Ar jums būtų sunku sušvelninti trapius plaukus? Ar siekiate atsikratyti sutrikusių plaukų? Tada nesijaudink! Šiame rašinyje aš pateikiau esminių metodų, kurie yra naudingi pašalinant sušukuotus plaukus, sąrašą. Scrunch prideda daug sveikinimo apimties ir suteikia plaukams tekstūros pojūtį. Yra daug įvairių plaukų tekstūrų ir plaukų tipų.

kaip šukuoti plaukus

Geriausi plaukų šalinimo būdai:

1. Stipriai suvyniokite šlapius plaukus:

Kol plaukai šlapi, šukuokite ir atskirkite juos centre. Šukuokite kairę dalį visą režimą, viršijantį dešinę (taip, tai šukos aukščiau), taip pat apvyniokite maždaug galvos pusę, pritvirtindami Bobby smeigtukais. Pasukite dešinę dalį, kad būtų perteklinė kairioji pusė, apsupkite, skirtingai pridėdami kaištį. Leiskite jam visiškai išdžiūti ore. Galite sumažinti šilkinę skarelę ir miegoti, kad sumažintumėte šerpetojimą.

2. Bananų kaukė:

Bananai yra pripildyti plaukams draugiškų maistinių medžiagų, tokių kaip folio rūgštis ir vitaminas B6, taip pat juose yra daug cukraus, kurie padeda apsaugoti plaukus nuo drėgmės. Šis saugus spalvos dangtelis giliai kondicionuos ir padės atlaisvinti plaukus. vidutiniame dubenyje nulupkite ir sutrinkite 2-3 prinokusius bananus. Sumaišykite 2 šaukštus graikiško jogurto, 2 šaukštus medaus ir 2 šaukštus alyvuogių aliejaus ir atsargiai išmaišykite. Nuolat tepkite kaukę per sausus plaukus. Patvirtinkite, kad kaukė būtų išlyginta iki pat plaukų galiukų. Apvyniokite plaukus dušo dangteliu. Leiskite kaukei sėdėti 1 valandą. Nuplaukite švelniu šampūnu ir šiltu vandeniu.

3. Nuvalykite šlapius plaukus, kol jie išdžius:

Po plaukų plovimo leiskite jiems visiškai išdžiūti ore, tačiau tęskite šepetį kas 5 minutes. Ištraukite ir trumpą laiką suimkite kiekvieną plaukų dalį, kad jie ištiestų. Be to, tai galite padaryti priešingai nei anksčiau veikiantis ventiliatorius, tačiau jį reikia nuolat valyti.

4. Susukite plaukus į bandelę:

Esant tokiai būklei, turite gana paklusnius, tiesiausius plaukus, po kurių šis metodas greičiausiai jums veiks. Sukurkite arklio uodegą iš drėgnų plaukų kartu su sukimu, panašiu į virvę. Apvyniokite aplink jį, kad pastatytumėte bandelę ir seifą su elastine. Leiskite jam išdžiūti ore, tada nuvalykite.

plaukų šukavimas

5. Pienas ir vanduo:

Kitas madingas patarimas – gydymas kokosų pienu. Ištraukite pieną iš 1 kokoso, pirmiausia sutarkuodami, o tada sumaišydami švelnius kokoso vaisius ar mėsą. Į tai įpilkite 1 šviežių kalkių sulčių. Gerai išmaišykite ir laikykite šaldytuve. Kitą dieną susidarė kreminis sluoksnis – naudokite jį plaukams ir galvos odai. Uždenkite galvą karštu rankšluosčiu ir palaikykite valandą. Nuplaukite vandeniu ir šukite plačiomis dantytomis šukomis. Norėdami gauti gerų rezultatų, pakartokite 2-3 kartus per savaitę. Džiovinimas džiovintuvu yra galimybė.

6. Taikykite plaukų rankas per naktį:

Atskirkite drėgnus plaukus į 1 ar 2 žemas arklio uodegas. Kaklaraištis minkštais plaukais elastingas, po to kiekvieną centimetrą dėvėkite papildomas elastines medžiagas, kitaip žemyn arklio uodegą, kad sugriebtumėte. Saugokitės, kad elastinės medžiagos būtų gana laisvos, kad jos neišnyktų pastebimai ant dėmių. Eik miegoti ir ryte išleisk.

7. Pasukite plaukus:

Naudokite didelius plaukų volelius, t.y. sodos skardinių tūrį, kad suktumėte šlapių plaukų dalis ir tvirtai pritvirtintumėte jas prie galvos. Leiskite jam visiškai išdžiūti. Tai yra svarbu dėl to, kad mažiausias drėgmės kiekis gali suformuoti garbanas arba kitaip sugrįžti banga.