Senesniais būdais piniginė buvo apibrėžta kaip krepšys kelionėms reikalingoms reikmėms laikyti. Tačiau dabar moterys pakeitė piniginės apibrėžimą kaip svarbų ir būtiną daiktą, padedantį joms nešiotis būtiniausių daiktų, kol jie juda. Piniginės atspindi moterų stiliaus pareiškimą ir netgi atspindi žmogaus asmenybę. Kaip ir kiti aksesuarai, piniginės užima svarbią vietą moterų viliojime, o judėjimo be piniginės – to negalima tikėtis.

naujausios paprastos piniginės moterims Indijoje

Madingi moteriškų piniginių modeliai su vaizdais:

Dabar dienos dizaineris kuria stilingas, madingas ir unikalias pinigines, kurios pagerina moters išvaizdą ir priverčia jas atrodyti stulbinančiai. Pažvelkime į 25 geriausius moterų piniginių dizainus.

1. Sunkiai violetinė vestuvių piniginė:

sunki-violetinė-nuotakos-piniginė

Moterys pamišusios dėl savo išvaizdos ir nepalieka nė vieno akmens, kad gautų norimą išvaizdą. Čia yra piniginė, kuri idealiai tinka nešiotis nuotakai. Dėl unikalios violetinės piniginės formos ji atrodo nuostabiai, o spindintys akmenys, įspausti piniginės kraštuose, atrodo gražiai ir nuostabiai. Akmenys yra nudažyti unikaliu raštu, taip pagerindami išvaizdą daugybe raukšlių.

2. Miela rožinė ir balta moterų piniginė:

miela rožinė ir balta piniginė

Dėl rožinės ir baltos spalvos derinio piniginė atrodo nuostabiai. Gėlių atspaudas ant šios odinės piniginės ir maža širdelė, užmauta piniginės viršuje, todėl ji atrodo miela ir graži. Piniginėje yra daug kamerų kortelėms laikyti ir pilnas skyrius valiutai laikyti.

3. Moteriška trijų kartų juoda odinė piniginė:

trijų kartų juodos odos piniginė

„Trifolds“ piniginės moterims yra tos, kurios sulankstomos du kartus ir kuriose yra daugiau vietos ar vietos jūsų valiutai, kortelėms ir monetoms bei ID. Tai puikiai tinka toms patelėms, kurios turi kelias korteles ir laiko viską nepažeistą vienoje trijų kartų piniginėje. Piniginė pagaminta iš odos, o kontrasto susiuvimas kraštuose pagerina vaizdą.

4. Šauni ilga piniginė moterims:

Ilgos piniginės moterims

Šias pinigines labai patogu naudoti, nes jose yra daug skyrių, kuriuose galite laikyti savo korteles ir ID korteles. Jame yra maža kišenė su užtrauktuku, kurioje galite laikyti savo vertybes ar monetas keliaudami. Piniginės dizainas yra paprastas, tačiau su šiuolaikiška išvaizda.

5. „Cutwork Designer“ piniginės moterims:

kirpimo-dizainerio-piniginė-moteriai

Ši ekstravagantiška dizainerio piniginė turi išskirtinį išorės apdailos darbą, todėl ji atrodo nuostabiai. Naudota oda yra aukščiausios kokybės, todėl paviršius yra lygus. Šio tipo piniginės idealiai tinka nešiotis vakarėliuose ir vestuvėse. Šios piniginės laikiklis atrodys išskirtinis ir bus kupinas komplimentų.

6. Gražios dizainerių piniginės moterims:

dizainerio piniginė moteriai

Tai gražiausios ir žaviausios piniginės, kurias moterys mėgsta nešiotis. Šios piniginės idealiai tinka nešiotis vakarėliuose, suteikdamos jums universalų ir žavingą vaizdą. Jis nešiojamas su tobula apranga, todėl atrodysite karštas vakarėlio pyragas. Graži gėlė, įspausta į piniginę, padidina grožį, o prie jos pritvirtinta elegantiška medinė rankena, kurią patogu nešiotis.

7. Paprastos odinės piniginės mergaitėms:

paprastos odos piniginės

Paprasta taip pat atrodo elegantiška ir su ja galite sukurti savo stiliaus pareiškimą. Šio tipo nusileidimo piniginės yra įvairių spalvų ir raštų, ir jūs galite pasirinkti ir pasirinkti pagal savo patogumą ir naudojimą. Šiose paprastose odinėse piniginėse yra daug vietos, kur galite įdėti savo korteles ir dvi ilgas sritis valiutai ir kai kuriems svarbiems dienoraščiams saugoti. Priekyje yra įspausti stilingi mygtukai, kad piniginė būtų nepažeista. Odinės piniginės yra tinkamos kasdieniam naudojimui, taip pat patogios nešiotis biure.

