„Fossil“ piniginės yra amerikiečių dizainerių prekės ženklas, kuris nuo 1984 m. medžiaga. „Fossil“ prekės ženklas siūlo unikalų dizainą, kuris labai skiriasi nuo įprastų trapių ir blizgančių piniginių. Tiek vyrams, tiek moterims patinka nešiotis firminę piniginę, kuri tarnauja labai ilgai, ypač vyrams, piniginės laikomos vienu iš aksesuarų, kurie yra svarbūs šalia jų damos jų gyvenime. Moterims piniginės yra tikrai svarbios, o svarbiausia jų ieškoma savybė yra skyrelių skaičius piniginėje, kuri puikiai žino, kodėl jos ieško šios savybės!!

Kad gyvenimas būtų lengvesnis, naudojant stabilų ir madingą piniginės dizainą, padedantį nešiotis svarbius daiktus, kurių labai reikia kasdieniame gyvenime. Šis straipsnis padeda vyrams ir moterims rasti geriausią piniginės tipą, kuris tinka jūsų pagrindiniams būtiniems dalykams ir piniginės dizainui, supažindindamas su vyriškų ir moteriškų „Fossil“ piniginių dizainu.

Naujausi ir stilingi iškastinių piniginių modeliai vyrams ir moterims:

Pažvelkime į populiariausius iškastinių piniginių dizainus.

1. Išplėskite iškastinę vyrų piniginę:

iškastinės piniginės

Ši paprasta atrodanti švelniai rudos odos spalvos piniginė yra viena iš standartinių dizaino, naudojamų vyriškos piniginės gamybai, tačiau tokio tipo piniginėje piniginė paryškinta papildomu šoniniu skyriumi. Sulankstyta piniginė atrodo maža ir aptakiai, tačiau atidarius piniginę rodomas tikras naudojimas. Ši piniginė sukurta kaip sulankstoma kvadratinė piniginė su išplečiamu šoniniu skyriumi, naudojama kortelėms ir nuotraukoms laikyti.

2. Fosilinė vyrų piniginė iškirpdama pinigus:

Piniginė kirpimo iškastinė vyrų piniginė

„Clipping“ piniginės dizainas yra naujai inovatyvus prekės ženklo dizainas ir gavo savo vardą dėl standaus spaustuko dizaino, kuris matomas išorinėje sulankstomos kvadrato formos piniginės dizaino priekinėje dalyje. Klipas pagamintas iš tvirtos metalinės medžiagos. Metalinis spaustukas turi matinį apdailos efektą, kuris suteikia piniginei kontrastą. Ekstremalios situacijos atveju į šį klipo dizainą galima įdėti rupijų kupiūras.

3. Mini RFID dizainerio moterų iškastinė piniginė:

Mini RFID dizainerio moterų iškastinė piniginė

Ši piniginė sukurta siekiant išvengti bet kokių gedimų ir saugumo slaptažodžių atsekimo suklastoto nuskaitymo metu. Šios piniginės gamybai naudojama medžiaga skirta apsaugoti svarbią informaciją, saugomą bet kurioje „Visa“ ar debeto kortelėje, uždedant piniginę, kuri blokuoja radijo dažnio identifikavimą. Be apsaugos teorijos, ši iškastinė moterų piniginė atrodo nuostabiai dėl savo žavingos ryškios spalvos-melsvai žalia, raudona, rožinė.

4. Paprastas užtrauktukas aplink iškastines pinigines moterims:

Paprastas užtrauktukas aplink moterų iškastinę piniginę4

Šio tipo mini kvadratinė piniginė paryškinta kontrastingos spalvos storu užtrauktuku, kuris visiškai eina aplink piniginę. Užtrauktukas yra storas ir matomas dėl auksinės spalvos ir suprojektuoti pakabos, pagamintos iš tos pačios spalvos kaip ir piniginė. Ši piniginė su užtrauktuku yra du skyriai atidarius piniginę ir šoninė maža užtrauktuko kišenė piniginės gale.

