Drabužių pramonė plečiasi kiekvieną dieną, taip pat ir aksesuarų pramonė. Rinkoje yra įvairių piniginių piniginių vyrams, pavyzdžiui, dviejų kartų, plona ir šauni piniginė, čekių knygelės piniginė ir daug daugiau, kad patenkintų savo poreikius ir lūkesčius. Piniginė su pinigų segtuku yra specialiai sukurta laikyti grynuosius pinigus ir plastikinius pinigus, pagaminta iš įvairių medžiagų, tokių kaip metalai, titanas, anglies pluoštas ir magnetas.

piniginės su piniginėmis

Naujausi plonų vyrų piniginių modeliai su pinigų segtuku:

Vyrai laikomi reikliausiais ir atrankiausiais rinkos dalimis, palyginti su moterimis, dėl jų gluminančių reikalavimų. Taigi čia yra įvairių tipų piniginės piniginės vyrams.

1. Priekinė kišeninė odinė piniginė su pinigų spaustuku:

odinė-priekinė kišenė-piniginė-piniginė

Jis pagamintas iš „Alpine Swiss“ tiems asmenims, kurie niekada nesinaudojo plona „Pocket“ pinigine. Jį sudaro trys lizdai sąskaitoms, kortelėms ir asmens tapatybės kortelėms laikyti ir yra dviejų skirtingų juodos ir rudos atspalvių. Šios piniginės kokybę galima pajusti detaliai susiuvant paviršius.

2. „Dosh“ vyrų reljefinių pinigų segtuko piniginė:

dosh-mens-embossed-money-clip-wallet

Tai geriausia piniginė piniginei, nes ją sudaro 6 lizdai, kuriuose gali tilpti visi reikalingi daiktai, reikalingi asmeniui, pvz., Pinigai, popierius, kortelės ir tt. Jį sudaro polimeras ir nerūdijantis plienas, todėl atlenkiamas patvarus kaučiukas. labai patvarus. Specifikacijos, dėl kurių tai geriausia, yra tai, kad tai yra vandeniui atspari piniginė.

3. „Carhartt“ ilgų kaklų piniginė:

carhartt-long-neck-money-clip-piniginė

Ši odinė piniginė su pinigų segtuku yra plona ir klasikinio dizaino. Jį sudaro šeši lizdai su vienu pagrindiniu skyriumi, leidžiantys asmenims laikyti savo vizitines korteles kartu su asmens tapatybės kortelėmis. Šis odinis piniginės pinigų segtukas geriausiai pasirodė verslininkams ir yra įvairių spalvų.

4. Smulkios odos magnetinė piniginė:

smulkios odos magnetinis piniginis piniginis

Šią vyrišką piniginę su pinigų segtuku gamina „T“ programų kolekcijos. Jis pagamintas iš dirbtinės odos ir turi 3 lizdus, ​​įskaitant du gale ir vieną didžiulį lizdą kortelėms laikyti. Jį taip pat sudaro magnetinis spaustukas pinigams laikyti.

5. Klasikinė sidabrinių pinigų piniginė:

klasikinė-sidabrinė-grynųjų pinigų piniginė

Ši „Aliaska Bear“ (R) piniginė piniginėje nėra tikra piniginė, tačiau yra gerai žinoma dėl savo elegantiškos ir dizaineriškos išvaizdos bei stiliaus. Jis pagamintas iš nerūdijančio plieno, kuris padidina jo patvarumą ir yra labai pritaikomas, ty galima reguliuoti storį pagal jų poreikius.

6. „Adamant“ piniginė su pinigų spaustuku:

tvirtas pinigų klipas-piniginė

Ši piniginė piniginėje yra puikus ilgaamžiškumo, lengvo naudojimo ir pigumo derinys. Jis pagamintas iš odos ir turi mažą spaustuką sąskaitoms, svarbiems popieriams ir plastikinėms kortelėms laikyti. Tai geriausia vyrams, kurie visada lieka kelionėse dėl savo verslo.

7. Spausdinta grūdų karvės odos piniginė:

atspausdinta-grūdų-karvės odos-piniginė-piniginė

Ši piniginė piniginė yra subtiliai rankų darbo, sumanių ir puikių amatininkų iš Indijos, dviejų spalvų juodos ir rudos spalvos. Jį sudaro 5 lizdai, skirti svarbiausioms kortelėms ir ID bei svarbiems sąskaitoms saugoti. Tai geriausias dirbtinės ir odos derinys, kuris padidina jo patvarumą ir našumą.

