Daugelis žmonių kenčia nuo plaukų slinkimo problemos. Kartais gali būti dalinis. Dažnai tai lemia įvairūs veiksniai. Tai taip pat gali būti dėl riebalų ir nešvarumų nusėdimo, jei būklė yra labai blogesnė dėl grybelinės infekcijos. Tai tiems, kurie netinkamai valosi. Dėl to kaupiasi riebalai ir nešvarumai. Bakterinės infekcijos taip pat yra gana dažnos. Taip pat gali būti stresas ir hormoninės priežastys. Šeimos istorija taip pat gali būti kažkas, ką reikėtų išnagrinėti, kad žinotumėte asmens sveikatą.

plaukų slinkimas pleistruose

Kartais žmonės gali susidurti su staigiais nenormaliais hormoniniais sekretais, dėl kurių gali padidėti arba sumažėti skydliaukės gamyba. Išlaikyti sveiką rutiną dažnai padeda tiems žmonėms, kurie kenčia nuo laikinų problemų.

Kartais, jei organizme yra per daug skydliaukės, tai taip pat gali sukelti tokių problemų. Šie sutrikimai gali atsirasti dėl daugelio veiksnių.

Plaukų slinkimo priežastys ir simptomai pleistruose:

Už šią problemą atsakingi įvairūs veiksniai. Kai kurie iš jų yra genetiniai, o kiti – dėl tam tikrų nesveikų įpročių arba dėl vidinių priežasčių, tokių kaip maistinių medžiagų trūkumas sistemoje. Visa tai gali sukelti:

  • Kartais šeimos istorija gali būti šios problemos priežastis. Tai turėtų būti tinkamai patikrinta po apžiūros, taip pat jei asmuo turi kokių nors grybelinių infekcijų ar tai yra paveldimas dalykas. Taigi jie turėtų būti tinkamai patikrinti.
  • Plikimas alopecija: Tai imuninės sistemos sutrikimas, kai organizmo imunitetas puola folikulus ir tai yra autoimuninė liga. Dėl to gali atsirasti dėmių, kurios gali būti raudonos ir niežtinčios.
  • Kai kuriais atvejais tai gali sukelti galvos odos niežėjimą ir alopeciją Totalis arba Alopecia Universalis.

Plaukų slinkimo gydymas pleistrais:

A. Steroidų injekcijos:

Yra tam tikrų steroidinių vaistų, kuriuos galima tiesiogiai švirkšti į paveiktą vietą. Tai galima padaryti nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių, ir jie taip pat yra gana skausmingi. Tai gali išspręsti tokio tipo problemas, be to, jos yra gana brangios. Juos galima gydyti, kai yra keli pleistrai ir ne per daug. Tai padeda žmogui tinkamai veikti, kad sistema tinkamai augtų. Jie yra gana brangūs, tačiau juos galima išbandyti, jei žmogus turi pinigų išleisti, ir tai yra šiek tiek skausminga aukščiausiems regionams, kurie paprastai yra labai jautrūs.

B. Steroidiniai geliai:

Yra tam tikrų steroidinių kremų, taip pat losjonų, kuriuos gydytojai dažnai rekomenduoja naudoti šiose vietose. Tačiau jie nėra švirkščiami. Todėl jų dozė nėra panaši į injekcijų, tačiau tai taip pat kainuoja. Tačiau juos reikia išbandyti maždaug 6 mėnesius, kad pamatytumėte rezultatus, o po to galima pasikonsultuoti su gydytoju.

C. Kiti:

Galima pasiūlyti įvairių kitų vietinių gydymo būdų, kurie gali būti priešgrybeliniai kremai, jei tai yra staigios problemos dėl tam tikrų blogų nehigieniškų įpročių. Tai taip pat gali būti naudinga gydant. Kartais galima išbandyti tam tikrus laikinus metodus. Tai gali būti audimas ar kitas segtukas, kuris gali laikinai padidinti storį. Tai dažnai kainuoja, bet ne chirurginiu būdu. Tačiau jei žmogus juos gauna iš žinomų prekės ženklų ir žinomų salonų ar klinikų, tai gali trukti kelis mėnesius. Priklausomai nuo paciento būklės, asmeniui gali būti pasiūlyti transplantacijos metodai, jei tai patartina.

Vaizdo šaltinis: langinių atsargos