Piniginės buvo svarbus vyrų aksesuaras nuo pat jų išradimo. Jie yra pripildyti visų būtinų dalykų, kuriuos vyrams reikia nešiotis su savimi. Tačiau iš pradžių jie atrodė stambūs dėl didelės sumos, kurią jie nešiodavosi, ar kreditinių kortelių, vizitinių kortelių ir pan. Tokios piniginės nešant atrodė kaip našta.

Plonos piniginės

Stilingi ir nauji vyrų plonų piniginių dizainai su nuotraukomis:

Keičiantis madingiems aksesuarams, pasikeitė ir piniginės dizainas. Tai suteikė naują piniginės dizainą, būtent ploną piniginės dizainą, kuris yra gana populiarus rinkoje. Pažvelkime į keletą tokių plonų vyriškų piniginių.

1. Apvyniokite ploną piniginę raudonai:

apvalkalas-plona piniginė

Šiais laikais gana populiarus naujas plonos vyriškos piniginės dizainas, kuriam suteiktas apvalkalas. Plona odinė piniginė turi sulankstytą angą, kuri užtikrins jūsų vertingų pinigų ir kortelių saugumą. Be to, ruda spalva žavi savo blizgesiu.

2. Metalinė plona piniginė:

plona metalinė piniginė

Ieškote patrauklesnio aksesuaro, kurį galėtumėte tęsti! Išbandykite ploną metalinę piniginę su blizgančiu sidabru. Metalinė piniginė apsaugo jūsų grynuosius pinigus ir korteles, kai jie slysta tarp metalinių sienų. Tai saugiausias būdas nešti savo vertingus daiktus stilingai.

3. Paprastos odos juoda piniginė:

paprasta juoda piniginė

Norite paprasto, bet madingai atrodančio aksesuaro! Plona odinė paprastos juodos spalvos piniginė yra geriausia, kas jums tinka. Madingoje piniginėje yra speciali kišenė, kurioje galite laikyti savo pinigus ir korteles atskirai su vandeniui atspariu įpakavimu. Taip pat galite laikyti daugiau naudojamą daiktą priekinėje kišenėje, kad kiekvieną kartą neatidarytumėte visos piniginės.

4. Plona medinė kortelės piniginė:

medinė kortelė-piniginė

Unikali geriausia plona piniginė vyrams, pagaminta iš medžio, suteikia saugią išvaizdą nešikliui. Piniginė pagaminta iš medžio ir odos, kad būtų unikalus derinys. Medinis priekis suteikia saugumą kortoms, kurias jis laiko nuo lenkimo. Jo medinis dizainas papildo jo unikalumą.

5. „Multi-Pocket Slim“ piniginė:

kelių kišenių piniginė

Itin plona odinė piniginė verslininkams plačiai naudojama vertybėms laikyti. Piniginėje yra kelios kišenės skirtingose ​​vietose laikyti grynuosius pinigus, kredito korteles, vizitines korteles ir pan. Tai taip pat suteikia komforto ieškant bet kurios kortelės ar grynųjų.

6. „C Cut“ piniginė vyrams, ploniems:

c-cut-piniginė

Lieknas piniginės vyras su „C“ formos išpjova krašte vyrai plačiai naudojami greitam grynųjų pinigų ar kortelių išėmimui. Piniginė pagaminta iš anglies pluošto, todėl nuostabiu dizainu ji tampa patrauklesnė. Piniginė yra pakankamai plona, ​​kad galėtumėte nešiotis, kad atrodytų stilingai.

7. Dviejų pusių plona piniginė vyrams:

piniginė iš dviejų pusių

Dviguba šoninė piniginė yra plačiai naudojama vyrų piniginė. Plona odinė piniginė turi šoninę kišenę, kurioje galima laikyti grynuosius pinigus jų nesulankstant. Nors yra keletas kitų kortelių kišenių bankų ir vizitinių kortelių saugojimui. Piniginė dalija naštą į keletą kišenių, todėl nešiojama atrodo plona.

8. Vyriška plonos kortelės piniginė:

plona kortelė-piniginė

Ypač plona piniginė, specialiai sukurta kortelėms, šiais laikais yra populiari tarp paprastų vyrų ir verslininkų, norinčių išsaugoti savo korteles. Kortelės turėtojas yra atidarytas vienoje pusėje, kuris yra pakankamai sandarus, kad būtų išvengta bet kokios kortelės slydimo dėl jos elastingumo.

9. Juostinė piniginė:

juostinė piniginė

Ištaigingos išvaizdos piniginė žiūrovams sukuria puikų įspūdį. Piniginėje galima nešiotis grynuosius pinigus ir nuo 6 iki 8 kortelių. Jame taip pat galima nešiotis mažą dienoraštį, kuris būtų priveržiamas juodu diržu. Tai suteikia klasikinę išvaizdą su formaliais ir atsitiktiniais.

Plonos vyriškos piniginės padeda sukurti nuostabią išvaizdą, o ne nešioja tokias stambias pinigines kelnėse, kurios suteikia nugarai nešvarią išvaizdą. Dažniausiai visos firminės piniginės siūlo keletą stilingų plonų piniginių, iš kurių galite pasirinkti pagal savo poreikius.