Didėjant taršai, vis daugiau žmonių susiduria su sunkumais, susijusiais su kūnu, oda ir plaukais. Tai padidina kasdienį darbo stresą, kuris apsunkina situaciją ir sukelia dar daugiau problemų. Dėl didelių vidinių ir išorinių veiksnių plaukai lūžta ir plaukai iškrenta, o tai yra bendras iššūkis, kurį reikia spręsti. Buvo kraštutinių atvejų, kai žmonės dėl to patyrė nuplikimą.

Masažas karštu aliejumi plaukų augimui

Kita vertus, yra įvairių dovanų, kurias mums suteikė Motina Gamta. Jau gana seniai pradėjome ignoruoti šių dovanų naudą. Plaukams pradėjome ignoruoti aliejaus privalumus. Šiame toliau pateiktame vadove jums bus pasakyta, kaip išgauti aliejaus naudą, kad sustabdytumėte plaukų slinkimą ir būtų sveiki plaukai.

Masažas karštu aliejumi plaukų augimui.

Geras masažas karštu aliejumi padeda pagerinti kraujo cirkuliaciją plaukų folikuluose ir galvos odoje. Tai padeda tinkamai funkcionuoti ir geriau maitintis. Taip pat sutepamos sruogos, kurios jas apsaugo ir sumažina žalą.

Masažas karštu aliejumi plaukų augimui

Procedūra ir patarimai:

Yra tam tikras būdas, kuriuo plaukai turi būti sutepti aliejumi, kad sruogos būtų kuo naudingesnės. Patikrinkite, kaip:

1. Naudojimas turi būti atliekamas taip, kad galvos oda būtų tinkamai veikiama. Pagrindinė sritis, kuriai reikia drėgmės sveikiems rezultatams, yra plaukų šaknys. Tai neabejotinai suteiks sruogoms grožio.

2. Prieš tepdami aliejų, šiek tiek pašildykite. Tai daug naudingiau nei įprastas aliejus.

3. Pirštų galiukais galite švelniai užtepti galvos odą šiltu aliejumi ir įmasažuoti, arba paimti švarią vatos diskelį, pamerkti į skystį ir užtepti. Tačiau, kad ir kaip būtų, įsitikinkite, kad nepersistengiate su masažu ir nebūkite šiurkštus, nes tai gali sukelti plaukų lūžinėjimą, kurio nenorėtumėte.

4. Skirkite šiek tiek laiko, kad galvos oda sugertų šilto aliejaus pranašumą. Jei turite laiko apribojimų, šiltą aliejų patepkite 1-2 valandas prieš šampūną. Jei ne, tada palikite aliejų ant galvos odos visą naktį. Tai suteiks plaukų šaknims laiko maksimaliai maitintis iš aliejaus.

5. Įsitikinkite, kad plaukai yra uždengti dušo dangteliu. Taip išvengsite dulkių ar nešvarumų kaupimosi ant plaukų ir galvos odos.

6. Norėdami gauti geriausius rezultatus, naudokite tik geros kokybės plaukų aliejų. Taip pat pabandykite nusipirkti produktų, kuriuose yra 100 procentų natūralių ingredientų arba paprasto kokosų aliejaus.

Kaip šildyti aliejų?

Niekada nešildykite aliejaus tiesiai ant liepsnos, tai sunaikins skysčio maistinę naudą ir nesuteiks norimų rezultatų. Kita vertus, paimkite dubenį karšto vandens ir įpilkite dar vieną nedidelį dubenį su aliejumi maždaug 5 minutes. Tai puikiai sušildys aliejų ir bus paruoštas naudoti karšto aliejaus masažui.

Aliejai, kuriuos galima naudoti:

Yra tik tam tikri aliejai, kurie gali būti naudojami karšto aliejaus plaukams masažuoti. Tai apima:

Alyvuogių aliejus:

Masažas plaukams su alyvuogių aliejumi

Tai vienas iš geriausių aliejų, pasižyminčių antibakterinėmis ir priešgrybelinėmis savybėmis. Jis maitina plaukus ir gerina plaukų augimą. Yra žinoma, kad padidina plaukų stiprumą ir elastingumą. Visai galvos odai tai puikus aliejus.

Migdolų aliejus:

Masažas plaukams su migdolų aliejumi

Šiame skystyje esantis vitaminas E puikiai tinka plaukų stiprumui, blizgesiui, storiui ir ilgiui. Tai taip pat maitina plaukų sruogas.

Kokosų aliejus:

Plaukų masažas kokosų aliejumi

Šio skysčio kondicionavimo ir maitinimo savybės yra nepalyginamos. Tai taip pat padeda išvalyti galvos odą ir puikiai tinka karšto aliejaus masažui. Jis taip pat lengvai pasiekiamas ir prieinamas kišenėje.

Masažas karštu aliejumi plaukų augimui