Kūdikių plaukų aliejus vaidina svarbų vaidmenį palaikant bendrą plaukų galvos sveikatą. Tobulas plaukų augimas reikalingas naujagimiui, kuris gali būti ūgio ar plaukų atžvilgiu. Aliejus plaukų augimui suteikia švelnios esencijos kūdikio plaukams. Galima padidinti bendrą sruogų tūrį, storį, spalvą ir tekstūrą. Plaukų aliejaus poreikis šiais laikais didėja, ir kiekviena mama ieško geriausio. Jo svarba moko, kad organizmui reikalinga tinkama kraujotaka, kurią galima pasiekti tik tinkamai sutepus.

Tepimas prie vaiko plaukų – gerai ar blogai?

Visada gerai kiekvieną dieną tepti kūdikio plaukus. Kūdikių plaukų aliejus gali pagerinti tinkamą galvos odos kraujotaką. Tai netgi gali suteikti jai drėgmės. Kūdikiui augant, reikia reguliariai tepti. Klimato tipas, plaukai ir veikla gali priklausyti nuo alyvavimo proceso. Todėl labai svarbu vaikams suteikti nepriekaištingą aliejų.

Taukai, kuriuos reikia atsiminti tepant prie vaiko plaukų:

Plaukų aliejus vaikams yra būtinas, kaip minėta aukščiau. Kai kurie iš kelių dviejų taškų, kuriuos reikia žinoti tepant, yra šie,

 1. Venkite tepti per daug aliejaus, nes jis gali užblokuoti pagrindines galvos odos poras. Tai taip pat gali sukelti pleiskanas ar sausą galvos odą.
 2. Po vonios pašalinkite likusį aliejų. Jei aliejus lieka, jis gali susigerti ir neigiamai paveikti plaukus. Taigi, reikia pašalinti aliejų.

Kokie aliejaus tipai naudojami jūsų kūdikio plaukams?

Kai kurie geriausi kūdikių plaukų aliejai Indijoje yra tokie,

1. Alyvuogių aliejus:

Alyvuogių aliejus gali sudaryti sveiką aplinką plaukams augti. Tai netgi gali sušvelninti jūsų vaiko plaukus. Teigiama, kad jis veiksmingai pašalina kūdikių dangtelius. Alyvuogės yra riebios rūšies, jas taip pat galima naudoti kaip šampūną. Po tobulo šampūno nedelsdami pašalinkite alyvuogių aliejų iš plaukų. Taigi aliejus gali būti traktuojamas kaip kūdikių plaukų aliejus

2. Kokosų aliejus:

Puikus vitamino E kiekis kokosų aliejuje yra geriausias kūdikių plaukų aliejus. Jame taip pat yra baltymų, vitamino K ir lauro rūgšties. Jis taip pat yra lengvas, palyginti su kitais aliejais. Kai kurie žmonės gali jį naudoti kaip kondicionierių. Bet tai naudinga vaiko plaukams, nes gali lengvai prasiskverbti pro jų sruogas. Kokosų aliejus naudojamas vasarą, nes suteikia vėsios gamtos.

3. Sezamų aliejus:

Sezamas yra aliejus, galintis apsaugoti plaukus ir galvos odą. Jis geriausiai įsiskverbia į stiprius plaukus. Tai gali būti geriausias plaukų aliejus naujagimiams. Vaiko galvos oda yra apsaugota nuo bet kokios grybelinės infekcijos. Taigi, tai puikus kūdikių plaukų aliejus, kurį galima tepti kasdien.

4. Garstyčių aliejus:

Garstyčių aliejus gali būti teikiamas žiemai, nes jis yra karštas. Aliejus padidina kraujotaką, kad imituotų tinkamą plaukų augimą. Garstyčių aliejų galima naudoti, kai kūdikiui atsiranda kosulio ir peršalimo simptomų. Taigi, garstyčių aliejus gali būti puikus pasirinkimas žiemai. Galima naudoti garstyčių aliejų kaip geriausią plaukų aliejų kūdikiams ir kūdikiams. Žiemą tai gali labai palengvinti.

