Vasara yra metas, kai galime patirti geriausias gyvenimo akimirkas. Tai laikas, kai mes išeiname, žaidžiame, linksminamės saulėje. Tačiau tuo pačiu metu saulės spinduliai daro didelę žalą mūsų plaukams, o tai sukelia plaukų slinkimą. Vasaros karštis neleidžia mums džiaugtis sveikais ir šukuojančiais plaukais ištisus metus, nes vasarą silpnina sruogas. Plaukai tampa negyvi ir dėl tokio saulės poveikio pašalinamas švytėjimas ir blizgesys. Kartu susiduriame ir su kitomis plaukų problemomis, tokiomis kaip pleiskanos, plaukų slinkimas ir kt. Karštis kenkia ir galvos odai. Saulės nudegimo žymės atsiskleidžia po ilgo buvimo saulėje.

Kaip apsaugoti plaukus nuo saulės 1

Šie sužalojimai yra neišvengiami, nebent laiku juos suvaldome. Turėsime atlikti keletą paprastų veiksmų, kurie užtikrins mūsų plaukų saugumą net vasarą.

Patarimai, kaip apsaugoti plaukus nuo saulės:

Štai keletas geriausių būdų, kaip apsaugoti plaukus nuo saulės.

1. Vengti kosmetikos:

Saulės losjonų buteliai

Plaukų gaminiai mūsų plaukus atrodo blizgūs ir gražūs, tačiau daro daug žalos šaknims ir galvos odai. SPA centre naudojant per daug kosmetikos priemonių, tokių kaip dažymas ar plaukų procedūros, plaukai susilpnėja ir tampa sausi. Jūsų plaukai jau sausi, kol mėgaujatės vasara. Taigi per didelis sausumas jūsų plaukams nebus naudingas. Tačiau kosmetiką ant plaukų galite naudoti prieš prasidedant vasarai arba pasibaigus sezonui.

2. Vengti produktų, kurių pagrindas yra citrina:

Venkite citrinų turinčių produktų, skirtų apsaugoti plaukus nuo saulės

Citrinų pagrindu pagaminti produktai sausina plaukų sruogas, o tai yra viena iš pagrindinių plaukų slinkimo priežasčių. Vartojant gėrimus ar maisto produktus arba naudojant produktus, kurių pagrindinė sudedamoji dalis yra citrina, plaukai išdžius daug greičiau nei įprastai. Todėl vasarą būtina vengti tokių produktų.

3. Skrybėlės naudojimas:

naudokite skrybėlę ir apsaugokite plaukus

Skrybėlė apsaugos plaukus nuo tiesioginių saulės spindulių. Jis veiks kaip skėtis plaukams ir apsaugos juos nuo kenksmingų UV spindulių. Be to, šių dienų tendencijos yra skrybėlės. Taigi nusipirkite sau vieną ir siūbuokite, tuo pačiu apsaugodami plaukus.

4. Kondicionieriaus naudojimas:

Naudokite kondicionierių ir apsaugokite plaukus nuo saulės

Po šampūnų plaukams naudokite tinkamą kondicionierių, kad plaukai būtų sudrėkinti. Iki šiol dėl vasaros karščių plaukai išdžiūvo. Todėl turėtumėte pabandyti susigrąžinti tą sausumą, naudodami geriausią plaukų drėkinamąjį tirpalą. Šis žingsnis užtikrins, kad plaukai būtų gerai maitinami, ir sumažins saulės padarytos žalos greitį.

5. Apsauga nuo UV:

Apsauginis kremas plaukams

Ant plaukų sruogų galite naudoti veido apsauginį veido kremą. Sumaišykite jį su tinkama vandens dalimi ir naudokite ant plaukų, kad apsaugotumėte nuo kenksmingų saulės spindulių. SPF kremai ne tik apsaugo veidą, bet ir apsaugo galvos odą nuo tiesioginio saulės poveikio.

6. Vengti karščio:

Venkite karščio, kad apsaugotumėte plaukus nuo saulės

Stenkitės vasarą nenaudoti plaukų tiesintuvų ar plaukų džiovintuvų. Vasara yra karštas sezonas, kuris pirmiausia kenkia jūsų plaukams, ir jūs neturėsite jokių kitų išorinių veiksnių, galinčių pakenkti jūsų plaukams. Be tokių medžiagų naudojimo, palaikykite plaukus drėkinamus ir drėkinamus.

7. Plaukų surišimas:

Plaukų apsauga nuo saulės 7

Vasarą plaukai natūraliai slenka. Neleiskite plaukams išdžiūti ir garbanoti. Tinkamai suriškite ir pritaikykite tokius stilius kaip pynės, arklio uodegos ir kt.