Nešiotis kredito /debeto korteles ir pinigus tiesiog kišenėje nėra gera idėja, galite jų prarasti. Visada gerai nešiotis su savimi piniginę, kad jie būtų saugūs. Jo dvidešimt pirmieji amžiai ir visi nori būti stilingi, nepriklausomai nuo to, ar tai mažas, ar didelis. Net piniginė suteikia jūsų asmenybei stiliaus. Aligatoriaus odos piniginė šiais laikais yra madinga, o jos tekstūrą ir grožį mėgsta vyrai. Kai kurios aligatorių piniginės yra pagamintos iš aligatoriaus odos, o kai kurios rodo jo tekstūrą. Šios piniginės yra tik vyriški dalykai.

Naujausi ir geriausi aligatorių piniginių modeliai vyrams madoje:

Štai jums 9 madingiausios aligatorių piniginės.

1. Rankiniu būdu pinta aligatoriaus piniginė:

aligatorių piniginės

Tai aligatoriaus odos piniginė, kurios kraštai yra pinti ranka. Jis yra rudos spalvos ir labai unikali piniginė. Tai dvigubai sulankstoma piniginė, turinti net ID langą, kad būtų išsaugotas jūsų tapatumas, o paryškinta spalva niekada neleis pamiršti piniginės namuose.

2. Blizgi aligatoriaus piniginė:

Blizgi aligatoriaus piniginė

Tai blizgi vyriška aligatoriaus piniginė. Tai pilkos spalvos piniginė, kuri jums labiausiai tinka naktiniams vakarėliams. Jame yra kelios kišenės kortelėms laikyti. Jis net gerai susiuvamas kraštuose, kad užtikrintumėte kišenės gyvenimą.

3. Didelė aligatoriaus piniginė:

Didelė aligatoriaus piniginė

Aligatoriaus oda yra labai reta ir jums pasisekė, jei gausite tikrą vyrų aligatoriaus piniginę. Nors jums tai atrodo brangu, tai verta. Ši didelė aligatoriaus piniginė yra vėžlio spalvos ir suteikia labai kaimišką išvaizdą. Tai yra dvilypė piniginė, tačiau tarp jos yra vietos, kad piniginėje atsirastų daugiau vietos.

4. Aligatoriaus stuburo odos piniginė:

„Alligator Backbone Skin“ piniginė

Tai labai skirtinga vyrų aligatorių piniginė; jį sudaro aligatoriaus stuburo oda, kuri aiškiai matoma piniginėje. Piniginės kraštuose yra tinklinė struktūra, kuri atrodo stilingai.

5. Aligatoriaus piniginė su spragtelėjimu:

Aligatoriaus piniginė su „Snap“

Piniginė su užtrauktuku suteikia daugiau saugumo mūsų daiktams. Ši aligatoriaus odos piniginė yra tamsiai rudos spalvos ir šiurkščios išvaizdos. Vyrai su kieta išvaizda jiems atrodys geriausiai. Jis yra pintas kraštais, o tai keičia jo išvaizdą.

6. Piniginė su raižyta aligatoriaus pėda:

Piniginė su raižyta aligatoriaus pėda

Tai yra speciali aligatoriaus piniginė vyrams, ant kurių išraižyta aligatoriaus pėda. Pėda atrodo labai tikroviška, pagaminta ant piniginės. Vaikinai gali tai padaryti, kad pridėtų žavesio savo stiliui.

7. Monetų aligatoriaus piniginė:

Monetų aligatoriaus piniginė

Kalbant apie monetą, mes ją visada prarandame, kai laikome atviroje piniginėje. Dabar jums nereikia laikyti mažų maišelių monetai, galite įsigyti šią piniginę iš aligatoriaus, kuri padės jums išlaikyti monetas. Ši piniginė yra šiek tiek išlenkta ir turi užtrauktuką, kad ją užrakintų.

8. Plona aligatoriaus piniginė:

Plona aligatoriaus piniginė

Paprastai madingi drabužiai yra prigludę prie odos ir mes nemėgstame dėvėti aksesuarų, kurie išlindo, net jei tai piniginė. Tačiau piniginė yra mūsų būtinybė, čia yra plona aligatoriaus piniginė, kuri neišsipūs ir net atrodys stilingai. Ši plona aligatoriaus piniginė pagaminta iš „Budd“ odos krokodilo.

9. Trijų kartų aligatoriaus piniginė:

„Tri Fold Alligator“ piniginė

Beveik visi turi dvigubą piniginę, tačiau triguba piniginė nėra prieinama visiems. Bandomoji sulankstoma piniginė turi savo unikalią išvaizdą. Ši triguba aligatoriaus piniginė yra rudos spalvos, joje yra kelios kortelių kišenės ir monetų maišelis. Jis turi daugiau vietos, palyginti su dvigubomis piniginėmis.

Aligatoriaus oda yra kieta, o jų odos negalima lengvai sugriebti. Aligatorių piniginės įgauna naują mados tendencijų aukštį. Vyrai nešiojasi labai mažai aksesuarų ir bet kokį vieną ar du nešiojamus daiktus jie nori geriausiai. Aligatoriaus piniginė tikrai pridės žavesio jų asmenybei.