaus šokolado perlų apyrankėje. Ši triguba šokolado perlų apyrankė yra skirtingų rudų atspalvių. Apyrankė turi metalinį atvartą, kuris taip pat yra stilingas. Gryni šokolado perlai yra nuostabaus atspalvio ir blizgesio.

4. Šokolado perlų žiedas:

Šokoladinis perlų žiedas

Įsigykite šį šokoladinį Tahitian perlų žiedą, pastatytą ant 18 ct aukso ir deimantų. Nuostabus šokolado perlų žiedas yra kvapą gniaužiantis ir atrodys sodriai ant pirštų. Deimantų ir šokolado perlų derinys yra gražus ir yra privalomas visiems.

5. Šokolado perlų karoliai:

Šokoladinis perlų karoliai

Puikus 11 mm Tahitian šokolado perlų papuošalas yra tai, ką turėtumėte gauti, jei mėgstate gerus daiktus. Šie vienos sruogos šokolado perlų papuošalai yra klasikinis kūrinys ir puikiai atrodys ant jūsų drabužių. Sujunkite jį su paprastais perlų auskarais ir nustebinsite visus aplinkinius.

6. Klasterio perlų karoliai:

Klasterinis perlų karoliai

Įspūdingi baltojo šokolado perlai ir tamsaus šokolado perlų sankabos karoliai yra puikus papuošalas jūsų kolekcijoje. Šis klasterio karoliai yra teiginys, kurį jums patiks dėvėti visomis svarbiomis progomis. Perlai yra sugrupuoti, kad susidarytų graži krūva, kuri atrodo kaip spiečius.

7. Tamsaus šokolado perlas:

Tamsus šokolado perlas

Iš šių juodojo šokolado perlų pasidarykite rankų darbo apyrankę. Šokolado perlai yra žinomi visur ir atrodo stulbinančiai. Šią rankų darbo apyrankę galite dėvėti bet kokiai progai. Išbandykite šią akį traukiančią spalvą, nes ji tinka beveik bet kokios rūšies ir spalvos drabužiams. Paprasta apyrankė puikiai tinka visiems dydžiams.

8. Perlų lašo auskarai:

Perlų lašo auskarai

Išbandykite šiuos nuostabius 3 spalvų šokolado traškių perlų nuleidžiamus auskarus. Trys skirtingi šokolado perlų atspalviai yra kiekvieno auskaro dalis. Taip atsiranda gražus auskarų rinkinys, kuris puikiai atrodo visiems. Auskarams naudojami apvalūs perlai yra nuostabūs.

9. Du perlų žiedai:

Du perlų žiedai

Madingas įprasto žiedo posūkis – tai du šokoladiniai perlų žiedai su deimantais. Sidabrinis žiedas yra abstraktaus dizaino ir atrodo tikrai puikiai. Keistą dizainą pamėgs žmonės, mėgstantys puošnius papuošalus ir meną.

Šokoladiniai perlai yra gražūs ir traukia akį. Kadangi jie yra reti, jie yra labai brangūs. Tačiau papuošalai, pagaminti iš šokolado perlų, yra verti kainos. Jūs gausite auskarus, papuošalus ir kitus daiktus, tokius kaip apyrankės ir kt.