Prabangios piniginės yra aukščiausios klasės standartinės piniginės, paprastai naudojamos sistemingai laikyti pinigus, kurie gali tinkamai tilpti į kišenę. Jie skirti tiek vyrams, tiek moterims, atsižvelgiant į jų stilių ir patogumą. Ji suteikė nesenstančią formą, kuri niekada negali suklysti. Iš esmės jis turi daugybę funkcijų, skirtų užrašams ir kredito kortelių lizdams. Trumpai tariant, tai yra idealus organizatorius, turintis po ranka visus piniginius pagrindus. Tai leidžia laikyti korteles arti ranka pasuktų kraštų.

Naujausi ir geriausi prabangių piniginių modeliai vyrams ir moterims madoje:

Čia yra trumpai aprašytos prabangiausios moterų ir vyrų prabangios piniginės.

1. Prabangi ilga piniginė:

Prabangi ilga piniginė

Tai stilinga natūralios odos piniginė, prabangi piniginė su dizainerio krepšiu ir paso laikiklis su karvės odos sankaba. Tai vidutinio ilgio piniginė. Jį sukūrė ekspertai, kad sukurtų išskirtines pinigines, naudojant pažangiausią meistriškumą. Tai labai unikali ir gaivi spalva, kuri merginoms patiks. Ilgo stiliaus piniginės netgi sukurtos vyrams.

2. Įvairių spalvų prabangios moteriškos piniginės:

Įvairiaspalvės moteriškos prabangios piniginės

Čia vėl yra aukštos kokybės ilga moteriška piniginė, skirta kasdieniam naudojimui. Tai prabangaus laikiklio su visais priedais kopija. Jis yra tikslingai suprojektuotas taip, kad atitiktų bet kokį aprangos kodą, ir yra gaivus bei stilingas.

3. Prabangių dizainerių piniginės:

Prabangių dizainerių piniginės

Čia yra stilinga prabangios išvaizdos ponios dizainerio piniginė, turinti gražią rožinę spalvą su laminuota apdaila ir papildomu blizgesiu. Dizainerio piniginė yra vienintelis dalykas, dėl kurio jūs atrodote žavingai. Galimos įvairios dizainerių piniginės, kurių kiekvienas turi unikalų dizainą.

4. Prabangi piniginė ant riešo dirželio:

Prabangi piniginė ant riešo dirželio

Tai juoda prabangi rankinio piniginė. Jai suteikiamas ypatingas gyvūnų modelis, dėl kurio jis atrodo nepakartojamas ir stilingas. Tai dera su bet kokiu aprangos kodu ir yra pageidaujama ponios, kurios mėgsta paprastą ir išlaikyti standartinę išvaizdą. Riešo dirželis yra ypatinga savybė, nes jį lengva nešioti ilgą laiką, nepažeidžiant jūsų stiliaus.

5. Prabangios moterų kvadratinės piniginės:

Prabangios moterų kvadratinės piniginės

Tai aukščiausios kokybės naujos moteriškos kvadratinės briaunotos natūralios odos prabangi piniginė. Jis yra labai patogus ir turi taktinę karvės odos sankabą su vienu užtrauktuko kortelės laikikliu, suteikiančiu mielą išvaizdą. Jis yra įvairių saldainių spalvų.

6. Prabangi vyriška odinė piniginė:

Prabangi vyriška odinė piniginė

Tai natūralios odos prabangi vyriška piniginė su atsitiktine trumpa dizainerio kortelės turėtojo kišenine madinga pinigine. Graži ir švelniai atrodanti graikinių riešutų apdailos tekstūra suteikia aukščiausios klasės standartinę išvaizdą. Jame yra gera vieta laikyti grynuosius pinigus ir patogiai laikyti korteles.

7. Prabangi vyrų piniginė:

Prabangi vyriška piniginė

Čia yra laisvalaikio vyrų prabangios odos piniginė. Pateikiama paprasta juoda tekstūra su savarankiško dizaino modeliu. Tai tinka visiems drabužiams, todėl patogiai įsidėsite į kišenę. Tai dvigubas modelis, kurį lengva atidaryti ir uždengti.

8. Aliejinės odos piniginės:

Odinės odos piniginės

Čia yra medinės rudos spalvos dizainerio prabangi aliejinio vaško odos piniginė, specialiai vyrams. Ši tekstūra ir raštas yra unikaliai suprojektuoti, nekeičiant jo komforto. Vyrai, mėgstantys grubų ir kietą stilių, gali tai pasirinkti.

9. Sulankstoma prabangi vyrų piniginė:

Sulankstoma prabangi vyriška piniginė

Tai vėlgi unikalus prabangių piniginių modelis vyrams. Tai aukštos kokybės retro prabangios natūralios odos vyriškos piniginės, labai patogios laikyti ir prieiti. Tinkamai sulankstytas ir užrakintas vertingų priedų nukritimo pavojus yra mažesnis.

Šiuolaikinio žmogaus ženklas yra jaustis savo stiliumi. Tegul jūsų drabužiai ir aksesuarai yra jūsų asmenybės pratęsimas ir niekada neleiskite jūsų daiktų dėvėti. Be to, jūsų kūnui tinkami drabužiai formuoja kokybišką laikrodį. Teisinga piniginė yra dažnai apleistas daiktas, tačiau tai daro daug žmogaus.