Kokosų aliejus arba Nariyal telas, jis meiliai vadinamas, neabejotinai yra žmonių užmaskuota palaima. Ilgiems, žvilgantiems ir gražiems plaukams kokosų aliejus yra geriausias pasirinkimas. Aliejus turi priešgrybelinių ir antibakterinių savybių, kurios kovoja su įvairiomis plaukų problemomis, tokiomis kaip pleiskanos ir galvos odos niežėjimas. Kadangi jis yra turtingas maistinių medžiagų, tokių kaip vitaminas E, geležis ir vitaminas K, šaltinis, jis gali veiksmingai veikti plaukus.

Kokosų aliejus ir jų naudojimas plaukų augimui

Tai pagerina kraujotaką, o tai savo ruožtu suteikia plaukų folikulams reikiamą maistinių medžiagų ir deguonies kiekį. Jis skatina plaukų augimą ir atjaunina negyvas plaukų ląsteles. Kokosų aliejus gerai įsisavinamas plaukų velenuose, todėl jis apsaugomas ir tampa storesnis. Reguliarus aliejaus naudojimas padeda išlaikyti daugiau drėgmės ir baltymų. Reguliariai naudojant plaukų formavimo priemones gali suskilinėti ir lūžinėti plaukai. Kokosų aliejus neleidžia lūžinėti, todėl plaukai tampa ilgesni.

Kokosų aliejaus sudėtis:

Tai ne paslaptis, kad kokosas tikrai yra puikus pasirinkimas jūsų plaukams, tačiau, be to, čia išlieka dominuojantis klausimas, kokios sudedamosios dalys daro kokosų aliejų tokį populiarų? Jame yra įvairių elementų, kurie išryškina ypatingas savybes, dėl kurių jūsų plaukai auga ilgesni, stipresni ir gražesni.

Pagrindinė kokosų aliejaus sudėtis gali būti padalyta į sočiųjų riebalų rūgščių ir mononesočiųjų rūgščių.

♦ sočiosios riebalų rūgštys:

Aliejaus geliuose esančios sočiosios riebalų rūgštys susilieja su plaukų pluoštais, todėl jos yra daug atsparesnės lenkimui ar lūžinėjimui. Skaidulos, kurios kitu atveju yra šiurkščios ir nepakankamai maitinamos, yra pripildytos mitybos, kuri padidina plaukų stiprumą.

♦ Mononesočiosios riebalų rūgštys:

Mononesočiosios riebalų rūgštys dalyvauja formuojant didžiąją dalį plaukų, maitinant plaukų folikulus. Plaukų priežiūra kokosų aliejumi ne tik padeda išauginti plaukus, bet ir atgaivina neapsunkinamus plaukus ir paverčia juos itin glotniais ir žvilgančiais. Kokosų aliejus plaukams auginti yra geriausias aliejus, kurį galite suklupti.

Kokosų aliejus plaukų augimui

♦ Vitaminai K ir E:

Vitaminas K, daugiausia pripažintas kaip kalis, yra gera mityba jūsų plaukams stiprinti ir apimtis, o mes taip pat turime vitamino E gerumo, kuris suteikia plaukams gyvybingumo, gydo ir taiso pažeistus folikulus ar susilpnėjusius plaukų pluoštus.

Geriausi kokosų aliejaus prekės ženklai plaukams augti Indijoje:

Čia rasite 5 populiariausius kokosų aliejaus produktus plaukams augti.

A. Parašiuto kokosų aliejus:

Geriausias kokosų aliejus plaukų augimui

Koks dar prekės ženklas ateina į galvą, kai kalbame apie geriausią plaukų augimui skirtą kokosų aliejų? Prisimeni tuos laikus, kai mama traukdavo plaukus, kad juos teptum? Na taip! Parašiutų giluminio kondicionavimo alyva yra populiariausias pasirinkimas tarp daugelio prekės ženklų.

B. Patanjali kokosų aliejus:

Geriausias kokosų aliejus plaukų augimui

Patanjali aliejus yra kitas geriausias kokoso aliejus plaukams augti – populiarus pasirinkimas. Prekės ženklas yra pripažintas ir efektyvus, kai naudojamas reguliariai. Produktas teigia, kad jis taip pat yra 100% valgomas.

C. „Forest Essentials“ šalto spaudimo grynas kokosų aliejus:

Geriausias kokosų aliejus plaukų augimui

Tai yra arčiausiai žalio kokosų aliejaus plaukams ataugti. Šis ekologiškas produktas yra kvapnus ir visiškai veiksmingas. Šiek tiek aukštesnėje pusėje esantis „Forest Essentials“ šalto spaudimo pirmojo spaudimo kokosų aliejus yra geriausia plaukų augimo priemonė..

