RFID yra naujausia piniginėse naudojama technologija. Radijo dažnio atpažinimo technologija neleidžia sukčiams rinkti jūsų skaitmeninės informacijos. Piniginėse yra blokavimo technika, kuri apsaugo jūsų korteles ir sąskaitas.

Stilingi ir apsauginiai RFID piniginių modeliai vyrams ir moterims madoje:

Pažvelkime į 9 populiariausias RFID pinigines.

1. Priekinė kišeninė RFID piniginė:

rfid piniginės

Įsigykite šį stiprų pinigų magnetuką vyrams. Vyriškos RFID piniginės puikiai tinka saugoti jūsų daiktus. RFID technologija neleidžia kortelei pavogti. Jame yra keli kredito kortelių lizdai, kad jūsų kortelės būtų nepažeistos.

2. Plona RFID piniginė:

Plona RFID piniginė

Čia yra puiki plona piniginė vyrams, pagaminta iš plonos odos ir su ID langu. Piniginėje yra nuskaitymo medžiagos, todėl nusikaltėliams sunku surinkti jūsų skaitmeninę informaciją. Kortelių lizdai yra keli, taip pat yra sąskaitų skyriai.

3. Minimalistinė RFID piniginė:

Minimalistinė RFID piniginė

Tai puikus naujas piniginių priedas. Minimalistinis požiūris daro piniginę plonesnę, tačiau nekenkia saugojimo talpai. Jame gali būti nuo 8 iki 10 kortelių. Jame taip pat yra daug vietos grynaisiais pinigais ir asmens tapatybės kortele. Tai RFID blokuojanti piniginė, todėl jūsų duomenys yra saugūs.

4. Apverčiama RFID piniginė:

Šoninė RFID piniginė

Čia yra geriausia RFID piniginė vyrams. Jis pagamintas iš polikarbonato ir orlaivio klasės aliuminio. Tai padeda apsaugoti jūsų duomenis nuo skaitmeninių vagysčių. Jame galima saugoti iki 8 kortelių ir sąskaitų. Šoninė piniginė yra geriausias pasirinkimas norint apsaugoti savo duomenis ir daiktus.

5. Bifold RFID piniginė:

Bifold RFID piniginė

Tai viena geriausių RFID blokuojančių piniginių, kurią gali nusipirkti vyrai. Atsidaro dvigubos spalvos piniginė, suteikianti pakankamai vietos sąskaitoms sudėti. Plona piniginė tampa plonesnė dėl jos gaminamos plonos odos. Bifold RFID piniginė vyrams taip pat yra tradicinė piniginė savo spalva ir pojūčiu.

6. Metalinė RFID piniginė:

Metalinė RFID piniginė

Čia yra nuostabi RFID kelioninė piniginė. Dėl RFID blokavimo technologijos piniginė gali saugiai laikyti kredito korteles. Blizgi metalinio dėklo piniginė yra plona ir glotni ir labai traukianti akį. Piniginės skląstis yra labai tvirtas ir tai padeda išvengti vandens ir pan.

7. Paslėpta RFID piniginė:

Paslėpta RFID piniginė

Ši RFID nepralaidi piniginė puikiai tinka kelionėms, kai visur reikia nešiotis būtiniausius daiktus, pvz., Pasą ir pan. Tai paslėpta drabužiuose ir galite nešioti ant kaklo. Ši RFID piniginė yra puikus sprendimas norint apsaugoti jūsų pinigus, korteles ir pasą.

8. Sankabos RFID piniginė:

Sankabos RFID piniginė

Čia yra moteriška didelės sankabos RFID piniginė, kurioje yra visi būtini daiktai įvairiuose lizduose ir skyriuose. Moteriška sankaba yra juodos spalvos ir turi nuimamus dirželius. Piniginė turi RFID blokavimo technologiją ir tai yra didelė pagalba moterims.

9. Atvarto stiliaus RFID piniginė:

Flap Style RFID piniginė

Štai dar viena miela moteriška piniginė su RFID blokavimo technika. Piniginė yra maža ir kompaktiška ir turi sklendę ją uždaryti. Užapvalintas piniginės kraštas suteikia jai labai tvarkingą išvaizdą. Piniginė yra dviejų tonų. Išorinis piniginės sluoksnis pagamintas iš juodos odos. Vidinis sluoksnis gali būti bet kokios pop spalvos, tokios kaip rožinė arba violetinė.

RFID piniginės vyrams ir moterims yra saugiausias pasirinkimas šiandieniniame skaitmeninių vagysčių pasaulyje. Piniginės yra su apsaugos nuo vagystės mechanizmu. Piniginės pagamintos iš aliuminio arba odos ir gali būti modernaus stiliaus ar net tradicinės. Moterų ir vyrų piniginės yra stilingos ir papildomos skaitmeninės seifo technologijos pranašumai.