Vyrams kasdieniame gyvenime reikia daug aksesuarų, kad jie visada būtų su jais. Piniginės yra svarbus turtas, kurį vyrai visada nešiojasi. Kai kurie žmonės net išvysta savo nuomonę apie kitus, matydami vieno naudotas pinigines. Šia prasme vyrai gali lengvai padaryti dinamišką įrašą ir įvaizdį naudodami savo stilingas pinigines.

grandininės piniginės

Piniginės šiandien tapo stiliaus pareiškimu vyrų mados pasaulyje. Paprastos stilingos piniginės prie nuostabių grandininių pasirinktinių piniginių, išskirtinio dizaino piniginės daro vyrų tapatybę. Verslininkai, turintys klasikines firmines pinigines, geriausiai tinka su užimta ir profesionalia apranga. Baikeriai su pririštomis piniginėmis daro šaunią įtaką savo gaujai. Rinkoje galima pamatyti nuostabių grandininių piniginių dizaino.

Stilingas ir modernus grandininių piniginių dizainas vyrams:

Pažiūrėkime keletą geriausių storų ir plonų grandininių piniginių, kurias populiariai nešioja vyrai, pagamintos iš odos.

1. Juoda vyrų piniginė su grandine:

vyriška-juodos grandinės piniginė

Juodą klasikinę grandininę piniginę bet kuriam vyrui gali būti labai paprasta saugiai laikyti kišenėje. Firminėje piniginėje naudojama geriausia odos ir nerūdijančio plieno grandinė, kuri puikiai atrodo pakabinta iš kišenių. Verslininkų kišenėse nuostabiai atrodo juodos putos su gyvūnų oda.

2. Tradicinė vyriška piniginė:

tradicinė vyrų piniginė

Tradicinės vyriškos piniginės su grandininiu kabliu atrodo nuostabiai su senovinio dizaino piniginėmis. Vyrams senatvėje patiks toks dizainas. Net šiurkščią išvaizdą mėgstantiems dviratininkams patiks ruda tradiciškai susiūta paprasta piniginė.

3. Bifold vyrų piniginė ant grandinės:

bifold-mens-grandinė-piniginė

„Bifold“ piniginė su grandine gali palengvinti vyrams nešiotis svarbius dokumentus, pvz., Korteles, asmens tapatybės dokumentus, grynuosius pinigus ir net kitus būtinus dokumentus. Tokios suprojektuotos piniginės turi pakankamai vietos kiekvienam daiktui nešiotis atskirose kišenėse.

4. Dizainerio kaukolės odos piniginės grandinė:

dizainerio kaukolė-grandinė-piniginė

Dizainerio piniginė su kaukolės dizainu grandinėje atrodo nuostabiai. Stilingo pasirinkimo vyrai baikerių kišenėse atrodys pritrenkiančiai. Odinės piniginės su grandinėmis palengvina žmonėms nešiotis svarbius daiktus.

5. Tikros odos grandinės piniginė vyrams:

vyriška odinė piniginė

Šviesiai ruda odinė piniginė su odinėmis grandinėmis yra nuostabus dizainas. Rūdyti kabliukai taip pat suteikia dizainerio įspūdį. Juodi mygtukai suteikia dizainui senovinį vaizdą.

6. Nuostabi vyrų grandinės piniginė:

vyriška grandinė-didinga piniginė

Dizainerių piniginės su apdaila išorėje suteikia dinamišką vaizdą. Tikra pankų vyrų mados piniginė su dizainerio sugnybtais nagais ir lygia grandine su užtrauktuku yra tiesiog šauni piniginė bet kuriam baikeriui.

7. Kostiumuota odos piniginė:

kostiumuota odine grandine pinigine

Kostiumuoto dizaino odinės piniginės, atspausdintos ant išorinės odos, atrodo fantastiškai. Dėl kaukolės dviratininkams ji tampa linksmesnė ir vėsesnė. Yra dar egzotiškesnių grandinių, kurios nuostabiai tinka šauniems berniukams ant dviračių.

8. Ilgos grandinės piniginės:

piniginė ilgomis grandinėmis

Taip pat nuostabiai atrodo ruda didelė bifoldo piniginė su panašia ruda grandine, padengta oda. Vyrai, turintys puikų įvaizdį ir didesnį dėklą svarbių dokumentų, turės visas galimybes su dvigubai sulankstytomis odinėmis vyriškomis piniginėmis.

9. „Cobra Weave“ grandininė piniginė vyrams:

cobra-weave-chained-piniginė

Piniginių grandinės yra daugybės nuostabių dizainų, kurie daro fantastišką poveikį. Vyrai, dėvintys džinsus, taip pat atrodys madingai su raudona kobros pynimo grandine, pagaminta iš kieto audinio. Piniginė taip pat gali būti atvėsinta.

Grandininės piniginės neliko tik pinigine mūsų dokumentams laikyti. Tačiau piniginėse esantis dizainas ir modeliai sukuria madą. Šiandien žmonės mano, kad piniginės yra geriausia dovana savo artimiesiems. Vaikino piniginės ar jūsų tėvo piniginė gali būti suprojektuotos pagal jų reikalavimus. Piniginės daro bet kurio vyro tapatybę. Dizainerių nurodytos piniginės dizainas, stulbinančios, rankų darbo ir baikerių piniginės pasižymi skirtingomis specifikacijomis.