5. Kortelių dėklo „Bifold“ vyriška iškastinė piniginė:

„Card Case Bifold“ vyriška iškastinė piniginė

Ši specializuota piniginė skirta tik kortelėms, tokioms kaip vizitinės kortelės, pirkinių kortelės, narystės kortelės. Kadangi dauguma vyrų nemėgsta nešiotis visos kortelės savo piniginėje, kurioje pirmiausia yra kitų svarbių daiktų – grynųjų ir debeto bei vizų kortelės. Kad būtų lengviau ir mažiau paini iškastinė, sugalvojo šią kortelės dėklą, kurią galima sulankstyti. Sulankstomos kredito kortelių piniginės yra daug naudingesnės nei vieno stovo kortelės turėtojas.

6. Trifoldo odos moterų iškastinė piniginė:

Trifold odinė moterų iškastinė piniginė

Tri sulankstomos odinės piniginės yra daug patvaresnės ir gali nešiotis daug kortelių atskirai, nemaišant jų su grynaisiais. Atidarius šią tris sulankstytą piniginę, priekyje yra kortelių laikiklio skyrius ir vienas tiesus skyrius, kuriame galima laikyti piniginės neužtraukiamo dizaino dalį.

7. Elastinga pritvirtinta „Fossil Magic“ vyrų piniginė:

Elastinga pritvirtinta „Fossil Magic“ vyrų piniginė

Tokį aptakų piniginės dizainą dažniausiai naudoja jauni vaikinai, nes jie turi keletą kortelių ir mažiau grynųjų, šis tipas bus tinkamas piniginės dizainas. Priekinė ir galinė kortelės dizaino dalis, vidinė piniginės dalis turi elastingą tvirtinimą odinės piniginės gale, kurioje galima laikyti užrašus. Vienoje piniginės pusėje yra tiesus elastinis dizainas, o kitoje pusėje elastinė yra X formos. Ši spalvinga žalia elastinė medžiaga padeda suformuoti dvigubai sulankstytą piniginę su kaktuso dizainu, susiuvtu priekiniame apatiniame piniginės kampe, o prekės ženklas yra įspaustas piniginės gale..

8. Bifold Coin Pocket Men Fossil Piniginė:

„Bifold Coin Pocket“ vyriška iškastinė piniginė

Didelio kiekio monetos laikymas mažo skyriaus piniginėje yra tikras vyrų skausmas. Vyrai mėgsta nešiotis kartu su pinigais ir kortele stipriai pripildytą monetų piniginę, taip pat nepatogu į galinę kišenę įdėti išplėstą piniginę su monetomis, todėl pažodžiui priverčia kelnaites labiau nusileisti žemyn. Siekiant išvengti tokių probleminių situacijų, yra sukurta piniginė, kurios priekyje yra didelis kvadratinis skyrius, kuriame vienu metu galima laikyti daugiau nei 20–25 monetas kartu su grynaisiais pinigais ir kortelėmis..

9. Išmaniųjų telefonų laikiklis RFID moterų iškastinė piniginė:

Išmaniųjų telefonų laikiklis RFID moterų iškastinė piniginė

Tai yra ausis, kurioje daugiau nei kalbėjome su aplinkiniais žmonėmis, o dabar pradėjome kalbėti su išmaniuoju telefonu pirštais. „Fossil“ sugalvojo naujoviškus telefonų laikymo modelius, skirtus moterų piniginei, vienas iš tokių labai patikimų dizainų yra apyrankės dizainas, turintis lizdą, suprojektuotą kaip vokas telefonui laikyti, ir užtrauktukas, skirtas uždaryti piniginę. Odinė medžiaga yra padengta RFID blokuojančia medžiaga, kuri yra papildomas apsauginis faktorius.

Nereikia jokių abejonių ir antrų minčių perkant firminę piniginę, panašią į „Fossil“ dėl jos nuostabaus ir pasibjaurėtino dizaino, kuriame ne tik laikomi reikalingi daiktai nuosekliai išdėstytuose skyriuose, bet ir sumažinamas žmonių nerimas, išklojant aukščiausios klasės medžiaga aplink piniginę, kuri apsaugo nuo tokių nežinomų vagysčių būdų dėl įvairių netinkamų būdų gauti svarbų kodą iš vizų ar kredito kortelių, naudojant pažangias nuskaitymo mašinas, padengiant aukščiausios klasės medžiagą, kad būtų išvengta tokių nežinomų vagysčių.