D. Dabur Vatika kokosų aliejus:

Geriausias kokosų aliejus plaukų augimui

„Vatika“ yra dar vienas žinomas kokosų aliejaus prekės ženklas. Jis pripildytas būtiniausių neem, amla, harad ir chna elementų, dėl kurių jūsų plaukai auga. Įdomu, kaip kreiptis? Paimkite pakankamą kiekį aliejaus ir įmasažuokite į galvos odą. Palikite per naktį, o kitą dieną nuplaukite.

E. „Oriflame Nature“ kokosų plaukų aliejus:

Geriausias kokosų aliejus plaukų augimui

Aliejus yra kvapnus ir turi 100% kokosų aliejaus. Tai galite nusipirkti internetu ir yra dar vienas geriausias kokosų aliejus plaukams augti ir storinti.

Kaip naudoti kokosų aliejų plaukų augimui:

Tiesiai nuo močiutės lūpų iki šiuolaikinių plaukų ekspertų, kokosų aliejus niekada nesužavėjo mūsų, kai reikia rūpintis savo plaukų sveikata. Šiame straipsnyje mes išmoksime kokosų aliejaus naudą plaukams ir kaip naudoti kokosų aliejų plaukų augimui. Mes pasiūlėme įvairius metodus ir kaukes, paruoštas iš kokosų aliejaus, kurios per trumpą laiką padarys jūsų plaukus sveikus ir paskatins jų augimą..

1) Karštas kokosų aliejaus masažas plaukų augimui:

Kaip naudoti kokosų aliejų plaukų augimui

Ingridientai: Kokosų aliejus

Naudojimo ir taikymo instrukcijos:

 • Į dubenį įpilkite šiek tiek aliejaus pagal plaukų ilgį, tada 30 sekundžių mikrobangų krosnelėje.
 • Jei neturite mikrobangų krosnelės, užvirinkite vandenį ir įdėkite dubenį į jį.
 • Išimkite, kai aliejus sušyla.
 • Įsitikinkite, kad aliejus nešildomas tiesiogiai, nes dėl to gali prarasti maistinių medžiagų.
 • Gausiai įmasažuokite aliejų į galvos odą ir švelniai įtrinkite galvos odą, kad aliejus tinkamai pasiskirstytų.
 • Masažuokite galvos odą 15 minučių, tada pereikite prie plaukų sruogų.
 • Palikite aliejų per naktį, tada nuplaukite plaukus geru šampūnu.

2) Aliejaus ir šampūno mišinys plaukams augti:

Nuostabių rezultatų galima pasiekti sumaišius šampūną su kokosų aliejumi (santykis 50/50). Tai labai mažai laiko reikalaujantis metodas, turintis puikių rezultatų.

 • Sumaišykite šampūną su kokosų aliejumi lygiomis proporcijomis.
 • Kruopščiai tepkite ant galvos odos ir gerai įmasažuokite.
 • Gerai nuplaukite šaltu vandeniu.

Kokosų aliejaus plaukų kaukės plaukų augimui:

Kokosų aliejus naudojamas įvairiai ir yra neabejotinai vienas iš geriausių plaukų augimo aliejų. Išbandykite įvairias plaukų kaukes ir liksite žvilgantys, lygesni ir šilkiniai plaukai. Žemiau pateikiame naudingą ir veiksmingą plaukų kaukę su kokosų aliejumi, kuri daro jūsų plaukus sveikus ir išsprendžia visas su plaukais susijusias problemas.

1. Kokosų aliejaus ir medaus plaukų kaukė plaukams augti:

Kaip naudoti kokosų aliejų plaukų augimui

Ingridientai:

 • Kokosų aliejus.
 • Žalias medus.

Naudojimo ir taikymo instrukcijos:

 1. Vieną šaukštą ekologiško kokosų aliejaus dubenyje reikia sumaišyti su šaukštu ekologiško žalio medaus.
 2. Paruoštą mišinį reikia tepti nuo šaknų iki galų, ypač pažeistus galus.
 3. Palaikius 30–40 minučių, jį reikia nuplauti įprastu šampūnu ir kondicionieriumi.
 4. Minkšti ir lygūs plaukai pasiekiami kartu su plaukų augimu.

2. Kokosų aliejus- alyvuogių aliejus plaukams augti:

Kaip naudoti kokosų aliejų plaukų augimui

Ingridientai:

 • Kokosų aliejus
 • Alyvuogių aliejus

Naudojimo ir taikymo instrukcijos:

 1. Sumaišykite lygiomis dalimis tiek kokosų aliejaus, tiek alyvuogių aliejaus ir tepkite ant plaukų.
 2. Norėdami gauti geriausius rezultatus, galite laikyti per naktį.
 3. Kitą rytą nuplaukite šampūnu, kad plaukai būtų švelnūs ir žvilgantys.
 4. Tai taip pat skatina plaukų augimą ir kontroliuoja plaukų slinkimą.