10 geriausių kūdikių plaukų aliejaus produktų Indijoje:

1. Johnsono kūdikių plaukų aliejus:

Johnsono kūdikių plaukų aliejus

 • Prekės aprašymas: Kūdikiui gali būti daug aliejų, kurie gali visiškai maitinti. Johnsono kūdikių plaukų aliejus yra plačiai naudojamas kiekviename namų ūkyje. Šiame plaukų aliejuje gausu avokado ir provitamino B5, todėl plaukai atrodo švelnūs ir sveiki. Šis aliejus, tepamas ant kūdikio galvos odos, nedirgina, o tai kliniškai patvirtina gydytojai.
 • Produkto ypatybė: Šis aliejus yra lengvas ir neriebus, saugus švelniai kūdikio galvos odai ir subtiliems plaukams.
 • Ingridientai: Pagrindiniai šio aliejaus ingredientai yra mineralinis aliejus, avokadų aliejus ir alyvuogių vaisių aliejus.
 • Įvertinimas: 53% klientų įvertino 5 žvaigždučių, todėl šis produktas yra patikimas už mažesnę kainą.

2. Motinos priežiūros kūdikių aliejus:

Motinos priežiūros kūdikių aliejus

 • Prekės aprašymas: Šiame plaukų aliejuje yra alyvuogių aliejaus, kuris yra būtinas kūdikio plaukams. Jame esantys ingredientai maitina kūdikio plaukus. Šis aliejus yra praturtintas ramunėlių ir alyvuogių aliejumi, kuris padeda maitinti kūdikio plaukus.
 • Produkto ypatybė: Šio aliejaus ypatumas yra tas, kad jame yra hipoalerginių savybių, kurios gali padėti kovoti su mikrobais ir galvos odos alergijomis.
 • Ingridientai: Alyvuogių aliejus, žinomas kaip natūralus drėkiklis & Ramunėlių aliejus.
 • Įvertinimas: Daugiau nei 65% motinų pasirinko šį produktą, todėl jis yra populiarus šiame kainų diapazone.

3. „Chicco“ masažo aliejus:

„Chicco“ masažo aliejus

 • Prekės aprašymas: Šio aliejaus sudėtyje yra ryžių sėlenų aliejaus ir vitamino E, kuris maitina švelnią kūdikio galvos odą. Be to, plaukai tampa lygūs ir minkšti. Šiame aliejuje nėra dažiklių, alkoholio ir parabenų.
 • Produkto ypatybė: Daugelyje kūdikių plaukų aliejų yra mineralinio aliejaus. Pagrindinė šio produkto ypatybė yra ta, kad jame nėra mineralinės alyvos, ir šis aliejus labai greitai įsigeria, todėl šis aliejus idealiai tinka kūdikio galvos odai maitinti..
 • IngridientaiRyžių sėlenų aliejus ir vitaminas E yra pagrindiniai ingredientai.
 • Įvertinimas: Šio produkto apžvalgos rinkoje yra nevienodos.

4. Distiliuotas grynas kokosų aliejus:

Distiliuotas grynas kokosų aliejus

 • Prekės aprašymas: Distiliuotas aliejus skirtas švelniems, šilkiniams ir švelniems plaukams. Šiame aliejuje yra ypač tyro alyvuogių aliejaus. Šis aliejus palaiko plaukų stiprumą ir storį. Taigi tai yra vienas iš plačiausiai pasirinktų produktų.
 • Produkto ypatybė: Šis aliejus sumažina plaukų praradimą.
 • Ingridientai: Pirmasis alyvuogių aliejus yra pagrindinis šio aliejaus ingredientas.
 • Įvertinimas: Šio produkto vidutinis įvertinimas yra 4,1 iš 5, kurį pateikė klientai, todėl tai yra vienas iš patikimų produktų, į kuriuos reikia atsižvelgti.

