„Guess“ kaip prekės ženklas laikomas vienu geriausių aksesuarų ir kitų dovanų. Prekės ženklas taip pat žinomas dėl savo piniginių, skirtų tiek vyrams, tiek moterims. Čia pateikiamos geriausios piniginės, iš kurių galite rinktis. Pasirinkite geriausią „Guess“ piniginę vyrams ir moterims.

Madingi ir stilingi „Guess“ piniginių modeliai vyrams ir moterims:

Pažvelkime į 9 populiariausius spėjimų piniginių dizainus.

1. „Full Zip Guess“ piniginė moterims:

„Full Zip Guess“ piniginė moterims

Graži rožinė yra ši graži „Guess“ piniginė moterims. Piniginė per visą ilgį yra užtrauktuku. „Guess“ piniginėje yra du skyriai sąskaitoms ir centre užsegamas maišelis. „Guess“ emblema yra piniginės centre, trikampio metalo gabalėlyje.

2. Dviejų tonų „Guess“ piniginė vyrams:

spėk pinigines

Čia yra patraukli „Guess“ piniginė vyrams. Tai dvigubos spalvos piniginė, turinti du spalvų tonus. Juoda yra kontrastuojama su nuostabiai ruda, o logotipas pritvirtintas trikampiu. Yra kreditinių kortelių lizdai, o sąskaitų skyriai yra du.

3. „Block Guess“ piniginė moterims:

„Block Guess“ piniginė moterims

Labai gerai veikia spalvų kontrastas. Čia yra nuostabi juodos ir baltos spalvos „Guess“ piniginė moterims. Blokinės baltos ir juodos spalvos suteikia šiai piniginei nuostabų vaizdą. Piniginėje užfiksuota metalinė „Guess“ logotipo monograma. Piniginėje yra du skyriai sąskaitoms ir kreditinių kortelių lizdai.

4. Plonos sankabos „Guess“ piniginė moterims:

Plonos sankabos „Guess“ piniginė moterims

Tarp tradicinių piniginių modelių yra ši plona sankabos „Guess“ piniginė. Silpnas rožinis piniginės tonas yra geriausiai parduodama spalva. Lankas ant piniginės atvarto yra patrauklus. Siuvimas piniginėje daro jį labai sudėtingą ir patrauklų.

5. „Floral Guess“ piniginė moterims:

„Floral Guess“ piniginė moterims

Štai dar viena nuostabi moteriška „Guess“ piniginė. Piniginė turi gėlių raštą, įspaustą ant smėlio spalvos audinio. Juodas gėlių kontūras daro labai stulbinantį rezultatą. Peržiūrėkite šias gėlėtas „Guess“ pinigines ir tikrai jas įsimylėsite.

6. Languota skylių atspėjimo piniginė vyrams:

Languota skylių „Guess“ piniginė vyrams

Tai šauni ir įmantri „Guess“ piniginė vyrams. Priekyje juoda oda yra lygi. Tada jis šauniai išraižytas šaškėmis. Tai suteikia jai tikrai vyrišką išvaizdą. Piniginėje yra lizdai kredito kortelėms ir keli skyriai jūsų daiktams laikyti.

7. „Strap Guess“ piniginė moterims:

„Strap Guess“ piniginė moterims

Patikrinkite šią baltą „Guess“ piniginę moterims. Ši nuostabi piniginė yra pagaminta iš baltų ir pilkų atspalvių, o juostelės taip pat kontrastingos. Piniginės gale yra dirželis, skirtas piniginei laikyti arba pakabinti. Šios piniginės stilius su užtrauktuku suteikia daugiau vietos daiktams sudėti.

8. Stačiakampė „Guess“ piniginė vyrams:

Stačiakampė „Guess“ piniginė vyrams

Tai nuostabi įdegio spalvos „Guess“ piniginė vyrams, kuri šiek tiek skiriasi nuo tradicinių piniginių. Piniginė yra stačiakampio formos ir laikoma išilgai. Piniginė pagaminta iš aukščiausios kokybės odos ir puikiai parodo meistriškumą.

9. „Denim Guess“ piniginė moterims:

„Denim Guess“ piniginė moterims

Ši stulbinanti džinsinė piniginė moterims yra labai prašmatni ir madinga. Piniginė yra pagaminta iš džinsinio audinio ir turi puikų siuvinėjimo dizainą dešinėje piniginės pusėje. Priekyje pritvirtintas „Guess“ logotipas. Piniginė puikiai tinka jaunoms merginoms ir daro stulbinantį efektą.

„Guess“ piniginės vyrams ir moterims yra labai sudėtingos ir aukščiausios klasės. Piniginės yra tvarkingai išdėstytos su angomis kredito kortelėms ir sąskaitų skyriams. Moteriškos piniginės yra tokios nuostabios spalvos kaip šviesiai rožinė ir balta. Vyrų piniginės tradiciškai yra juodos ir rudos spalvos.