Piniginės yra kiekvieno vyro ir moters būtinybė. Kai išsikraustome iš namų, svarbiausias dalykas, kurį turime turėti su savimi, yra labai svarbus kiekviename darbo etape. Kredito kortelėms, debeto kortelėms, asmens tapatybės kortelei, licencijai, grynaisiais pinigais, svarbiais kontaktais, bankomatų kortelėms ir net pasams reikia specialios kišenės, kad juos būtų galima laikyti viename maišelyje. Tokiai teisinei kortelei ir svarbiam turtui reikalinga piniginė, kad būtų saugu su kiekvienu asmeniu.

geriausios paprastos odinės piniginės vyrams Indijoje

Piniginės yra būtinas turtas, kurį reikia gerai apgalvoti. Žmonės, mėgstantys prekių ženklus, netgi ieško konkrečių mados namų piniginių, kurios padarė didelę įtaką piniginių ir piniginių pasauliui. Itališkos odinės piniginės, „Bottega Veneta“, „Saddleback“ odinės piniginės, „Boshh“, „Nike“ ir kt. Įmonės savo prekės ženklus įtvirtino didžiulėse vyrams skirtose piniginėse ir piniginėse..

Stilingos ir skirtingų tipų odinės piniginės vyrams:

Indijos rinkoje yra daugybė įvairių odinių piniginių vyrams. Žemiau pateikiamas 15 stilingiausių ir kasdieniausių vyriškų odinių piniginių sąrašas.

1. Vyrų juodos odos piniginė:

vyriška-juoda-odos-piniginė-1

Juodos spalvos vyriškos odos piniginės daro didelę ir dinamišką įtaką, kai išimamos iš kišenių. Autobusų prekės ženklų piniginės ir tos, kuriose yra įspaustas trenerio simbolis, atrodo nuostabiai dėl savo savybių. Atskira kišenė kortelėms, banknotams ir monetoms yra ypatingas kambarys kiekvienam poreikiui. Vyrai, turintys klasikinį firminių produktų pasirinkimą, tikrai gali turėti dinamišką poveikį trenerių piniginėms, ypač juodoms.

2. „Saddleback“ vyriška odinė piniginė:

vyriška-balnelio-odinė-piniginė

Odinės „Saddleback“ piniginės vyrams yra geriausios mados požiūriu ir net sandėliuke. Suvyniotas dizainas su stora oda įvairiomis spalvomis netgi atrodo puikiai bet kokio amžiaus. Siuvami ant odinių piniginių taip pat gaminami skirtingai. Odinė piniginė pagaminta meniškai, sunkūs ir lengvi dygsniai kampuose, todėl atrodo fantastiškai.

3. Universali vyriška odinė piniginė:

universali vyriška odinė piniginė

Daugiafunkcinė rankinė vyrams gali būti labiausiai naudinga visiems. Pagyvenę žmonės ar vyrai, turintys didelį darbo krūvį, tikrai pirmenybę teikia universaliosioms piniginėms. Išskirtinė išvaizda su stilinga, gerai įrengta pinigine gali padaryti jūsų įėjimą magnetinį tik naudojant firminius produktus. Odos gaminamas gaminys kišenėse sukuria savo įvaizdį.

4. Vyriškos odinės piniginės su krokodilo raštais:

krokodilo rašto odos piniginės

Vyrams, turintiems didelį ir drąsų pasirinkimą, tikrai patiks krokodilo atspaudai ant odos piniginėms. Odinis raštas su krokodilo kūno atspaudu ar net galvos ar uodegos atspaudu yra labai paklausus vyrų mados piniginėse. Oda taip pat yra patvari ir ilgaamžė. Vienintelis dalykas, kurį reikia turėti omenyje, kad oda po tam tikro laiko gali atrodyti nuobodu, tačiau tai taip pat suteiks piniginei senovinį vaizdą.

5. „Brown Pass“ piniginė:

„Brown-pass-case-“ piniginė

Piniginė piniginė yra labai naudinga vyrams kasdieniame gyvenime. Kartkartėmis reikia kortelės ir asmens tapatybės dokumento. Pagaminta iš 100% grynos odos piniginių, sklandžiai iš išorės ir minkšto audinio kišenėse, kad jūsų daiktai būtų saugūs. „Tommy Hilfiger“ piniginės su metaliniu simboliu, prisiūtomis prie piniginės kampo, tampa standartine pinigine.

6. „Shark Skin“ vyriškos odos piniginė:

ryklio odos oda piniginė

Ryklio odos piniginė yra daugelio pasirinkimas. Kalbant apie baltos spalvos pinigines, tai taip pat yra mados pareiškimas. Ryklio oda yra stipresnė nei batai maždaug 10 kartų daugiau; jis dažniausiai naudojamas su kostiumais, šukuotomis striukėmis ir kostiumais. Tekstūra taip pat sklandžiai akmenuota, atrodo nuostabiai. Gyvūnų odos piniginės netgi yra pripažintos tikromis vyrų piniginėmis. Na, tai yra pasirinkimo klausimas; Yra žmonių, kurie netgi priešinasi gyvūnų žudymui ir jų odos naudojimui.

7. Stilinga odinė vyriška piniginė:

stilingos vyriškos odos piniginė

Stilinga raudona rankinė vyrams atrodo nuostabiai ir madingai, kai naudojama iš kišenių. Išvaizda su raudona brūkšnine pinigine priverčia jūsų įvaizdį apeiti salę. Vidinės kišenės yra tokios pat svarbios kaip ir išorinė tekstūra. Tai nebus verta, jei nieko negalės tinkamai laikyti. Neabejotina, kad visur bus nešiojamas atskiras dėklų ir asmens tapatybės dokumentų bei kredito ir debeto kortelių ir kt. Dėklas, įskaitant automobilio licenciją ir kitas kasdieniame gyvenime būtinas korteles..

