Piniginė nebelaikoma paprastu aksesuaru vyrams ar moterims laikyti grynuosius pinigus ir svarbias korteles. Tai tapo jūsų stiliaus dalimi ir apsaugo jūsų duomenis nuo patikrinimo ir pavogimo kišenėse ar apiplėšimuose. Tiems, kuriems reikia stilingos ir funkcionalios kompanioninės piniginės, Indijos rinkoje yra įvairių piniginių pasirinkimų, tačiau metalinės piniginės laikomos tinkamiausiomis.

Apsaugomos ir madingos metalinių piniginių modeliai su vaizdais:

Žemiau yra geriausių metalinių piniginių, turinčių labai patvarią ir patikimą funkciją, sąrašas.

1. RFID apsauginė piniginė:

metalinės piniginės

Ši apsauginė RFID kreditinės kortelės piniginė yra elegantiško dizaino ir pagaminta iš nerūdijančio plieno, todėl yra lygus išorinis paviršius. Tai leidžia saugoti iki 7 kortelių pagal jūsų poreikius ir apsaugo jas nuo aplinkos sąlygų. Šiomis piniginėmis gali naudotis tiek vyrai, tiek moterys.

2. Mašinos eros Ti5 metalinė piniginė:

mašinos eros-ti5-metalo-piniginė

Ši metalinė piniginė vyrams yra pagaminta iš titano ir yra lengvo svorio. Jame yra nykščio lizdas, skirtas kortelėms išimti, kartu su butelių atidarytuvu ir vienu metu telpa iki 7 kortelių. Dėl plono dizaino ir apvalių kraštų jį galima nešioti.

3. „Sharkk“ didelės piniginės metalas:

ryklys-didelė piniginė

Ši metalinė piniginė vyrams ir moterims yra pagaminta iš aukščiausios kokybės plastiko ir aliuminio ir yra įvairių spalvų. Jame yra iki 7 lizdų, kuriuose galima laikyti apie 9 korteles. Jei nesate patenkintas šios metalinės piniginės kokybe, šis prekės ženklas suteikia garantiją visam gyvenimui, kad bet kada galėtumėte pakeisti savo pinigines.

4. „Zippo“ nerūdijančio plieno piniginė:

„zippo“ nerūdijančio plieno piniginė

Ši plona metalinė piniginė sukurta kūrybingos formos, kad būtų galima lengvai ištraukti korteles iš piniginės. Tai leidžia asmenims saugoti apie 7 svarbias savo poreikių ir paskirties korteles kartu su grynaisiais pinigais, kad jie būtų nedelsiant naudojami.

5. Umbra metalinė piniginė:

„Umbra“ metalinė piniginė5

„Umbra Metallic“ kortelių laikikliai yra plastiko, elastingumo ir metalo derinys, kuris padidina piniginės patvarumą ir patikimumą. Tai leidžia asmeniui turėti daug pinigų kartu su kortelėmis ir yra įvairių spalvų.

6. „Apex“ piniginė:

viršūnės piniginė

„Apex“ piniginė yra pagaminta iš aliuminio ir leidžia lengvai pasiekti korteles ir grynuosius pinigus su „thump-slot“ funkcija. Jame gali tilpti apie 2–7 kortelės, o dėl nugaros spalvos jis atrodo stilingai.

7. Dizainerio aliuminio metalinio dėklo piniginė moterims:

dizainerio aliuminio-metalo dėklas

Dizainerio aliuminio metalinę piniginę moterims lengva nešiotis bet kur ir bet kada, nekeliant pavojaus, kad vagys ją gali kišti. Piniginė pagaminta iš plastiko ir aliuminio, joje yra apie 6 lizdai kortelėms laikyti. Jis yra įvairių modelių ir spalvų, todėl parodo asmenybę, ypač moterų ir mergaičių.

8. „Omega“ piniginė:

omega-piniginė

„Omega Titanium“ piniginė yra geriausia metalinė piniginė su dviejų plokščių dizaino funkcija ir nerūdijančio plieno kampu. Tai leidžia asmeniui laikyti apie 2–10 vizitinių kortelių kartu su kai kuriomis sąskaitomis ir grynaisiais. Nykščio anga kartu su butelių atidarytuvu prideda papildomos funkcijos šiai piniginei.

9. Itin plonas aliuminio metalo kortelių laikiklis:

itin plonas aliuminio-metalo kortelių laikiklis

Ši plona dizaino piniginė yra plieno ir aliuminio medžiagos derinys. Itin plona aliuminio piniginė yra nedidelio svorio ir turi 6 lizdus kortelėms laikyti. Jį lengva nešiotis bet kur, net dienomis. Jūs galite tvarkyti visus savo daiktus šioje piniginėje nesijaudindami.

Keičiantis madai, keičiasi ir piniginės stiliai bei tekstūros. Praėjusiame amžiuje žmonės pirmenybę teikė odinėms piniginėms, tačiau šiais laikais pirmenybę teikia metalinėms piniginėms. Metalinių piniginių dizainas yra aptakus ir plokščias, atitinkantis dabartines mados tendencijas. Juos galima įsigyti įvairiomis kainomis, tačiau sąraše yra tik populiariausi ir patogiausi.