5. Mamaearth maitinantis plaukų aliejus:

Maitinantis plaukų aliejus Mamaearth

 • Prekės aprašymas: „Mama earth“ yra vienas garsiausių ir žinomų prekės ženklų rinkoje dėl savo gryno organinio turinio. Šis „Mama Earth“ plaukų aliejus yra praturtintas grynu kokosų aliejumi, migdolų & avokadų aliejus, dėl kurio jis greitai įsigeria į galvos odą ir taip maitina galvos odą.
 • Produkto ypatybė: Skirtingai nuo daugelio rinkoje esančių plaukų aliejų, šiame aliejuje nėra mineralinio aliejaus, be to, jis yra ekologiškas, todėl jame nėra jokių dirbtinių kvapiųjų ingredientų. Dirbtiniai kvapieji ingredientai gali pakenkti švelniai kūdikių galvos odai.
 • Ingridientai: Pagrindiniai ingredientai yra kokosų aliejus kartu su migdolų ir avokadų aliejumi.
 • Įvertinimas: 61% klientų įvertino šį produktą 5 žvaigždutėmis, todėl jis yra vienas geriausių rinkoje.

6. „Niconi“ kondicionuojantis plaukų aliejus:

Kondicionuojantis plaukų aliejus Niconi

 • Prekės aprašymas: „Niconi“ plaukų aliejus kūdikiams yra vienas iš švelniausių aliejų, kurio galvos oda beveik nedirgina. Skirtingi kūdikiai turi skirtingų tipų galvos odą. Kai kurių kūdikių galvos oda gali atlaikyti vidutinio sunkumo plaukų aliejų, o kitų – tik švelnius. Tai vienas švelnus plaukų aliejus, kuriame gausu vitamino E, todėl plaukai tampa sveiki ir švelnūs. Šis plaukų aliejus sulaiko iki 10 kartų daugiau drėgmės galvos odoje.
 • Produkto ypatybė: Šis aliejus yra labai lengvas ir neriebus, nedirgina kūdikio.
 • Ingridientai: Pagrindiniai elementai yra mineralinis aliejus, vitamino E kvapas ir feniltrimetikonas.
 • Įvertinimas: Kaip ir šiandien, atsiliepimų nėra, tačiau tikimės, kad jūs būsite pirmieji, kurie tai įvertins.

7. „The Mom’s co“ natūralus kūdikių plaukų aliejus:

„The Mom's Co“ natūralus kūdikių plaukų aliejus

 • Prekės aprašymas: Šiais laikais dauguma žmonių serga dirbtiniais, cheminiais produktais. Kalbant apie savo kūdikius, žmonės tapo daug atsargesni ir iškart renkasi ekologiškus produktus. „Mom’s Co“ plaukų aliejus yra vienas iš tokių natūralių ekologiškų produktų, kuriuos galima įsigyti rinkoje. Ekologiškas amla aliejus ir bhringraj aliejus yra pagrindiniai šio aliejaus ingredientai, kurie tirština ir stiprina kūdikio plaukus.
 • Produkto ypatybė: Kaip ir visi organiniai aliejai, šiame aliejuje taip pat nėra toksinų, todėl jis yra saugiausias produktas. Šiame aliejuje yra dešimt galingų aliejų, kurie skatina kūdikio plaukų augimą.
 • Ingridientai: Pagrindiniai šio aliejaus ingredientai yra Bhringraj aliejus, organinis amla aliejus, avokadų aliejus, Marula aliejus, argano aliejus.
 • Įvertinimas: Šis produktas rinkoje yra įvertintas 4,3 iš 5.

