Piniginės yra maži laikikliai, naudojami popieriams, pinigams, kortelėms, tapatybės kortelėms ir kitiems smulkiems daiktams nešioti. Yra daugybė piniginių rūšių, pagamintų iš skirtingų audinių. Kiekvienas tipas turi savo paskirtį. Tobulėjant technologijoms, sumažinamas grynųjų pinigų naudojimas, jie perimami kreditinėmis kortelėmis.

paprastos ir mažos kreditinių kortelių piniginės vyrams ir moterims

Dabar, užuot nešioję grynuosius, atsargiai nešiojamės savo korteles ir laikome jas tinkamai išdėstytas savo piniginėse. Bet kiekviena piniginė nėra skirta kortelėms laikyti; yra specialios kreditinės kortelės turėtojo piniginės, kuriose galite jas saugoti. Tiek vyrams, tiek moterims reikia nedidelės kreditinės kortelės piniginės, kurią galima lengvai laikyti atitinkamai kišenėje ir rankinėje.

Nauji ir geriausi kreditinių kortelių piniginių modeliai:

Vyrams labiau patinka mažiau suprojektuoti, o moterims, kaip įprasta, reikia gražaus dizaino ir stiliaus piniginių. Čia yra keletas geriausių kredito kortelių piniginių stilių, kuriuos mėgsta tiek vyrai, tiek moterys.

1. Aliuminio kreditinės kortelės turėtojo piniginė:

aliuminio kreditinės kortelės laikiklio piniginė

Aliuminio kreditinių kortelių piniginės atrodo kaip mažas portfelis. Piniginės viduje yra daug atvejų, kai galima laikyti savo korteles. Aliuminis nėra panašus į kitus sunkius metalus, jis netgi lengvesnis už odines pinigines.

2. Odinė „Bifold“ kreditinės kortelės piniginė:

bifold-piniginė

Dvišakė piniginė turi dvi raukšles ir kiekvienoje raukšlėje yra vietos kortelėms laikyti. Paprastai jis pagamintas iš odos ir kitų audinių. Tai vyriška kreditinės kortelės piniginė, kuri lengvai telpa kišenėje.

3. Kredito kortelės sankabos piniginė:

sankaba-piniginė

Tai geriausia kreditinės kortelės piniginė moterims. Jis turi gražius dizainus, pagamintus už piniginės ir dėklų viduje kortelėms laikyti. Tai nebūtina įdėti į rankinės vidų; galite nešioti jį laikydami.

4. „Magic Wallet“ kredito kortelės turėtojas:

stebuklinga piniginė

Kaip rodo pavadinimas, tai yra stebuklinga piniginė. Piniginę galite atidaryti iš bet kurios pusės, kairės arba dešinės, ir ji vis tiek liks pritvirtinta. Viduje yra dirželiai iš abiejų pusių kortelėms laikyti. Tai geriausia piniginė, skirta apgauti vagį.

5. Mini kreditinės kortelės piniginė moterims:

mini piniginė

Tai nėra mobilus dangtelis; tai piniginė kreditinėms kortelėms. Oda dengia aliuminio dėklą, kuris yra iššokanti kredito kortelės piniginė. Visos kortelės išeina tvarkingai, negaišdami laiko žvelgdami į vidų, kad gautumėte tam tikrą kortelę. Tai labai patogi piniginė.

6. Moteriška nailono piniginė kredito kortelei:

nailono piniginė

Jei bijote išsikraustyti per lietų su savo kortelėmis, nailoninė piniginė jums puikiai tiks. Jis pasižymi hidroizoliacijos kokybe, todėl jūsų kortelės ir grynieji pinigai bus saugūs nepalankiu oru. Jie yra net labai lengvi ir yra įvairių spalvų.

7. „Slim Credit Card“ piniginė:

plona piniginė

Plona piniginė pati yra kortelė, kurioje telpa kitos kortelės. Tai piniginė, kuri neišsipūtusi, tai plona piniginė. Šią kreditinės kortelės piniginę galima lengvai laikyti bet kur ir geriausia laikyti ją priekinėje marškinių kišenėje.

8. Trifold Piniginė vyrams:

trigubos piniginės

Jei turite per daug kortelių ir jums nepakanka dviženklio, tada nusipirkite trigubą piniginę, kuri suteiks daugiau atvejų kortelėms įdėti. Tai galima tiek vyrams, tiek moterims, šiek tiek pakeitus stilių.

9. Moteriška „Snap“ kreditinės kortelės piniginė:

piniginė

Tai kreditinės kortelės turėtojo piniginė, kuri yra užsegama, kad apsaugotų korteles, kad jos nenuslystų nuo dėklų. Tai daugiafunkcinė piniginė, kurioje, be kortelių, galima nešioti net kitus smulkius daiktus.

Diena be piniginės yra neįmanoma ir nauja pinigų forma, ty kreditinės kortelės, turi būti prieinama, norint nusipirkti smulkių daiktų ir didelių dalykų. Kredito kortelės turėtojo piniginės užtikrina, kad kortelės būtų saugiai laikomos tam tikroje vietoje. Kortelių tvarkymas ir laikymas tampa daug lengvesnis naudojant pinigines su kortelių dėklais.