Ar pavargote nuo plaukų slinkimo? Dabar tai nėra priežastis nerimauti! Štai protingas sprendimas! mes siūlome jums unikalų būdą, kaip išvengti plaukų slinkimo, naudojant plaukų slinkimo kamieninių ląstelių terapiją.

Kamieninių ląstelių terapija plaukų slinkimui

Kokios yra plaukų slinkimo priežastys:

Prieš pradėdami gilintis, sužinoti apie plaukų slinkimo gydymą ir namų gynimo priemones, svarbu žinoti pagrindines plaukų slinkimo priežastis. Plaukų slinkimas gali atsirasti dėl reikalingų baltymų ir mineralų trūkumo, pleiskanų, netinkamo aliejaus ir tt Taip pat netinkama mityba, stresas ir greitas gyvenimo būdas lemia plaukų slinkimą ir silpnumą. Tai galima padaryti, jei atkreipiate dėmesį į tai, ką jis valgo ir kaip svarbu rūpintis plaukais.

Be šių, gali būti ir kitų priežasčių. Net aplinkos veiksniai, tokie kaip dulkės, gali paskatinti plaukų slinkimą. Tačiau yra nemažai medicininių priemonių (chirurginių ir nechirurginių), kuriomis galima kovoti su plaukų slinkimo problemomis.

kamieninių ląstelių plaukų augimas

Plaukų slinkimo gydymas:

Yra du būdai, kaip išspręsti plaukų slinkimo problemą. Tai yra plaukų persodinimas ir kamieninių ląstelių terapija.

Plaukų persodinimas plaukų slinkimui:

Medicina gali tik sumažinti plaukų slinkimo greitį ir visiškai jų nepakeisti. Chirurginiai metodai perkelia plaukus iš vienos vietos į kitą. Tačiau norint užtikrinti tokių plaukų persodinimo operacijų sėkmę, donoro plaukai turi būti sveiki. Donorų plaukų trūkumas dažnai sukelia tokių labai brangių metodų nesėkmių.

Kamieninių ląstelių terapija (gydymas) nuo plaukų slinkimo:

Viena labai perspektyvi ir greitai populiari alternatyva yra plaukų slinkimo kamieninių ląstelių terapija. Nors paprastai tai susiję su sudėtingomis biologinėmis problemomis, tai yra visuotinai taikomas gydymas ir taip pat gali užkirsti kelią nuplikimui. Net plaukų specialistai rekomenduoja kamieninių ląstelių terapiją plaukų augimui gydyti. Gydytojai sako, kad kamieninių ląstelių terapija yra geresnė nei plaukų persodinimo metodai. Tai ekonomiškai efektyvus ir taip pat labiausiai mėgstamas profesionalų būdas.

Kas yra kamieninės ląstelės:

Kamieninių ląstelių terapija plaukų slinkimui 3

Kamieninės ląstelės iš esmės yra mažos kamieninės ląstelės. Šios ląstelės dalijasi ir morfuoja į įvairius ląstelių tipus, todėl medicinoje jos vadinamos mezenchiminėmis kamieninėmis ląstelėmis. Jie veikia kaip remonto sistema, kuri papildo ląsteles po to, kai jie baigia savo gyvavimo ciklą. Šis procesas vadinamas kamieninių ląstelių transdiferenciacija arba plastiškumu. Šios kamieninės ląstelės yra dviejų tipų:

Embrioninės kamieninės ląstelės.

Ne embrioninės arba suaugusiųjų kamieninės ląstelės: tai apima

 1. Kaulų čiulpai: išgaunami gręžiant į kaulą.
 2. Kraujas: išgaunamas ferezės būdu.
 3. Riebalinis audinys: ekstrahuojamas riebalų nusiurbimo būdu.

Ląstelės, gautos iš savo kūno, kelia mažiausią riziką. Riebalinis audinys arba riebalinės ląstelės yra turtingiausi mezenchiminių kamieninių ląstelių arba MSC šaltiniai.

