Pirmosios piniginės buvo su raišteliais, nes jose buvo tik pinigai ir monetos. Šios piniginės buvo pririštos prie diržų. Piniginė yra mažas įrankis, naudojamas gryniesiems ir monetoms laikyti. Dažnai jis yra kišenės dydžio. Pastaruoju metu daugelis kitų daiktų, įskaitant grynuosius pinigus, yra saugomi piniginėje, pvz., Kreditinės kortelės, asmens tapatybės kortelės, licencija ir pan. Jis dažnai pagamintas iš odos ar audinio. Anksčiau pinigines naudojo tik vyrai, o pinigines – moterys. Šiais laikais atsirado moteriška piniginės versija. Moterys pinigines nešioja piniginėse.

Naujausi ir stilingi spalvų piniginių modeliai vyrams ir moterims madoje:

Turime pažvelgti į 9 populiariausias spalvų pinigines.

1. Nerūdijančio plieno sidabrinė juoda piniginė:

spalvotos piniginės

Ši nuostabi nerūdijančio plieno piniginė puikiai tinka nešiotis kredito korteles. Komplekte yra RFID apsauga, padedanti apsaugoti kredito korteles nuo vagysčių. Jame yra 3 kredito kortelių lizdai ir ID langas.

2. Moteriška rožinė vidutinio dydžio piniginė:

Moteriška rožinė vidutinio dydžio piniginė

Ši rožinė stilinga piniginė yra prašmatni ir madinga. Jame yra pakankamai vietos kasdieniams moters reikmenims-grynaisiais pinigais, asmens tapatybės kortelėmis, kreditinėmis kortelėmis ir tt. Ši piniginė yra atspari vandeniui ir ilgaamžė.

3. Spalvota spausdinta piniginė:

Spalvota spausdinta piniginė

Piniginė su atspaudais. Jame yra dvi užtrauktuku užsegamos kišenės, joje galima laikyti kreditines korteles ir monetas. Ši piniginė yra graži ir miela – tai tikrai užfiksavo kolegijos paaugliai. Jame taip pat yra apyrankė, padedanti prilipti prie jos apsiperkant.

4. Moterų kosmetinė „Black Traveller“ piniginė:

Moteriška kosmetinė „Black Traveller“ piniginė

Tai fantastiška piniginė, specialiai sukurta moterims, nes jos negali keliauti be kosmetikos. Tai „Roll n go“ tipo piniginė, skirta vienoje piniginėje nešioti papuošalus, kosmetiką ir higienos reikmenis. Nepaisant viso to nešiojimo, jis nėra didelių gabaritų. Jame yra 4 skyriai su užtrauktukais, kuriuose galima laikyti visus daiktus. Jis taip pat turi pakabinamą kilpą ir gali būti sulankstytas į piniginę su užtrauktuku, būtinas visoms moterims.

5. Įvairiaspalvė etninio stiliaus piniginė:

Įvairiaspalvė etninio stiliaus piniginė

Tai etninė rankomis siuvinėta piniginė. Turi 2 užtrauktukus. Šios piniginės dera prie bet kokio etninio drabužio, nesvarbu, ar tai būtų saree, spalvinga lehenga, ar madingas Kurtis. Ši piniginė yra būtina kiekvienos merginos spintoje.

6. Moteriška tamsiai rožinės odos monetos piniginė:

Moteriška tamsiai rožinės odos monetos piniginė

Ši piniginė apibūdina paprastumą ir naudingumą. Jame taip pat gali būti pinigai, kortelės ir monetos. Tai dvejopas tipas. Ir visa medžiaga yra lengvai prieinama. Piniginę uždaro užtrauktukas, kad niekas nenukristų. Jame taip pat yra mielas kuto dirželis dekoravimui, kuris taip pat yra nuimamas.

7. Speciali vyrų rudos spalvos piniginė:

Speciali vyrų piniginė

Unikali vyrų piniginė, kurios išorėje atspausdintas 100 JAV dolerių banknotas. Ši piniginė yra dviejų rudų atspalvių. Jis pagamintas iš dirbtinės odos. Šioje piniginėje yra vietos maždaug 5 kortelėms ir gryniesiems.

8. Kortelės laikiklis „Tan Slim“ piniginė:

Kortelės laikiklis „Tan Slim“ piniginė

Ši piniginė pagaminta iš natūralios odos ir pasižymi dideliu patvarumu dėl aukštos kokybės medžiagos. Jame yra nuo 6 iki 7 lizdų kortelėms. Viduryje yra užtrauktukas. Galima nešiotis daug medžiagos, kad piniginė nebūtų didelė. Jis taip pat turi RFID blokavimą, kad būtų išvengta vagysčių.

9. Ruda minkšta „Trifold“ piniginė:

Ruda minkšta „Trifold“ piniginė

Ši piniginė atspindi klasę ir stilių. Jis pagamintas iš tamsios odos ir turi gražų raštą viduje. Jame yra 8 lizdai kredito kortelėms, 3 langai ID. Jame taip pat yra 2 skyriai užrašams ir monetų kišenė su užtrauktuku. Buvo numatyta, kad raktams pridedamas papildomas skyrius su užtrauktuku, o kontrastingos spalvos viršutinės siūlės suteikia grožio.

Šiandienos piniginės yra įvairių stilių ir medžiagų. Atsirado tokių veislių, kaip plaunamos, atsparios vandeniui, vagystėms, paprastos, neoninės, raštuotos ir liesos. Taip pat yra čekių knygelių piniginės, skirtos laikyti ir mūsų čekių knygeles. Apsipirkdami internetu galite patikrinti pagal savo biudžetą. Pasirinkite iš plačios spalvų piniginių kolekcijos, kuri atitiks jūsų asmenybę.