3. Kokosų aliejus – kario lapų kaukė greitam plaukų augimui:

Kaip naudoti kokosų aliejų plaukų augimui

Ingridientai:

 • Kokosų aliejus.
 • Kario lapai.

Naudojimo ir taikymo instrukcijos:

 • Išvirkite šviežių kario lapų su kokosų aliejumi.
 • Šiuos du reiktų virti, kol susidarys juodos liekanos.
 • Surinkite šią liekaną ir tepkite ant plaukų.
 • Laikykite dvi valandas, tada nuplaukite įprastu šampūnu.
 • Naudokite šią kaukę du kartus per savaitę.
 • Tai labai efektyvus patarimas auginant ilgus plaukus ir kovojant su žilomis plaukais.

4. Kokosų aliejus ir bananas sausiems plaukams:

Kaip naudoti kokosų aliejų plaukų augimui

Ingridientai:

 • Kokosų aliejus kondensuotas.
 • Kokoso pienas.
 • Sutrinti bananai.
 • Kiaušinio trynys.

Metodas ir privalumai:

Tai puiki naminė priemonė sausiems šiurkštiems plaukams, kurie lengvai tampa nuobodūs ir negyvi. Taikant įprastą kokosų aliejų, plaukai gali būti labiau apsunkinti, todėl čia kaip plaukų kaukę dedame kokosų pieną, bananų tyrę ir kiaušinio trynį. Bananas ir kokoso pienas išlaiko plaukus elastingus ir drėkinamus, o kokosų aliejus ir kiaušinio trynys drėkina, puoselėja ir maitina plaukus. Ši kokosų aliejaus plaukų kaukė taip pat padeda pagreitinti plaukų augimą ir visam laikui sustabdyti plaukų slinkimą.

Kiti kokosų aliejaus privalumai plaukams:

Jei vienas trokšta blizgesnio, storesnio ir ilgesnio užrakto, tai yra sprendimas, nes jis praturtintas daugybe maistinių medžiagų.

1. Užmuša utėles:

Kokosų aliejus pasižymi sebumo savybėmis, todėl šis aliejus drėkina galvos odą ir apsaugo nuo tokių problemų kaip galvos odos niežėjimas ir pleiskanos, atsirandančios dėl grybelio ir bakterijų susidarymo ant plaukų paviršiaus. Tai veiksmingas būdas išvengti utėlių, nes jis turi antiparazitinių savybių.

2. Niežtinčiai galvos odai ir pleiskanoms:

Įrodyta, kad kokosų aliejus gali veiksmingai gydyti niežtinčią galvos odą ir pleiskanas. Kokį kokosų riebalų kiekį galima apibūdinti kaip natūralų kūno aliejų, kuris suteikia drėgmės ir švelnumo plaukams, galvos odai ir odai. Riebalų buvimas tikrai yra būtinas, ypač jei atsižvelgiama į sveiką odą ir plaukus.

3. apsaugo nuo grybelinių infekcijų:

Tačiau riebalų perteklius gali būti blogas, nes apsunkina plaukus ir pritraukia daugiau nešvarumų bei aliejaus. Čia kokosų aliejus sudaro apsauginį apvalkalą, neleidžiantį ne tik nešvarumams ir teršalams, bet ir kenksmingiems saulės spinduliams pažeisti jūsų sveiką odą. Taigi, be to, kad jis yra papildomas saulės apsauginis plaukų aliejus, jo antibakterinės ir priešgrybelinės savybės gali apsaugoti nuo bet kokios grybelinės galvos odos ar plaukų infekcijų, įskaitant utėlių.

4. Ištaiso plaukų pažeidimus:

Dar vienas kokosų aliejaus privalumas yra jo gebėjimas ištaisyti plaukų pažeidimus, nedalyvaujant šalutiniame poveikyje. Dažniausiai plaukai pažeidžiami dėl intensyvaus cheminio naudojimo naudojant įvairius plaukų produktus, tokius kaip plaukų dažymas, karščio formavimas ir daugelis kitų. Kokosų aliejus yra visiškai ekologiškas ir saugus naudoti, nesukels šalutinio poveikio jau padarius žalą.

Kokosas yra pripildytas gerų eterinių aliejų ir vitaminų, kurie maitins jūsų plaukus nuo šaknų. Kokosų aliejus natūraliam plaukų augimui yra labiausiai naudojama priemonė nuo plaukų slinkimo ir greitesnio plaukų augimo. Išbandykite įvairias kaukes ir prekės ženklus šiandien!

Kokosų aliejus plaukų augimui