Žinote, jūsų virtuvė ir šaldytuvas namuose turi visas gražių plaukų paslaptis, nepriklausomai nuo plaukų tipo. Paprasti ingredientai, esantys jūsų virtuvėse, gali būti stebuklingi, jie taip pat padeda plaukams žvilgėti ir atrodyti nuostabiai. Geriausia yra tai, kad jie yra lengvai prieinami, pigūs ir jums nereikia visą dieną investuoti į plaukų kaukes. Aptarkime daugiau ir papasakokime, kaip juos pasidaryti, sugrąžinti savo plaukams blizgesį ir gyvybę!!

Namų kaukės visų tipų plaukams

Geriausios naminės plaukų kaukės visų tipų plaukams:

1. Ploniems plaukams reikia papildomos priežiūros, o tuo labiau, kad jie yra LABAI. Taigi, pasidarykite drėkinamąją plaukų kaukę, naudodami migdolų aliejų ir bananą su įmuštu kiaušiniu. Bananai padeda ploniems plaukams, kiaušiniai turi baltymų plaukams maitinti, o aliejus sustiprintų plaukus, teigia ekspertai. Laikykite ant galvos trisdešimt minučių, tris kartus per savaitę ir nuplaukite šaltu vandeniu ir švelniu žolelių šampūnu.

2. Niežtinčiai galvos odai taip pat reikia priežiūros, kitaip ant galvos ir pečių sninga visus metus. Atsisakykite nepatogumų ir leiskite kokosų ir alyvuogių aliejui lygiai taip pat padaryti. Jūs netgi galite naudoti avokadus ir majonezą galvos odai, plaukų šaknims ir plaukams kondicionuoti, galvos odai reikia šiek tiek švelnios meilės ir priežiūros.

3. Tiems, kurių plaukai trapūs, skilinėjantys galai yra neatskiriama dalis. Tada jums reikia baltyminės plaukų kaukės, kuri padėtų stimuliuoti ir skatinti plaukų augimą. Baltymai, esantys kiaušinyje, padėtų sustiprinti folikulus, plaukų stiebą ir plaukų trapumą, o lūžimas taip pat yra mažesnis. Viskas, ko jums reikia, yra Mayo ir kiaušinis, sumaišytas ir tepamas valandą tris kartus per savaitę. Po to nuplaukite šaltu tekančiu vandeniu ir švelniu šampūnu iš žolelių.

4. Nuobodūs, pažeisti ir sausi plaukai, ypač žiemą, gali būti nepatogūs. Pašalinkite raukšles naudodami pusę avokado, sumaišyto su kvartu majonezo ir šaukštu bet kurio jūsų pasirinkto eterinio aliejaus. Įpilkite į jį lašą medaus ir vandens, gerai išmaišykite ir užtepkite. Laikykite valandą, tada nuplaukite šaltu vandeniu ir švelniu žolelių šampūnu. Padarykite tai tris kartus per savaitę, kad pasiektumėte geriausių rezultatų.

5. Plaukų svogūnėliams visada reikia maitinimo, todėl juos reikia atidaryti. Geriausias būdas juos atidaryti būtų leisti plaukams šiek tiek vandens. Kai tai bus padaryta, naudokite kaukę pirštais ir švelniai šukuokite plaukus. Pasibaigus tepimui, leiskite kokosų aliejaus, citrinos ir medaus kaukei sėdėti plaukuose. Per dvidešimt minučių visą gėrį sugertų atviri folikulai, kuriuos dabar galite naudoti šaltu vandeniu, kad nuplautumėte likučius. Tai užtikrins drėgmės ir odelių saugumą. Naudokite žolelių kondicionierių, kad vėliau sudrėkintumėte plaukus ir galiausiai nuplautumėte actu ir vandeniu.

6. Pienas ir medus, dvi nuostabios gamtos dovanos gali padėti pasigaminti plaukų kaukes namuose. Paimkite pilną stiklinę pieno ir sumaišykite su medumi, pakanka šaukštelio. Įmasažuokite mišinį į galvos odą ir plaukus, dvidešimt minučių leiskite jam sėdėti. Po to nuplaukite drungnu vandeniu ir galiausiai nuplaukite pasirinktu žolelių šampūnu. Padarykite tai tris kartus per savaitę, kad pasiektumėte nuostabių rezultatų.

7. Kaukė iš kokosų kremo irgi būtų gera, taip, ji lipni, bet GERA. Rankas ir kūno šilumą pašildykite grietinėlės gabalėlį. Švelnumą reikia pajusti prieš tepant ant plaukų. Laikykite jį savo plaukuose dvidešimt minučių, tada naudokite karšto turbano terapiją, kad gautumėte daugiau gerumo. Dabar laikykite tai nepažeistą valandą, o tada nuplaukite šampūnu, pagamintu iš žolelių. Nuplaukite šaltu vandeniu ir leiskite plaukams išdžiūti. Atlikite tai du kartus per savaitę ir stebėkite, kaip plaukai grįžta į gyvenimą.

8. Migdolai ir bananai, įklijuoti ir tepti ant plaukų, būtų malonūs. Tai taip pat padeda maitinti galvos odą ir sudrėkinti odeles. Trys lašai aliejaus į vieną bananą, todėl viskas yra švelni, todėl plaukų kaukė yra nuostabus receptas. Tai suteikia jums minkštus plaukus ir spindesį. Tris kartus per savaitę ir jums gera puikuotis tomis ilgomis kasomis.

9. Galite juos rytietiškai naudoti ir kaip garnyrą, tačiau braškės kaip pasta ir tepamos ant plaukų su kiaušinio tryniu ir trupučiu alyvuogių aliejaus daro stebuklus. Laikykite priemonę 2: 1: 1 ir leiskite mišiniui valandą būti ant plaukų. Vėliau nuplaukite švelniu šampūnu, gerai tris kartus per savaitę.

10. Juodoji arbata ir romas taip pat gali padėti; šaukštelis abiejų, sumaišius ir tepant ant plaukų šaknies, padarytų stebuklus. Jums reikia leisti šiam mišiniui valandą pailsėti ant galvos, tada nuplauti šaltu vandeniu ir nuplauti šampūnu iš žolelių. Tris kartus per savaitę jums taip pat reikia skirti šio recepto laiko.

Galutiniai žodžiai:

Žmonės jaučia, kad majonezas ir avokadas iš tikrųjų neveikia, priešingai. Pilno riebumo majonezas, sumaišytas su visu avokadu ir pagamintas iš pastos, daro stebuklus. Nuo pat plaukų šaknų iki galiukų laikykite pastą pusvalandį ir nuplaukite tekančiu šaltu vandeniu, skirtumas bus pastebimas iš karto.

Taigi čia buvo 10 patarimų ir papildoma premija, kurią galite naudoti. „Pasidaryk pats“ yra geriau nei mokėti dideles sumas už valandos procedūrą bet kuriame salone, ypač kai pastarasis naudoja per daug chemikalų, kurie gadina mūsų plaukus.

Vaizdo šaltinis: langinių atsargos