8. Nuostabi odinė piniginė vyrams:

nuostabi vyriškos odos piniginė

Nuostabios vyriškos odinės piniginės turi daugybę įvairių dizainų ne tik gaminant vidines kišenes, bet ir išorę. Žmonės, kurie gali rinktis rankdarbius, turės staigmeną su įvairiomis piniginėmis. Tarp jų yra įspaudžiamos piniginės. Tarp tokių vyrų sukurtų piniginių yra ir konkrečių vaizdų, tokių kaip ereliai, inkarai, gyvūnų veidai ir tt, simboliai.

9. Billas sulenkia odines vyriškas pinigines:

Bill-folds-doshh-skin-piniginės

„Billfolds“ yra specialiai sukurtos piniginės, skirtos saugiai su savimi nešiotis svarbius dokumentus kišenėse. Įspūdingos formos taip pat traukia akį ir lengvai patenka į kišenes. Apvali apdaila ir srieginiai kampai atrodo patrauklesni ir patvaresni. Specialus spaustukas, skirtas užfiksuoti piniginę, kad ji liktų užrakinta daugelyje piniginių.

10. „Black Bifold“ odos piniginė vyrams:

vyriška-juoda-bifold-piniginė

Dvigubos ir trigubos piniginės ir piniginės vyrams yra skirtos labai užimtiems žmonėms, su savimi turėti daug teisinių kortelių ir dokumentų. Išskyrus mobilųjį telefoną, piniginėje yra speciali kišenė viskam. Pinigai, monetos, kortelės; net lėktuvo bilietus galima gražiai sudėti į atitinkamo dydžio kišenes.

11. Geriausia universali odinė piniginė vyrams:

geriausia daugiafunkcinė odinė piniginė vyrams

Daugiafunkcinė odinė piniginė vyrams gali būti net surenkama ir suprojektuota specialiai, kad galėtų nešiotis beveik viską, kas turi būti atliekama kasdien. Asmens tapatybės kortelės, kortelės, grynieji pinigai ir net mobilieji telefonai turi kišenę specialiai sukurtoje piniginėje dviratininkams ir net kolegoms, norintiems atrodyti šauniai.

12. Rankų darbo itališka odinė piniginė vyrams:

rankų darbo itališkos odos piniginė vyrams

Rankų darbo odinės piniginės vyrams yra specialiai parinktos dovanoti jūsų ypatingiems žmonėms. Vyriškos aprangos dizainas piniginėje išsiskiria reljefu, suteikiančiu išskirtinį poveikį. Daugelis senyvo amžiaus žmonių taip pat mėgsta naudotis tokia gražiai pagaminta pinigine.

13. Baikerių odinės piniginės:

odinės baikerių piniginės

Baikerių piniginės yra sukurtos pagal specifikacijas su specialia grandine, kurią galima lengvai užsikabinti diržais. Ypatinga erdvė viskam, ko baikeriui gali prireikti. Tokiose piniginėse yra raktų laikiklis, mobilusis kišenė, kišenės kortelėms ir specialios kišenės gryniesiems. Taip; tokių specifikacijų ir šaunios išvaizdos piniginė patiks dviratininkams.

14. Geriausios jam pritaikytos piniginės:

geriausiai suasmenintos piniginės

Padovanoti tėčiui dovaną ir galvoti apie kišeninę piniginę yra puiki idėja. Žmonės graviruoja raštus ant piniginės odos, suteikdami gražią žinią savininkui. Tai yra individualios piniginės, pagamintos pagal jų užsakymą. Tokios piniginės taip pat yra su gražiais raižiniais išorėje ir gera įranga kišenėse viduje.

15. Vintažinės vyriškos odos piniginės:

senovinė vyrų piniginė

Senovinė piniginė yra daugelio žmonių pasirinkimas. Sena išvaizda sukuria daugelį metų naudotos piniginės įvaizdį ir yra turtas, kuriame yra daug dalykų. Paprastai tokių vintažinių piniginių išvaizda daroma kaip senoviškai atrodantys spaustukai, pritvirtinti prie abiejų viršelių. Odos spalva taip pat yra apleista ir dulkėta. Žmonės, turintys vintažinės išvaizdos skonį, tikrai patiks.

Taigi, vyriškos piniginės yra įvairių dizainų, net iš audinio ar plastiko arba gali būti pagamintos iš kitos sunkios medžiagos, odinių piniginių pamišimas ir išvaizda yra nesibaigianti meilė jai. Pirmoje dalyje vyrai taip pat nešiojasi tiek daug aksesuarų, tačiau piniginė yra neabejotinai būtina. Vyrų įvaizdį taip pat galima pažymėti, kokio tipo piniginę jis nešioja, storą ar ploną piniginę, odinę ar plastikinę, dizainerio ar paprastą ir klasikinę.

Odinės piniginės gali būti su jumis susijusio prekės ženklo įvaizdžio ženklas. Žmonės net pastebi tai, ką vyras neša kartu su savimi daugiausia savo piniginėje, savo artimųjų nuotraukas ar grynuosius pinigus, vizitines korteles ir kredito korteles. Piniginė gali būti asmeninis vyro turtas.