Kaip saulė kenkia jūsų odai, ji taip pat kenkia jūsų plaukams. Vos įėjus į vasarą, mūsų sveikos ir gražios raukšlės lėtai pažeidžiamos ir praranda blizgesį. Jei dažome plaukus, šį sezoną plaukai lengvai pažeidžiami. Jis tampa balintas ir išblukęs. Galima sakyti, kad saulė virina mūsų plaukus, todėl plaukai tampa sausi ir šiurkštūs nuo UV spindulių. Dėl šios priežasties šį sezoną žmonės renkasi trumpus plaukus. Taigi šį sezoną svarbu tinkamai pasirūpinti plaukais, kad apsaugotumėte plaukus ir galvos odą.

Geriausi vasaros plaukų priežiūros patarimai

Priežastys:

Pagrindinė problema, su kuria dažnai susiduriame su plaukais, yra garbanos. Vasarą plaukai sugeria drėgmę ore, todėl velenas išsipučia, todėl lūžinėja odelė, dėl kurios atsiranda garbanos.

Plaukimas vasarą gali dar labiau pažeisti plaukus. Vandenyje esantis chloras pašalina plaukus nuo natūralių aliejų. Žalsvas atspalvis, kurį dažnai galima pamatyti šviesiuose plaukuose, atsiranda dėl vario ir kitų cheminių medžiagų. Šios cheminės molekulės jungiasi prie jūsų plaukuose esančio baltymo.

Jei panardinsite į jūros vandenį, sunkus druskos kiekis vandenyje taip pat pašalins visą jūsų plaukų vandenį, todėl jie bus sausi.

Vasaros plaukų priežiūros patarimai:

1. Daug vandens:

Vasaros plaukų priežiūros patarimai- gerkite daugiau vandens

Vasarą išgelbėkite odą ir plaukus nuo oro drėgmės pertekliaus, gerkite daug vandens. Gerkite daugiau vandens, palyginti su kitais metų laikais. Visada laikykite vandens buteliuką su savimi ir kartkartėmis gurkšnokite vandens.

2. Venkite dažymo:

plaukų priežiūra vasarą-venkite dažymo

Dažymas kenkia plaukams; visi puikiai žinome šiuos riebalus. Vasarą spalva linkusi lengvai išblukti ir išbalti. Tai visai neatrodo gerai. Taigi geriau vengti dažymo.

3. Uždenkite šaliku:

plaukų priežiūra vasarą-Uždenkite šaliku

Prieš išeidami uždenkite visą galvą ir plaukus gera skarele ir apsaugokite savo raukšles. Šį sezoną taip pat galite užsidėti skrybėlę.

4. Apipjaustykite:

plaukų priežiūra vasarą-plaukų priežiūra vasarą-Trim It

Plaukai auga greičiau vasarą nei žiemą. Taigi nėra problemų jį atgaivinti per šį sezoną. Nukirpkite plaukus šio sezono pradžioje arba jums gali patikti specialus vasaros kirpimas. Pasibaigus sezonui arba pavasariui jūsų plaukai auga gana gerai.

5. Saugokite nuo saulės:

Plaukų priežiūra vasarą-apsaugokite nuo saulės

Šių dienų rinkoje siūlomos geros plaukų priežiūros priemonės su UV filtrais purškiklių, gelių ir kremų pavidalu. Naudokite šiuos produktus kasdien prieš išeidami. Jei ilgai būnate lauke, laikykite jį savo maiše.

6. Prisotinkite prieš plaukimą:

plaukų priežiūra vasarą-prisotinkite prieš plaukimą

Jei ketinate plaukti, gerai nuplaukite plaukus švariu vandeniu arba tepkite kondicionierių daugiau. Taigi jūsų plaukai nesugebės absorbuoti chemikalų, pilnų baseino vandens. Taip pat galite patepti plaukus aliejumi, kuris taip pat gali užkirsti kelią šių cheminių medžiagų susiejimui su plaukais. Aliejus niekada nesimaišo su vandeniu. Taigi vanduo negali prasiskverbti į plaukus.

7. Po plaukimo:

plaukų priežiūra vasarą purškiamu vandeniu

Po plaukimo gerai nuplaukite plaukus švariu vandeniu, kad pašalintumėte chloruotą baseino vandenį. Jei šalia baseino nėra dušo, turėkite su savimi butelį šviežio vandens. Taip pat galite turėti purškimo buteliuką. Taigi tiesiog nuplaukite plaukus šviežiu ir švariu vandeniu.

