Yra įvairių tipų plaukų aliejai, kurie gali būti naudojami augimui ir kondicionavimui. Šiais laikais yra įvairių prekių ženklų, kurie siūlo alavijo ekstraktus, kad sustiprintų savo produktus, kad produktai suteiktų daugiau drėkinimo ir kondicionavimo. Jie taip pat tinka retinimui, taip pat nuobodiems ir pažeistiems ruožams. Jie taip pat gali kovoti su trapumu ir trapumu, suteikdami blizgesį ir blizgesį.

Aloe Vera plaukų aliejus

Žemiau yra 9 geriausi Aloe Vera plaukų aliejai, kuriuos žmogus tikrai turėtų išbandyti.

1. „Roselyn“ plaukų gelis „Aloe Vera“:

ROSELYN PLAUKŲ GELIS ALOE VERA

Tai gali naudoti tie, kurie nori naudoti natūralius ekstraktus augimui ir kondicionavimui. Tai yra kaip gelis ir gali būti naudojamas tiems, kurie nemėgsta labai riebių produktų. Tai naujas prekės ženklas, turintis gerų atsiliepimų. Tai kainuoja 400 INR už 100 gramų butelį.

2. Indo slėnio alavijas:

Indo slėnio alavijas

Tai kaip aliejus ir gali būti naudojamas giliam valymui ir kondicionavimui. Tai suteikia blizgesio ir blizgesio. Tai galima naudoti vietoj galvos tepimo. Tai naujai pristatytas prekės ženklas ir produktai yra gana populiarūs. Tai kainuoja apie 245 INR už maždaug 240 ml. Tai turėtų būti taikoma reguliariai, kad būtų matomi rezultatai.

3. Aloe Veda žolelių plaukų aliejus:

Aloe Veda žolelių plaukų aliejus

Jame yra augalų ekstraktai ir gleivinės medžiagos. Tai suteikia gerą kondicionavimą ir gali būti reguliariai tepama po šampūno arba prieš jį. Tai tinka žmonėms, turintiems garbanas, ir taip pat yra gana prieinama. Natūralūs ekstraktai daro jį labai žolelių toniku. Tai kainuoja apie 145 INR už 200 ml buteliuką. Tai turėtų būti tinkamai įmasažuojama, o rankšluostį galima pririšti, kad masažo metu galva būtų karšta.

4. Azorų alavijų aliejus:

Azorų alavijų aliejus

Tai vaistas ir gali būti naudojamas įvairiems tikslams. Tačiau tai turėtų būti nurodyta augimui. Jame yra natūralių augalų ekstraktų. Tai kainuoja apie 177 INR už 100 ml buteliuką. Tai galima lengvai nusipirkti žinomose parduotuvėse.

5. Roselyn Aloe Vera plaukų aliejus:

ROSELYN Aloe Vera plaukų aliejus

Jame yra natūralių augalų ekstraktų ir jis gali būti geras reguliariai naudojamas aliejus daugumai žmonių, kenčiančių nuo garbanotų dalių. Tai kainuoja apie 240 INR už 100 gramų neto svorio buteliuką.

 6. SPA Ceylon Luxury Ayurveda plaukų aliejus:

Spa Ceylon Luxury Ayurveda Plaukų aliejus

Tai labai populiaru ir gana brangu. Tai gali naudoti žmonės, norintys, kad jų sruogos būtų lengvai valdomos ir lengvai šukuojamos. Tai kainuoja maždaug 1100 INR už 100 ml buteliuką. Jame taip pat yra sveikų krakmolo ekstraktų.

7. „Shree Agencies“ sveikas plaukų aliejus:

„Shree Agencies“ sveikas plaukų aliejus

Tai labai geras ir populiarus produktas. Tai gali būti naudojama augimui ir tai suteikia ilgą blizgesį. Tai kainuoja vidutiniškai apie 600 INR už 100 ml buteliuką pagal grynąjį svorį.

8. Tikras alavijo plaukų purškiklis:

Tikras alavijų plaukų purškiklis

Tai naujai pristatytas prekės ženklas. Jie puikiai tinka momentiniam blizgesiui ir blizgesiui. Jis gali būti naudojamas kaip purškiamas aliejus. Tai kainuoja maždaug 1435 INR už 240 ml pagal grynąjį butelio svorį.

9. „Youngever Aloe Vera“ plaukų aliejus:

Youngever ALOE VERA PLAUKŲ ALIEJUS

Šiais laikais tai labai populiarus prekės ženklas. Jų produktai yra gana geri, taip pat juose yra natūralių žolelių ir kitų augalų ekstraktų. Šį aliejų galima reguliariai tepti po vonios ar karštų masažų. Tai dažnai parduodama kelių butelių pakuotėse. Dažniausiai tai yra 100 ml buteliai, parduodami pagal grynąjį svorį ir kainuoja maždaug 100 INR.

alavijo aliejus