Dizainerių piniginės vyrams ir moterims yra odinės. Jie turi dizainą ir atspaudus, kurie skiriasi nuo tradicinių piniginių. Naudotos spalvos yra labai patrauklios ir daro piniginę nuostabiu gabalu.

Madinga & Gražus dizainerių piniginių dizainas vyrams & Moterys tendencijoje:

Pažvelkime į 9 geriausius dizainerių piniginių modelius vyrams ir moterims.

1. „Bloom Designer“ piniginė moterims:

„Bloom Designer“ piniginė moterims

Tai graži moterų dizainerių piniginė, ant kurios yra gėlių atspaudas. Įmonės logotipas matomas atspausdintas ant audinio pagrindo ir tai padidina jos prabangos vertę. Piniginėje yra modelis su užtrauktuku, kuris atsiveria akordeono būdu, kad būtų galima laikyti daug daiktų.

2. Metalo dizainerio piniginė moterims:

Metalo dizainerio piniginė moterims

Čia yra dar vienas madingas piniginės užtrauktukas. Piniginė pagaminta iš juodo audinio, iškloto metalinėmis detalėmis. Yra dvi sagtys, patraukliai uždėtos piniginės priekyje. Taip pat yra vidinė kišenė su metaliniu užtrauktuku. Visa piniginė atrodo labai įspūdingai ir prašmatniai.

3. „Snap Designer“ piniginė vyrams:

„Snap Designer“ piniginė vyrams

Puiki kaip dovana ši odinė dizainerio piniginė vyrams. Piniginė yra minimalistinio dizaino, tačiau dėl puikios odos kokybės ji yra nuostabi. Piniginė turi užtrauktuką, taip pat užtrauktuką papildomam stiliui. Prekės ženklo logotipas dailiai pritvirtintas prie metalinės detalės piniginės apačioje.

4. Dygsniuota dizainerio piniginė moterims:

Dygsniuota dizainerio piniginė moterims

Čia yra puiki odinė dizainerio piniginė moteriai su dygsniuotu raštu. Juoda oda yra minkšta ir susiuvama dygsniavimo technika. Rausvos spalvos kontrastas vidiniame piniginės pamušale išryškina šios piniginės spalvingumą. Tai gali būti geriausias pasirinkimas dizainerio piniginei.

5. Krepšelio pynimo dizainerio piniginė vyrams:

„Basket Weave“ dizainerių piniginė vyrams

Įsigykite šią įspūdingą dizainerio piniginę vyrams iš juodos odos. Piniginė yra pagaminta iš odos juostelių, kurios yra susipynusios krepšio pynimo būdu, kad būtų suteiktas labai glaudus efektas, ir piniginė, kuri atrodo stulbinančiai. Odos blizgesį sustiprina audimo technika.

6. „Image Print Designer“ piniginė vyrams:

„Image Print Designer“ piniginė vyrams

Čia yra dizainerio piniginė vyrui, pagaminta ne iš odos, o iš poliuretano. Piniginės dizainas yra dolerio kupiūra. Piniginė yra nuostabiai rudos spalvos, o atspaudas išgraviruotas juodai. Kontrastas sukuria labai akinantį kūrinį.

7. Dygliuota dizainerio piniginė moterims:

Dygliuota dizainerio piniginė moterims

Šis dizainerio kūrinys yra tendencijų kūrėjas ir mėgstamas daugelio madų. Piniginė yra iš spalvingos makaronų raudonos odos. Tada jis yra nusagstytas metaliniais smaigaliais, kad jis atrodytų labai retro. Piniginė yra pavogta dėl savo kainos, nes ji yra labai orientuota į dizainerį.

8. „Cutwork Designer“ piniginė vyrams:

„Cut work Designer“ piniginė vyrams

Įsigykite šią įspūdingą dizainerio piniginę savo vyrui, jei jam patinka roko stilius. Piniginė pagaminta iš odos, o piniginės centre – žvaigždutė. Piniginėje lengvai telpa iki 12 kortelių ir sąskaitos. Šios piniginės patrauklumas yra metalinė grandinė, pritvirtinta prie piniginės, kurią galima prisegti prie kelnių.

9. Diržo stiliaus dizainerių piniginė moterims:

Diržo stiliaus dizainerio piniginė moterims

Rožinė yra moterų mėgstamiausia spalva, o ši nuostabi rožinė ir kreminės spalvos dizainerio piniginė moteriai yra geriausias pirkinys. Piniginėje yra dirželis, kuris jį uždaro, ir metalinė kilpa. Tai suteikia jai labai rafinuotą išvaizdą. Pasirinkite šį nuostabų kūrinį kaip kitą piniginę.

Dizainerių piniginės vyrams ir moterims yra madingi madingi stiliai, kurie dabar yra labai stilingi. Dizainerių piniginės iš odos ar net poliuretano gaminamos su atspaudais arba metaliniais priedais.