Piniginė yra prietaisas, naudojamas laikyti svarbius daiktus, tokius kaip pinigai, vizitinės kortelės, debeto ar kredito kortelė, vairuotojo pažymėjimas ir kartais monetos. Dažniausiai jis yra sulankstomas. Kadangi jie yra skirti tilpti į kišenę, jie yra nedideli. Dauguma vyrų ir moterų jį naudoja kasdien. Jei ketinate apsipirkti ar nusipirkti maisto produktų.

Naujausi ir paprasti mažų piniginių dizainai:

Visos piniginės nėra vienodos, skirtingos rūšys patenkina skirtingus mūsų poreikius. Mes tiesiog turime pasirinkti pagal savo poreikius. Galite derinti prie savo aprangos ar savo poreikių. Čia yra 9 gražių mažų vyrų ir moterų piniginių sąrašas.

1. Odos tipo maža piniginė:

mažos piniginės

Kaip rodo pavadinimas, mažos odinės piniginės yra pagamintos iš odos, o tai yra tik apdorota gyvūnų oda. Tai gali būti bet kurio gyvūno, todėl galima bet kokia spalva ir raštas. Paprastai jie yra smulkiai susiūti, tačiau kartais pagal dizainą tai taip pat gali skirtis. Galite nešioti su oficialiais ir atsitiktiniais drabužiais. Jis naudojamas tiek vyrams, tiek moterims.

2. Aliuminio maža piniginė kredito kortelėms:

aliuminio-mažos piniginės

Jis pagamintas iš aliuminio. Jis daugiausia naudojamas kreditinių kortelių saugumui, ir mes turime skirtingų spalvų aliuminio pinigines, kurias lengva nešiotis rankinėje. Tai unisex.

3. Vizitinės kortelės maža piniginė:

vizitinė kortelė-maža-piniginė

Vizitinių kortelių maža piniginė yra maža piniginė, skirta jūsų ar kitų vizitinėms kortelėms laikyti. Jis yra kompaktiškas ir lengvai nešiojamas. Vizitinė kortelė yra saugi ir nesugadinama. Daugelio tipų kortelės apsaugo nuo vandens. Jis pagamintas iš odos, plastiko ir metalo. Jis taip pat yra unisex ir lengvai nešiojamas.

4. Iškirpkite mažą piniginę:

spaustukas-maža-piniginė

„Clip“ maža piniginė yra kaip piniginė. Jame yra mažas spaustukas, skirtas laikyti pinigus. Klipas tvirtas ir neleidžia kristi pinigams. Paprastai jis skirtas laikyti kišenėje. Jį daugiausia naudoja vyrai. Jis gaminamas iš odos ir kitų medžiagų. Jis taip pat yra įvairių spalvų, tačiau dauguma jų yra juodos ir rudos spalvos.

5. Paso maža piniginė:

pasas-smulki piniginė

Paso maža piniginė naudojama pasui nešiotis. Jis yra pakankamai erdvus, kad galėtų laikyti kreditines korteles ir pinigus. Tai labai naudinga keliaujant, nes saugo viską kartu ir saugiai. Jis yra kompaktiškas ir gali būti laikomas maišelyje ar rankinėje. Jį naudoja vyrai ir moterys. Jis būna visų spalvų ir raštų. Tai geriausia naudoti vykstant į užsienį.

6. Paprasta kišeninė maža piniginė:

kišenė-maža-piniginė

Kišeninės mažos piniginės yra mažos ir kompaktiškos piniginės. Jie skirti tilpti į kišenę. Jis naudojamas pinigams, kreditinėms kortelėms ir monetoms. Yra daug madingų variantų. Paprastai vyrai juos laiko galinėje kišenėje, o moterys – piniginėje. Jis yra įvairių medžiagų ir spalvų, todėl patinka visiems.

7. Nailono mažoji piniginė:

nailono mažos piniginės

Pagal pavadinimą, maža nailoninė piniginė yra pagaminta iš nailono medžiagos. Kaip visi žinome, nailonas yra labai lanksti medžiaga, taip pat ir piniginė. Jis gali sulenkti arba sulankstyti pagal mūsų reikalavimus. Mažos nailoninės piniginės gale paprastai yra Velcro juostelė, kad ji būtų tvirtai uždaryta. Jis pagamintas iš daugelio dizainų ir stilių ir yra unisex.

8. Neperšlampama maža piniginė:

neperšlampama piniginė

Vandeniui atspari maža piniginė yra sukurta taip, kad neleistų vandeniui patekti į piniginę. Jis yra kompaktiškas ir paprastai turi vietos tik pinigams ir kredito/debeto kortelėms. Jį naudoja plaukikai, taip pat jei ketinate kurortą, baseiną ar paplūdimį. Tai saugo jūsų vertę saugiai ir sausai. Jis yra daugelio dizainų. Jį gali naudoti tiek vyrai, tiek moterys.

9. Mažoji riešo piniginė:

riešas-maža-piniginė

Riešo maža piniginė yra piniginė, nešiojama aplink riešą. Jį dažniausiai naudoja dviratininkai, bėgikai ir žygeiviai. Jį galite naudoti, kai norite laikyti savo daiktus šalia. Galite tiesiog nešiotis ir užsiimti visa nuotykių veikla, nieko nesijaudindami. Jis turi įvairių stilių ir yra naudojamas visiems.

Taigi mažos piniginės gali būti įvairių tipų ir stilių. Jis gali būti naudojamas pagal jūsų poreikius ir stilių. Puikiai tinka tiek vyrams, tiek moterims, kurios nenori nešiotis didelių gabaritų krepšių. Mažos piniginės yra naujas jaunosios kartos aksesuaras.