8. Slėpti dygsnio tikros piniginės piniginę vyrams:

paslėpti dygsnius-vyrai-tikrų pinigų piniginė

Ši 8 lizdų vyrų piniginė piniginė yra lengva ir ilgaamžė. Tai puikus priedas, padedantis įvaizdžiui užbaigti, ir jo kaina yra labai maža.

9. „Bosca“ odos priekinė piniginė:

„bosca-leather-front-money-clip“ piniginė

Ši priekinė kišeninė odos piniginė yra žinoma dėl savo detalių dizaino ir siūlių. Jame yra 4 lizdai kortelėms laikyti ir dvi vidinės kišenės. Pagrindinis šios klipinės piniginės akcentas yra piniginės spalva, kuri prideda turtingą asmenybės bruožą vyrų kolekcijoje.

10. „Distil Union Money Clip“ piniginė:

distil-union-money-clip-wallet

„Distil Union“ tikslas yra sukurti protingesnį būdą nešiotis mažiau pinigų. Ši dvigubos piniginė vyrams leidžia asmeniui išimti krūvą kortelių, stumiant odinį dirželį. Geriausias dalykas, kurį ši piniginė turi, yra vienas lizdas, skirtas paslėpti svarbias korteles.

11. Nerūdijančio plieno plona piniginė, skirta SHARKK (R):

nerūdijančio plieno plona piniginė piniginė

Ši amerikietiška sidabrinė pinigų piniginė yra geriausia tiems asmenims, kurie nori nedelsdami pasiimti grynųjų. Jis pagamintas iš nerūdijančio plieno, o šios piniginės kraštinės yra apvalios, todėl šiai piniginei suteikiama sklandi ir elegantiška apranga.

12. „Tumi Monaco“ odinė RFID piniginė:

tumi-monaco-leather-rfid-money-clip-wallet

Šioje odinėje piniginėje su pinigų segtuku yra 2 lizdai ir slydimo kišenė būtinoms sąskaitoms ir daiktams laikyti. Ši piniginė yra labai patvari ir kompaktiška bei turi griežtą apsaugos funkciją, kuri apsaugo kortelę nuo vagių ir kišenvagių.

13. Odinės spyruoklės piniginės pinigų spaustukas priekinei kišenei:

odinis-spyruoklinis-piniginis-kišeninis-piniginis

Geriausias pasirinkimas tarp vyrų yra odinė spyruoklinė piniginė. Jis turi paprastą dizainą, tačiau siūlo tokias funkcijas kaip kompaktiškas ir elegantiškas jį naudojančiam asmeniui. Jo gamybai naudojama oda yra lygios tekstūros. Jį sudaro ekranas, kuriame yra 10 lizdų, kad būtų galima lengvai įdėti savo asmens tapatybės kortelę ar kredito korteles.

14. „Goson“ odinė piniginė su pinigų spaustuku:

piniginė gosonr-leather-money-clip

Šią vyrišką piniginę su pinigų spaustuku sudaro 5 lizdai kortelėms ir būtiniausioms sąskaitoms laikyti bei vienas skaidrus ID lango lizdas. Ši piniginė pagaminta iš aukščiausios kokybės „The P“ odos&„P Inc.“, todėl jis yra tvirtas ir patvarus.

15. Piniginė iš aukso ir sidabro:

aukso ir sidabro pinigine pinigine

Ši piniginė piniginėje yra unikalus piniginės stilius. Piniginėje yra visa kortelių laikymo talpa. Ši paauksuota piniginė yra geriausias pasirinkimas verslininkui, kuris nenori reguliariai išimti savo kortelių. Jis turi išlenktus kraštus, todėl kelnės nesuplyšta.

Visi žino, kad visi žmonės turi skirtingus pasirinkimus ir pageidavimus, susijusius su mada ir aksesuarais. Tačiau negalime garantuoti, bet taip, bandėme pristatyti savo kolekciją pagal stilių, specifikacijas ir poreikius. „Money Clip“ piniginės vyrams sulaukia puikių komplimentų ir yra labai vertinamos dėl savo tekstūros ir galimybių.