8. Šampūnas ir kondicionierius:

Vasarą labai prakaituojate. Jūsų galvos oda tampa prakaituojanti ir nešvari. Taigi galite dažnai plauti. Siekiant apsaugoti plaukus, rekomenduojama pasirinkti drėkinamąjį šampūną ir kondicionierių. Kartą per savaitę eikite į šampūną, kuris pašalina likučius ir pašalina susikaupusį produktą.

Plaukų priežiūra vasarą-šampūnas ir kondicionierius

Nepamirškite apie kitą giliai kondicionuojančių plaukų žingsnį. Išbandykite kokosų aliejų ar bet kurį kitą gerą aliejų. Tai yra geriausi kondicionavimo produktai. Užtepkite serumą, kuris veikia kaip aliejus ir apsaugo plaukus.

9. Atsikratykite „The Frizz“:

plaukų priežiūra vasarą-atsikratykite „The Frizz“

Norėdami atsikratyti garbanos, įsigykite gero aliejaus ar serumo, kuris apsaugo nuo garbanojimo. Išgerkite nedidelį lašą serumo ar aliejaus

ir jį taikyti. Priešingu atveju plaukai bus sunkūs.

10. Ne stiliui:

Bent du kartus per savaitę venkite karštų formavimo priemonių, tokių kaip plaukų džiovintuvai, tiesintuvai ir suktukai. Jei tikrai norite formuoti savo plaukus, tai kodėl neužriesite plaukų natūraliai? Kai jūsų plaukai šiek tiek drėgni, susukite juos ir miegokite su jais. Kitą dieną turėsite tas gražias garbanas. Užrakinkite tas garbanas putėsiu ir baigsite.

Mergina daro savo plaukus volais

Plaukų purškikliai džiovina. Sudedamosios dalys kenkia plaukams. Jei jums reikia juos naudoti ir negalite praleisti, rinkitės tuos, kuriuose yra natūralių ingredientų ir kondicionierių.

11. Skalbkite kasdien:

plaukų priežiūra vasarą-plauti kasdien

Dienos pabaigoje veidas tampa purvinas ir taip nuvalykite. Taip pat jūsų plaukai taip pat lengvai purvina. Plaukite plaukus kiekvieną dieną, o galvos oda visada bus švari ir sveika. Jei negalite plauti plaukų kiekvieną dieną, bent kartą per dieną.

12. Valgyk teisingai:

plaukų priežiūra vasarą-valgykite teisingai

Sveikai maitintis yra labai svarbu sveikiems plaukams iš vidaus. Nustatyta, kad omega-3 riebalų rūgštys yra labai naudingos stipriems, žvilgantiems ir sveikiems plaukams. Jų galima rasti špinatuose, lašišoje, kiaušiniuose ir tt Turėkite žalumynų. Tamsiai žalios daržovės ir vaisiai labai tinka plaukams. Taip pat paimkite keletą brokolių. Citrusiniuose vaisiuose gausu vitamino C ir antioksidantų, kurie gerina plaukus. Gaukite riešutų, kuriuose yra cinko. Valgykite ant morkų, kuriose yra vitamino A. Suteikite gražius plaukus būdami sveiki iš vidaus.

13. Arbata:

plaukų priežiūra vasaros chammolle arbatoje

Arbatos skalavimas tikrai tinka jūsų plaukams. Gaukite citrinos ir ramunėlių blondinėms, juodosios arbatos nuo rudų iki juodų plaukų ir raudonojo imbiero arbatos nuo vario iki raudonų plaukų. Užvirkite šiek tiek vandens ir įpilkite arbatos maišelių. Leiskite šiek tiek atvėsti ir nuplaukite plaukus. Palaukite kelias minutes, kad vanduo gerai įsiskverbtų į plaukus, tada nuplaukite šampūnu ir tada kondicionuokite.

Plaukus reikia tinkamai prižiūrėti visus metus ir visą gyvenimą. Vasarą reikia papildomos priežiūros, kad apsaugotumėte nuo saulės spindulių ir drėgmės. Keletas pagrindinių dalykų, kuriuos kiekvienas turi padaryti, yra valgyti teisingai, turėti aprangą, naudoti gerus produktus ir kiek įmanoma vengti stiliaus.