8. Dvigubas „Polka Dot“ piniginis paaugliams:

bi-fold-polka-dot-piniginė-paaugliams

Paauglė mergina visada nori dalykų, kurie atrodo prašmatnūs, patrauklūs ir kuriuos lengva valdyti ar nešiotis. Mažos, sulankstytos dviejų kartų piniginės yra gana patogios nešiotis dėl mažo dydžio. Nors ir nedidelio dydžio, tačiau turi daug kambarių, kad galėtumėte laikyti grynuosius pinigus ir korteles. Nuostabus rožinės, tamsiai geltonos spalvos ir ilgo dirželio, išspausdinto taškeliais su įvairiomis spalvomis, derinys sustiprina vizualinį piniginės efektą.

9. Plati juodai balta piniginė su užtrauktuku:

plati juoda ir balta piniginė su užtrauktuku

Kai kurioms patelėms reikia plačių piniginių, nes jos turi turėti kelias korteles ir nuotraukų ID. Jiems tobula tokio tipo piniginė, kurioje yra keli skyriai ar kambariai būtiniausiems daiktams laikyti. Piniginės išorė yra lygi, o viršutinė balta arka atrodo patraukliai. Piniginėje yra stiprūs užtrauktukai, skirti apsaugoti jūsų vertybes.

10. Moterų daugiafunkcinė piniginė su raktų laikikliu:

daugiafunkcinė piniginė su raktų laikikliu

Šios piniginės yra vienoje piniginėje, kurioje galite laikyti savo korteles, monetas, asmeninius ID, valiutą, taip pat turite pakankamai vietos pakabinti automobilio ir namų raktus. Pagrindinė sritis yra piniginės gale, kad ji nesusipainiotų su valiuta ir būtų apsaugota užtrauktuku. Tokio tipo piniginę moterys renkasi keliaujant.

11. Genties stiliaus audinio piniginė moterims:

genčių stiliaus-audinio-piniginė

Šio tipo piniginės atrodo labai patraukliai, nes yra sukurtos naudojant spalvingus audinius ir turi neįprastų atspaudų. Naudojamas audinys turi puikią apdailą ir užtrauktuką, kuris apsaugo vertybes. Šias pinigines naudoja kolegijos merginos, nes jos atitinka savo aprangą ir atrodo madingai.

12. Mažos firminės piniginės moterims:

mažos piniginės moterims

Mažos firminės piniginės yra labai reikalingos moterims, nes jos turi du skyrius vienas šalia kito, kur pirmasis turi mielą stilingą skląstį, o kitas turi užtrauktuką, kad apsaugotų viduje esančias vertybes. Juos patogu nešiotis, nes gerai sukimba ir galima nešiotis bet kur, kur norite. Jie yra įvairių spalvų ir galite pasirinkti tą, kuris atitinka poreikius ir stilių.

13. Karikatūrų reljefinė piniginė mergaitėms:

karikatūra-reljefinė-piniginė-mergaitėms

Čia ateina mažos, mielos ir gražiai atrodančios piniginės jaunoms merginoms. Šios mergaičių piniginės gali būti suprojektuotos iš odos arba iš audinio. Kai nešiojamos jaunos merginos, tai pagerina jų išvaizdą ir atrodo gražiai bei žaviai. Ant piniginės įspausti paryškinti ir animaciniai antspaudai, todėl ji patraukli akims.

14. Atspausdinta ir akmenine moteriška piniginė:

atspausdinta ir akmenimis nusagstyta piniginė

Išspausdintos piniginės atrodo nuostabiai, nes spaudinio raštas traukia akį, o spalvų derinys padidina vizualumą. Jame yra ilgos kameros, kuriose galima laikyti valiutą ir korteles. Piniginės atrodo šviesios ir linksmos, o atvarto viršuje išmarginti akmenys suteikia karališką prisilietimą.

15. „Vintage“ kelioninės piniginės moterims:

senovinės keliaujančios piniginės moteriai

Šio tipo piniginės yra skirtos nešiotis ir net apsaugoti jūsų sunkiai uždirbtus pinigus keliaujant. Ši senovinė kelioninė piniginė skirta kelionių dokumentams, tokiems kaip pasas, viza ir kelionės bilietai, laikyti, kad viskas būtų nepažeista vienoje vietoje ir kad jūs būtumėte tvarkingi keliaujant.

16. „Skinny Flat“ piniginės skirtingomis spalvomis:

liesa-plokščia piniginė

Piniginės yra plonesnės ir aptakesnės ir plokščios. Šios piniginės taip pat vadinamos plonomis plokščiomis piniginėmis, tačiau, nors atrodo plonos, tačiau turi pakankamai vietos kortelėms, asmens tapatybės kortelėms ir valiutai laikyti. Jis netgi turi atskirą skyrių monetoms laikyti.

17. Spalvinga piniginė su juostelėmis:

spalvinga-piniginė-su juostelėmis

Ši spalvinga piniginė atrodo įspūdingai, kai ją nešioja moterys, nes ilgos juostelės suteikia pailgą išvaizdą. Jie atrodo labai stilingai, kai nešiojami patys, vadinami sankabos piniginėmis. Šios šaunios moteriškos piniginės pagerina žmogaus išvaizdą, kai nešiojamos su tobula apranga.

