Piniginės atsirado, kai buvo įvesta popierinė valiuta, nes per daug monetų negalima laikyti piniginėse, o buvo laikomos piniginėje ar maišeliuose. Piniginės būna įvairių stilių ir tarp jų populiariausia yra dvišakė piniginė. Į jį lengviau įdėti pinigų ir kortelių. Piniginės pagamintos iš odos, nailono ir kitų audinių. Tačiau vyrams labiau patinka odinė ir nailoninė piniginė.

dvigubos piniginės

Stilingų ir madingų vyriškų odinių bifold piniginių kolekcija:

Vyrai laiko piniginę tiesiai į kišenę ir ieško gražesnės piniginės, kurią būtų lengviau valdyti. Štai kelios dvigubos piniginės, kurios dabar yra tendencijos.

1. Bifold piniginė su mygtuku:

bifold-piniginė-su mygtuku

Piniginės naudojamos saugoti daiktus. Mes visada siekiame dvigubo saugumo ir ši mygtukinė piniginė suteikia tą patį. Mygtukas blokuoja piniginės atidarymą.

2. „Zip“ tipo vyriška „Bifold“ piniginė:

piniginė su užtrauktuku

Netgi užtrauktukinė piniginė suteikia dvigubą saugumą. Užtrauktukas uždaro piniginės angą iš visų trijų pusių. Ši odinė bifoldo piniginė turi maskavimo modelius ir yra pagaminta iš karvės odos. Tai atsitiktinė piniginė, kuri atrodo šauniai.

3. „Long Bifold“ vyrų piniginė:

piniginė su ilga bifold

Verslininkui visada reikia šios odinės ilgos dvišakės piniginės, kurioje jis galėtų turėti savo mažus svarbius dokumentus. Šios vyriškos bifold piniginės yra su kaubojų raštais ir mygtuku piniginei pritvirtinti, kad daiktai neišslystų. Jame netgi yra mažų skylių, kad jos atrodytų nepakartojamai.

4. Bifold piniginė su monetų kišenėle:

bifold-piniginė-su-monetų kišenė

Piniginės sąvoka siejama su pinigais, tačiau dabar kortelės užima vietą. Vis dėlto monetos reikalingos smulkmenai nusipirkti arba skolinti vargšams. Ši dvigubos odos piniginė turi atskirą kišenę, kad monetos neslystų. Piniginės išvaizda yra šiurkšti, tačiau ji yra tendencija.

5. Bifold piniginė su tapatybės kišene:

bifold-piniginė-su-tapatybės-kišenė

Vyrai turi treniruotis, o kai kuriems nelaimingiesiems jis visada turi būti pasiruošęs. Tapatybė yra būtina žinoti savo vardą ir adresą. Vyriškos dvigubos odos piniginės turi atskirą kišenę tapatybei. Tokiu būdu kišenė yra skaidri, kad tapatybė būtų aiškiai matoma ir nebūtų gaištamas laikas jos paieškai.

6. Bifold piniginė su pinigų spaustuku:

bifold-wallet-with-money-clip

Paprastai piniginės yra pagamintos, kad pinigai būtų laikomi atskirame skyriuje, ir tada jūs turite ieškoti tam tikrų pinigų. Pagrindinis dvigubos piniginės su pinigų segtuku privalumas yra tas, kad pinigai yra nukirpti piniginės centre. Galite lengvai ieškoti pinigų kaip vartydami puslapius.

7. „Nylon Slim Bifold“ piniginė:

nailono bifoldo piniginė

Jei jums nuobodu nešiotis odinę piniginę, išbandykite nailonines pinigines. Jie yra lengvi ir yra daugiau modelių. Galite juos nešioti vakarėliuose ir kitose atsitiktinėse išvykose.

8. Plona odos bifold piniginė:

plona-bifold-piniginė

Šiame mados pasaulyje net vyrai privalo dėvėti drabužius ir nešiotis piniginę. Laikant kišenėje, galima išskirti kitas pinigines, tačiau ši plona, ​​dvigubai sulankstoma piniginė yra kitokia. Jie pagaminti taip, kad neišsipūs. Šioje piniginėje šonai susiuvami taip, kad neišsiplėstų.

9. Vertikali „Bifold“ piniginė:

vertikali-bifold-piniginė

Vyriškos piniginės paprastai yra horizontalios, tačiau ši vertikali dvišakė piniginė yra viena iš jos rūšių. Nors viskas viduje yra tokia pati kaip ir kitų piniginių, bet išoriškai atrodo kitaip. Šios piniginės gali turėti daugiau kredito kortelių.

Mados pasaulis skirtas ne tik moterims, bet ir vyrai vienodai dalyvauja. Taigi net jie ieško itin stilizuotų ir madingų dalykų, nesvarbu, ar tai drabužiai, ar aksesuarai. Piniginė yra nešiojamas daiktas kasdieniame gyvenime. Kiekviena piniginė atspindi savo asmenybę, kaip suknelės.