Piniginės yra svarbus ir būtinas aksesuaras, reikalingas tiek vyrams, tiek moterims. Bėgant metams buvo daug variantų ir variantų piniginių modelių, spalvų, tipų ir modelių. Žmonės taip pat puikuojasi piniginėse įvairiose kūno dalyse, pvz., Dilbyje, klubuose, riešuose, kojose ir kt. Riešinės piniginės vadinamos riešinėmis.

Stilingi ir patogūs apyrankės piniginės modeliai vyrams ir moterims:

Čia apžvelgsime 9 geriausias vyrų ir moterų riešų pinigines ar riešines.

1. Kišeninė riešo piniginė vyrams:

Kišeninė riešo piniginė vyrams

Tai nuostabi rankinė piniginė vyrams, kurioje galima laikyti kelis daiktus, tokius kaip asmens tapatybės kortelės, raktai, grynieji pinigai ir pan. Joje yra maža kišenė. Pagaminta iš tamprios medvilnės ir elastano medžiagos, todėl labai patogu nešioti ant riešo ir rankų.

2. Guminė riešo piniginė vyrams:

Guminė riešo piniginė vyrams

Kaip rodo pavadinimas, jis pagamintas iš gumos ir yra ideali piniginė vyrams. Ši guminė apyrankė gali būti pagaminta pagal riešo dydį ir patogiai, bet tvirtai priglunda prie riešo.

3. Meerkat odos piniginė:

Meerkat odos piniginė

Tai dizainerio sukurta odos piniginė su užtrauktuku. Tai plona natūralios odos piniginė, apvyniojanti riešą, kaip ir tradicinė piniginė. Pilki piniginės mygtukai suteikia piniginei malonų dizainerio pojūtį. Vyrams tai atrodo nuostabiai.

4. Unisex nėrimo piniginė:

Unisex nėrimo piniginė

Nėrimas išties pasivijo „pasidaryk pats“ veiklą, o žmonės yra priversti nerti aksesuarus. Šios nertos riešo piniginės gali būti pagamintos po vieną arba jas galima nusipirkti. Tai tikrai malonu ir tinkamai saugo pinigus ir kitus daiktus rankinėje. Tai gražiai pritvirtinta siūlais ir puikiai atrodo tiek vyrams, tiek moterims.

5. Unisex audinio rankogalių piniginė:

Unisex audinio rankogalių piniginė

Tai viena stilingai atrodanti rankogalių stiliaus piniginė, pagaminta iš odos ir juostelės. Tai gali sportuoti tiek vyrai, tiek moterys. Piniginė pagaminta iš odos ir su juostelėmis, pririštomis kryželiu tam stiliaus elementui.

6. Moteriška apyrankė su sagomis:

Smeigtukinė apyrankė moterims

Tai viena tobula piniginė, kurią galima padovanoti bet kuriai moteriai. Smeigtukas su trimis dideliais metaliniais mygtukais piniginei užsegti – tai gražus minkštos odos aksesuaras, derantis prie vakarinės aprangos, kad ta bohemiška išvaizda.

7. Kailinės riešo piniginės moterims:

Kailinės riešo piniginės moterims

Tai labai gražus riešo aksesuaras, paverstas pinigine, pagaminta iš minkšto kailio. Tai puikiai dera su bet kokiu vakarietišku drabužiu kaip priedu, tačiau tuo pat metu gali būti naudojamas gryniesiems, raktams ir kitiems slaptiems daiktams laikyti.

8. Apverčiamos riešo piniginės moterims:

Apverčiamos riešo piniginės moterims

Pagamintas iš poliesterio ir elastano audinio, pagamintas iš spalvingo audinio moterims. Tai yra užtrauktukas, skirtas tinkamai pritvirtinti daiktus viduje, ir patogu saugiai nešiotis grynuosius pinigus ir kitus daiktus.

9. Apyrankės stiliaus apyrankė moterims:

Apyrankės stiliaus apyrankė moterims

Tai vienas puikus mados aksesuaras moterims, kuris gali būti dvigubas kaip slapta kišenė ar piniginė daiktams laikyti. Apyrankės piniginė yra pagaminta iš šilko arba satino audinio. Viršutinė pusė pagaminta iš plonų juostelių su karoliukais, kurie atrodo kaip plati riešo apyrankė, tačiau viduje yra atvartas, skirtas laikyti pinigus, korteles ir daiktus. Taigi paslėpta piniginė rieše atrodo kaip apyrankė.

Kuo daugiau bet kokio priedo variantų, tuo labiau vyrai ir moterys tampa sugadinti pasirinkimo. Tas pats ir su piniginėmis. Rankinės piniginės turi daugybę variantų ir modelių tiek vyrams, tiek moterims. Rankinės piniginės yra patogios ir lengvai naudojamos ir lengvai pasiekiamos reikalingos medžiagos.