Medžių pynės yra šukuosenos, kai priauginimas naudojamas plaukų ilgiui padidinti. Tai turbūt geriausias būdas auginti plaukus, vengiant visų pagrindinių manipuliacijų. Kita vertus, formuojant plaukus tokiu būdu, nėra ką veikti. Kartais tam tikri plaukų gabalai tampa nekontroliuojami ir nėra jokios jėgos ar spaustuko šiems plaukų gabalėliams valdyti. Bet kokiu atveju tai yra viena geriausių šukuosenų ilgiems plaukams. Žemiau yra keletas geriausių medžio pintinių šukuosenų.

1. Garbanotų medžių pynės:

Medžių pynės 1

Garbanotieji plaukai gali būti tinkamas veiksnys formuojant medžio pintines. Pintinės turi būti sujungtos taip, kad dauguma plaukų būtų garbanotos. Tai viena iš geriausių pintų šukuosenų išvaizdų. Moterys su ilgais veidais gali lengvai sportuoti šią šukuoseną.

2. Pinti medžiui suformuoti:

Medžio pynės2

Ši šukuosena atrodo kaip medis, suformuotas plaukais. Ši nuostabi šukuosena atrodo labai miela ant ilgų plaukų. Arklio uodega yra pagrindinė viso šukuosenos neryškumo priežastis. Daugelis stilistų pageidauja šios išvaizdos kaip savo stipriosios pusės.

3. Kukurūzų pynės:

Medžių pynės3

Šiuo metu tai yra vienas stilingiausių kirpimų. Plaukai suprojektuoti taip, kad atrodytų kaip kukurūzai. Čia pynės yra suformuotos taip, kad jos liktų šonuose, o likę plaukai nukristų ant šono ir nugaros. Pinti galima tik priekinę plaukų dalį.

4. Garbanotos šoninės medžio pynės:

Medžių pynės4

Šioje medžių pynių versijoje dauguma plaukų lieka nukreipti į pakulą priešingose ​​pusėse. Nedidelė plaukų dalis yra tik supinta, paliekant likusius plaukus, kad būtų rodomas garbanotas vaizdas. Šio tipo plaukus reikia šiek tiek prižiūrėti.

5. Banguotos medžio pynės:

Medžių pynės5

Čia pynės yra daug banguotos, palyginti su kitomis medžių pynėmis. Ilgi plaukai yra formuojami efektyviausiu būdu, kad, išskyrus supintą dalį, likę plaukai liktų banguoti. Šukuosena tinka ilgiems veidams. Juodos moterys vertina šią šukuoseną.

6. Šlapios ir banguotos medžio pynės:

Medžių pynės6

Ši šukuosena puikiai derės su šlapiais ir banguotais plaukais. Nors pynės atrodo kaip mikro pynės, jas sudėjus, jie sudaro puikią medžio pynę. Šlapius plaukus galima šitaip formuoti, kai tik viršutinė plaukų dalis suformuos pintines, o dauguma plaukų liks atviri. Atviroje plaukų dalyje bus natūralus garbanojimas ir banga, todėl ši šukuosena atrodys nepakartojama.

7. Iš viršaus į apačią garbanotos medžio pynės:

Medžių pynės7

Tokiai išvaizdai būtini ilgi plaukai. Čia nerijos yra suformuotos priekyje, šiek tiek virš kaktos. Dauguma plaukų yra garbanoti. Ši šukuosena tinka ilgiems ir ovaliems veidams. Be didelių rūpesčių plaukus galima formuoti ir prižiūrėti, kad ši išvaizda išliktų nepažeista.

8. Romantiškos medžių pynės:

Medžių pynės8

Šios šukuosenos metu plaukai yra sujungti, kad suformuotų pintines. Išvaizda apima romantišką nuotaiką ir ją tęsė daugelis įžymybių. Šiame kirpime taip pat yra nedidelis bangų prisilietimas, todėl viskas atrodo taip.

9. Nematomos pynės:

Medžių pynės9

Išvaizda verta savo vardo. Čia pynės lieka nematomos. Tik jūs galėsite tai patirti. Iš šios išvaizdos gausite visas pintų šukuosenų savybes. Plaukai yra stiprūs ir galite išvengti plaukų lūžinėjimo, tokiu būdu formuojant plaukus.