8. „Just Born Baby“ natūralus plaukų aliejus:

„Just Born Baby“ natūralus plaukų aliejus

 • Prekės aprašymas: Tai lengvas, raminantis ir neriebus plaukų aliejus, praturtintas alyvuogių aliejumi, graikinių riešutų aliejumi ir natūraliu migdolų aliejumi. Šiame aliejuje taip pat yra vitamino E, kuris yra atsakingas už kūdikių plaukų augimą. Švelnus šio aliejaus masažas galvos odai pagerina kraujotaką, kuri ramina galvos odą ir jaučia atsipalaidavimą.
 • Produkto ypatybė: Šiame aliejuje yra vitamino E ir antioksidantų, kurie, tepami ant galvos odos, suteikia atsipalaidavimo pojūtį. Kaip ir kiti organiniai aliejai, šiame aliejuje taip pat nėra dirbtinių toksinų, o svarbiausia-šiame aliejuje nėra alkoholio.
 • Ingridientai: Pagrindiniai šio aliejaus ingredientai yra graikinių riešutų aliejus, avižų aliejus, alyvuogių aliejus ir, žinoma, migdolų aliejus.
 • Įvertinimas: Iki šiol nėra atsiliepimų apie šį produktą. Gaukite galimybę peržiūrėti šį produktą ir pasidalyti savo mintimis su kitais klientais.

9. Mee-Mee kūdikių aliejus:

Mee Mee kūdikių aliejus

 • Prekės aprašymas: Šis aliejus yra specialiai sukurtas švelniai kūdikio galvos odai. Jame yra ryškus saulėgrąžų aliejaus ir alyvuogių aliejaus mišinys. Saulėgrąžų aliejus yra minkštiklis, kuris sulaiko galvos odos drėgmę. Tai suteikia natūralų plaukų maitinimą.
 • Produkto ypatybė: Šis aliejus neturi parabenų. Masažas su šiuo aliejumi padeda pagerinti kraujotaką, o saulėgrąžų aliejus sulaiko galvos odos drėgmę.
 • Ingridientai: Aliejus turi alyvuogių aliejaus ir saulėgrąžų aliejaus mišinį.
 • Įvertinimas: 66% klientų įvertino šį produktą 5 žvaigždutėmis.

10. Mamų ir pasaulio kūdikių plaukų aliejus:

Mamų ir pasaulio kūdikių plaukų aliejus

 • Prekės aprašymas: Skirtingai nuo kitų aukščiau paminėtų aliejų, šis aliejus yra šalto spaudimo aliejus, t.y., šis aliejus yra be karščio. Dėl to neprarandamos esminės aliejuje esančios maistinės medžiagos. Šiame aliejuje yra kokosų ir simondsijų aliejaus, kuris yra galvos odos drėkiklis. Tai visiškai be toksinų ir švelniai maišosi.
 • Produkto ypatybė: Šis aliejus neturi parabenų. Be mineralinės alyvos ir be sulfatų. Tai grynai ekologiška ir šalto spaudimo, ty be karščio.
 • Ingridientai: Šio aliejaus ingredientai yra migdolų ir alyvuogių aliejus kartu su kokosų aliejumi ir avokadų aliejumi. Visa tai yra šalto spaudimo.
 • Įvertinimas: Tai puikus 4,3 žvaigždutės iš 5 įvertinimas, nes tai šalto spaudimo aliejus.

Patarimai, kaip naudoti aliejų kūdikio plaukams:

Kūdikių plaukų aliejaus negalima tepti per daug.

 • Dėl to gali nuolat užsikimšti poros ir atsirasti pleiskanų bei sausos galvos odos problemų.
 • Be to, aliejus neturėtų būti laikomas plaukų aliejuje. Jis turėtų būti pašalintas netrukus po vonios. Tai gali pakenkti atmosferos dulkėms ir sudirginti galvos odą.
 • Norint tinkamai masažuoti, aliejų galima pašildyti. Įkaitinta alyva gali išlaikyti drėgmę ilgiau.

