Gimęs kaip Konidela Kalyan Babu, 1996 m. Jis įsitraukė į kino industriją kaip Pawan Kalyan su savo pirmuoju filmu. Gimęs garsioje kino šeimoje, Pawanas turi keletą kritikų pripažintų ir komerciškai sėkmingų pasirodymų, dėl kurių jis tapo „Telegu galios žvaigždės“ pjedestalu. Kinas

pawan kalyan be makiažo

Pawan Kalyan su makiažu ir be jo su vaizdais:

Už savo pasirodymus jis yra pelnęs ne vieną apdovanojimą. Reikšmingiausi yra

  • Nacionalinis kino apdovanojimas už geriausią vaidybinį filmą telugų kalba
  • „Filmfare“ apdovanojimas už geriausią aktorių – telugų kalba
  • „Cine MAA“ apdovanojimas už geriausią aktorių – vyrą

Mokėsi kovos menų, jis turi juodą karatė diržą, tai matyti iš jo kovos sekų. Dėl to jam buvo suteiktas titulas „Pawan“, simbolizuojantis lordą Hanumaną.

Nors Pawan Kalyan nuolat žiūri į žiniasklaidą, jis turi daugiau nei jo atvaizdas ekrane. Čia yra žvilgsnis į jo tikrąjį gyvenimo būdą be makiažo.

Mylimasis partneris:

Pawan Kalyan su makiažu ir be jo 1

Nors apie jo santuokas daug kalbama, jis ir jo antroji žmona Renu yra puiki žvaigždžių pora. Jo žmona daugumos jo filmų kostiumų dailininkė. Iš šio atviro paveikslo matyti, kad Pawanas yra linksmas žmogus ir mėgsta leisti laiką su žmona.

Tobulas konkurentas:

Pawan Kalyan su makiažu ir be jo 2

Nors Kalyan pramonėje dirbo labai ilgą laiką, vis dėlto jis nepasitenkina savo sulaikymu ir gerbėjų sekimu. Sėkmingas žmogus žino savo konkurenciją ir visada klesti talentinga opozicija. Matytas čia su kita telegu širdies plakimu Mahesh Babu. Tai griežtai profesionalios varžybos, nes jie yra labai nuoširdūs draugai realiame gyvenime.

Šauni katė:

Pawan Kalyan su makiažu ir be jo 3

Jis pasirodo labai stilingas tiek savo filmuose, tiek realiame gyvenime. Su savo žmonos kostiumų dailininku realiame gyvenime nenuostabu, kad jis visuomet yra gerai apsirengęs viešai. Vidutinė jo išvaizda neatbaido jo nuoširdaus stiliaus. Jo gerbėja moteris pastebi, kad tai labai maloni savybė.

Penny už mintį:

Pawan Kalyan su makiažu ir be jo 4

Jis yra labai gerai skaitomas ir mėgsta skaityti tokių dvasinių lyderių kaip Swami Vivekananda darbus. Jį taip paveikė ir sujaudino Akira Kurosawa darbai, kad vieną iš savo vaikų jis pavadino legendinio rašytojo vardu. Nors kai kurie sako, kad jis vaidina neapgalvotus ir regresyvius filmus, šio žmogaus mintys yra tinkamose vietose.

Mylintis tėvas:

Pawan Kalyan su makiažu ir be jo 5

Jis labai myli vaikus ir visada skatina juos visais klausimais. Tai gali būti jo vaikai ar kiti, kuriuos jis labai myli. Matant jo mažosios Aadhya šokių rečitalį, jie kartu atrodo žaviai.

Ūsai:

Pawan Kalyan su makiažu ir be jo 6

Kalyanų šeima labai didžiuojasi savo identiškais ūsais. Panašų sportavo jo brolis Chiranjivi Kalyan. Šiems vyrams ūsai yra orumo ir pasididžiavimo reikalas, ir, tiesą sakant, jų bendra išvaizda pakyla į oriau.

Šiuolaikinis gabaras:

Pawan Kalyan su makiažu ir be jo 7

Pats žymiausias šios superžvaigždės vaidmuo buvo kaip policininkas filme „Gabbar“, kuris buvo „Dabangg“ sėkmingo filmo perdirbinys. Jo vyriška išvaizda tinka šiam vaidmeniui. Jo veiksmo herojaus aspektas yra papildomas pliusas, nes jis taip pat choreografavo kelias kovos sekas. Būti Gabaru niekada nebuvo taip stilinga.

Mąstantis aktorius:

Pawan Kalyan su makiažu ir be jo 8

Pawanas Kalyanas dažnai lyginamas su Aamiru Khanu Bolivude, nes jis yra labai gerai skaitomas ir mąstantis aktorius, kuris taip pat yra talentingas technikas.

Pawanizmas:

Pawan Kalyan su makiažu ir be jo 9

Šis žmogus yra tikras tendencijų kūrėjas. Žodį „Pawanism“ jo gerbėjai sugalvojo norėdami pažymėti savo meilę ir siautulį aktoriui. Tai taip pat buvo gerai ištirtos knygos, kurią parašė vienas iš jo karštų gerbėjų, pavadinimas. Tai tikrai aukščiausia pasveikinimo forma.

Pawan Kalyan yra sėkmės istorija, įkvepianti milijonus. Žinoma, kino žvaigždės gyvenimas yra toli nuo makiažo ir jis yra teisingas šios teorijos įrodymas.