18. Vintažinė piniginė su įspausta kaukole:

vinatge-piniginė-su kaukole-įspausta

Piniginė yra labai patvari ir gerai pagaminta piniginė, turinti kirai ilgio skyrius, kuriuose galite laikyti valiutą. Šios senovinės juodos piniginės išorėje yra kaukolės vaizdas, todėl ji patraukli ir skiriasi nuo kitų. Šio tipo piniginė idealiai tinka nešti vakarėliuose.

19. Moteriška piniginė su atvartu:

flap-front-piniginė-moterims

Ši piniginė atrodo nepaprastai, o šios piniginės laikiklis įgauna universalią išvaizdą. Tamsių ir šviesių spalvų derinys traukia žmogų, o atvarto apačia yra gražiai pagaminta, todėl atrodo elegantiškai. Piniginė turi priekinį atvartą ir daugybę eilučių, kad galėtumėte laikyti savo daiktus. Šio tipo piniginės suteikia elegantišką išvaizdą.

20. „Pretty Money Clip“ piniginės moteriai:

gražios piniginės-piniginės

Kaip rodo pavadinimas, ši piniginė paprastai naudojama valiutai laikyti, naudojant blizgantį metalą arba žalvario spaustuką, esantį piniginės gale, o kartais ir vieną. Šio tipo piniginė yra vieta grynųjų pinigų gabenimui ir pakankamai vietos net kortelėms ir asmens tapatybės kortelėms. Jie yra mažo dydžio ir labai patogūs naudoti. Jie yra įvairių modelių ir daugelio kitų funkcijų, ir jūs galite pasirinkti vieną pagal savo poreikius. Jūs taip pat gausite daug ryškių spalvų, todėl rinkitės tą, su geliu su savo apranga, ir tapkite madingais.

21. „Leaf Style“ moteriškos odos piniginė:

lapų stiliaus piniginė

Šios piniginės nešiojamos atrodo labai madingos ir patrauklios akims. Piniginės priekis dekoruotas lapų stiliumi, naudojant spalvingą Velcro, suteikiantį nuostabią išvaizdą. Maži sidabro rutuliai, įstrigę kampe, ir piniginė puikiai tinka nešiotis apsipirkinėjant ir net „Hangout“ su draugais ir šeimos nariais, suteikiančiais jums šaunų vaizdą.

22. Surinkta odinė moterų piniginė:

surinkta-odinė-piniginė

Šio tipo piniginės atrodo labai elegantiškai ir stilingai, nešamos į bet kokius vakarinius vakarėlius ar klubus. Piniginė sukurta surenkant odą pagal modelį, todėl ji atrodo šauniai ir madingai. Piniginėje yra pakankamai vietos jūsų vertingiems daiktams sutalpinti ir tuo pačiu atrodyti madingai bei universaliai.

23. Madinga diržinė piniginė moterims:

madinga-juosta-pinigine-moterims

Kas gali būti saugesnė vieta nei tavo juosmuo? Tokio tipo piniginė su diržais idealiai tinka keliaujant ir norintiems saugiai nešiotis savo vertybes. Šiose piniginėse yra pakankamai skyrių, kuriuose galite saugiai laikyti savo korteles, raktus ir valiutą, nebijodami būti pavogti ar pavogti. Jie yra įvairių spalvų ir modelių, ir jūs galite pasirinkti pagal savo patogumą ir stilių.

24. Piniginė moterims be riešo:

piniginė moterims be riešo

Piniginė be riešo puikiai tinka moterims, nes ją galima pritaikyti prie riešo. Tai piniginė, kurioje gali būti jūsų raktai, kortelės, monetos, asmens tapatybės kortelės, mobilusis telefonas ir net valiuta. Jie puikiai tinka greitai bėgant į maisto prekių parduotuves ar naktinius vakarėlius, kur norite susitvarkyti su pinigine ir būti laisvi.

25. Stilinga dviejų sluoksnių piniginė:

stilinga dviejų sluoksnių piniginė

Šios kūdikių rožinės piniginės atrodo labai stilingai ir nepakartojamai, nes piniginė yra dviejų sluoksnių. Abiejuose sluoksniuose yra užtrauktukas, todėl jis yra itin saugus. Piniginės išorė atrodo šiurkščiai, o gėlėtomis gėlėmis ji atrodo miela ir graži. Šio tipo piniginę paprastai nešioja jaunos merginos, kad galėtų susikurti savo stilių ir atrodyti madingai prieš savo draugus.

Piniginė yra tai, be kurios bet kurios moters apsirengimas yra neišsamus. Jūs gaunate daugybę išskirtinių dizainų ir įvairių tipų piniginių ir galite pasirinkti tą, kuris atitinka jūsų poreikius ir dizainą, kuris pagerina jūsų išvaizdą. Jūs netgi gausite ryškių spalvų piniginę, todėl atrodysite kitaip nei kiti. Taigi pasiimkite piniginę, kuri leidžia jaustis patogiai ir lengvai nešiotis.