Nuo mažens mačiau, kaip mano močiutė surišo plaukus toje pačioje senoje pynėje ir susuko į kuoduką, ir mačiau, kaip ta pati sena pynė perduodama iš kartos į kartą, kol ji nusileido man. Dabar šiuolaikinis pasaulis padarė kiekvienos senos tendencijos kloną ir pakeitė jį taip, kad atitiktų troškulio poreikius išgyventi madą. Pintinės per daugelį metų patyrė tiek daug pokyčių, tačiau viena naujovė po kitos iki šiol buvo nuostabi kelionė. Čia yra visų gražių karūninių pintinių, kurias galite pasirinkti, sąrašas.

Geriausios „Crown Braid“ šukuosenos:

Prancūziška pynė:

karūna-pynė-šukuosena

Tobulai vasarai tai yra pakankamai gera šukuosena, kurioje vasarą galite pasiteisinti, kaip susieti priekinę prancūzišką karūną. Pynimas prasideda nuo vienos galvos dalies ir lėtai juda į kitą pusę. Kai pasiekiate kitą pusę, prijunkite likusią dalį prie pakaušio arba tęskite nuo to.

Graikiškas karūnuotas žvilgsnis:

vainiko pynė2

Ilgą plaukų vasarą sunku išlaikyti ir norite patenkinti savo troškulį dėl naujausių tendencijų. Tokiais momentais tai yra šukuosenos, kurios padėtų numalšinti norą. Pradėkite pinti plaukus iš priekio ir apvyniokite juos iš priekio į kitą pusę. Dabar paimkite plaukus iš nugaros ir darykite tą patį, kad susidarytumėte visą juostą.

Priekinė pynė atlikite šiuos veiksmus:

vainiko pynė3

Tai lengva šukuosena, kurią galite išbandyti iš savo namų patogumų. Pradėkite įpurškdami prancūziško stiliaus pynę ant plaukų priekio, kad priekinės spynos būtų nušluostytos. Dabar suriškite vidutinę pynę per karūną ir prisegkite ją kitame gale. Surinkite likusius plaukus ir suriškite juos netvarkingai.

„Simpleton“:

vainiko pynė4

Tai yra pagrindinė 101 pynimo juostelė, kurioje likę plaukai yra laisvi ir teka, o pagrindinė koncentracija buvo nukreipta į priekinę pynę, kuri susidaro ant vainiko. Atskirkite gerą dalį plaukų iš vienos pusės ir pradėkite juos įprastai pinti. Kai pynė bus padaryta, tiesiog apvyniokite plaukų pynę kaip plaukų juostą.

Pusė karūnos pynė:

vainiko pynė5

Norėdami gauti tokią išvaizdą, pirmiausia atskirkite priekines spynas iš abiejų pusių. Pradėkite pinti vieną iš priekinių spynų įprastu pynimo stiliumi ir pritvirtinkite pabaigoje. Darykite tą patį su kita puse ir eikite iki galo, kaip praėjusį kartą. Dabar paimkite kairę pynę ir traukite ją į dešinę ir pritvirtinkite kaiščiu. Darykite tą patį su tinkamu.

Karūnos mazgas:

vainiko pynė6

Šį kartą pynę pradėkite nuo pačios karūnos, kaip ir anksčiau, bet užuot ją prisegę, užriškite mazgą. Tam jums reikia dviejų atskirų pintinių iš abiejų pusių, kurias dabar galite susieti mazgu galvos gale.

Žema pynė:

vainiko pynė7

Dar kartą ši pynė eina iki galo, 360 laipsnių ant galvos ir sudaro visą juostą. Pradėkite pinti plaukus nuo vainiko ir užbaigite visą ratą, pasiimdami plaukus eidami išilgai linijų. Baigę išvaizdą gerai pritvirtinkite smeigtukais, kad išvengtumėte nesėkmių.

Halo išvaizda:

vainiko pynė8

Panašiai kaip aureolė, ši vidurio vainiko žiedo pynė jums tikrai atrodys kaip galvos suktuvas. Tai olandiška užpilta nugaros pynė, prasidėjusi nuo karūnos, o galas prisegtas žiedu gale.