Kūdikiams reikalingas plaukų aliejus ir galvos masažas, kad plaukai augtų ir kaukolė būtų uždaryta (kūdikiams iki 15 mėnesių). Taigi kūdikio galvos odą reikia tepti geru plaukų aliejumi su būtiniausiais ingredientais. Aukščiau pateikti produktai yra lengvai prieinami rinkoje už prieinamą kainą. Pradėkite naudoti pageidaujamą ir pasidalykite su mumis savo patirtimi.

Dažnai užduodami klausimai ir atsakymai:

Q1. Ar aliejus yra geras pasirinkimas vaiko plaukams?

Ans: Taip, riebalai yra būtinas kūdikio plaukų procesas. Galvos odos kraujotaka ir drėkinimas yra įmanomi tik patepant aliejumi. Tam pačiam darbui galima pasirinkti geriausią kūdikių plaukų aliejų. Tepimas gali priklausyti nuo vaiko aktyvumo lygio. Taigi, norint tinkamai pagerinti kūdikio plaukus, būtina tinkamai kreiptis.

Q2. Kokie yra patarimai, kaip geriausiai sutepti kūdikio plaukus?

Ans: Riebalavimo procesas puikiai tinka galvos odai. Kai kurie patarimai yra tai, kad niekada neturėtumėte tepti aliejaus pertekliaus, aliejus neturėtų likti plaukuose, aliejus turi būti parinktas tinkamai ir aliejus gali būti pašildytas. Taigi, į šiuos patarimus reikia atsižvelgti norint geriausiai riebinti vaiko plaukus.

Q3. Geriausias plaukų aliejus kūdikio plaukams?

Ans: Geriausias aliejus turėtų būti parenkamas pagal nurodytą būtinų žolelių kiekį. Kai kurie geriausi kūdikių plaukų aliejai yra kokosų, sezamų, ricinų, alyvuogių, garstyčių aliejus ir tt Šie aliejai paprastai sumaišomi su kai kuriais esminiais vitaminais, kad geriau maitintų kūdikio plaukus. Kūdikių plaukų aliejus yra labai svarbus ankstyvame amžiuje.

Q4. Ar kūdikiams reikia reguliariai tepti aliejų?

Ans: Taip, aliejavimas ir plaukų masažas kūdikiams turėtų būti atliekamas reguliariai. Kadangi kūdikių galvos oda yra švelni ir minkšta, galvos oda turėtų sustiprėti, o plaukai sustorėti. Kūdikiai dažnai patenka į ropojimo, stovėjimo ir vaikščiojimo procesą; sustiprėjusi galvos oda gali atlaikyti bet kokius smulkius galvos sužalojimus. Todėl kūdikių aliejus turi būti reguliariai atliekamas.

Q5. Kaip reikia tepti kūdikius?

Ans: Kūdikių tepimas yra būtinas galvos odos vystymuisi ir mitybai. Tai turi būti daroma reguliariai ir pageidautina du kartus per dieną. Į ranką paimkite pakankamą kiekį aliejaus ir sukamaisiais judesiais švelniai masažuokite kūdikio galvos odą, kad pagerintumėte galvos odos kraujotaką. Tepkite plaukus nuo pat plaukų folikulo šaknų, o tai padeda maitinti.

Geriausias kūdikių plaukų aliejus Indijoje gali turėti daug būtinų ingredientų. Tačiau pasirinkti – tampa sunkiu uždaviniu. Alyvą galima pasirinkti pagal efektyvumą ir valdiklius, ty tinkamą naudingų mineralų ir vitaminų kiekį. Plaukai turi būti maitinami nuo pat gimimo. Augimas reikalingas norint išlaikyti sveikus ir minkštus plaukus. Taigi, tėvams tapo būtina nusipirkti veiksmingą geriausią kūdikių plaukų aliejų.

Rekomenduojami straipsniai

15 geriausių kūdikių losjonų Indijoje

Kaip plauti kūdikio plaukus?

Kaip masažuoti kūdikį?