Kamieninių ląstelių terapija plaukų nuplikimui:

Plaukus taip pat sudaro kamieninės ląstelės, kurioms reikia stimulų plaukams augti. Tačiau kai šios ląstelės sensta arba yra pažeistos, jos nebegali atkurti plaukų.

Plaukų folikulų papilomą sudaro jungiamasis audinys ir kapiliarų kilpa. Plaukų folikulai daugiausia vystosi iš dermos, ty jie yra mezoderminiai. MSC yra ne tik mezoderminės kilmės, bet ir atlieka folikulo papilomos atstatymo ir regeneracijos vaidmenį.

kamieninių ląstelių terapija plaukų slinkimui

Plikimo procesas apima kamieninių ląstelių surinkimą iš žmogaus galvos nuplikimo vietose. Tada odos apvalkalo taurės ląstelės yra izoliuotos nuo folikulo pagrindo. Laikui bėgant jie pakartojami ir suleidžiami į plikas vietas. Taigi ilgainiui su hormonais paveikti pliki pleistrai atgyja sveikiems plaukams.

Plaukų slinkimui riebalų ląstelės paimamos iš juosmens ir apdorojamos, kad suaktyvintų kamienines ląsteles. Tada jie švirkščiami panašiu būdu. Pradėjus regeneraciją, ląstelės plaunamos iš bet kokio tirpalo, skirto gydymui, dėl kurio plaukai auga per kelias savaites. Įšvirkštos kamieninės ląstelės vėl siunčia molekulinius signalus į folikulus ir taip pradeda naujų plaukų augimą.

Be savo kūno ląstelių, buvo keletas išvadų, įrodančių, kad augalų kamieninės ląstelės taip pat gali padėti pasiekti panašių rezultatų.

Kaip veikia galvos odos plaukų slinkimo kamieninių ląstelių terapija:

Kamieninių ląstelių terapija, skirta skatinti plaukų augimą ir užkirsti kelią plaukų slinkimui, atliekama laikantis tam tikros procedūros:

 • Pirmiausia gydytojai paima jūsų kraujo mėginį.
 • Tada nuo jos atskiriama ir išimama trombocitais praturtinta plazma.
 • Tada jis sumaišomas su žaizdų gijimo milteliais, žinomais kaip „a-ląstelė“.
 • Kai jis visiškai susimaišo su trombocitais, jis suleidžiamas atgal į galvos odą.
 • Tada pacientui atliekamas geras galvos masažas, kuris veikia kaip pradinis mechanizmas, leidžiantis sušvirkščiamam daiktui išsiskirti.
 • Šiai procedūrai reikalingi gydytojai specialistai ir be jų negalima.

Kamieninių ląstelių terapija plaukų slinkimui:

Šios procedūros rezultatai kiekvienam asmeniui gali skirtis. Kai kuriems tai gali parodyti greitus rezultatus, o kai kuriems gali prireikti laiko, kol pasirodys efektai. Tačiau tai laikoma ekonomiškai efektyviausiu ir paprasčiausiu būdu užkirsti kelią plaukų slinkimui ir paskatinti plaukų augimą.

Kaip žinoti apie kamieninių ląstelių terapiją:

Jei nerimaujate, kaip pradėti kamieninių ląstelių terapiją, galite ieškoti savo vietovės trichologo. Jis padės jums pradėti susitikimą ir šios terapijos procedūrą. Šią plaukų atstatymo procedūrą galima atlikti vienu prisėdimu, o Indijoje tai kainuoja tūkstančius rupijų.

Nors yra keletas žmonių, kurie iš tikrųjų kreipiasi dėl tokio gydymo, tačiau yra didelė dalis žmonių, kurie nori naudoti namų gynimo priemones plaukų augimui. Namų gynimo priemonės yra veiksmingos plaukų augimui, tačiau chirurginės procedūros sutaupo laiko ir yra vienkartinės pastangos. Taigi tai laikoma ekonomišku plaukų slinkimo prevencijos metodu.

Nėra šalutinio poveikio:

Šis kamieninių ląstelių gydymo metodas naudoja saugius ir natūralius dalykus, nes jame naudojamos paties paciento kūno kamieninės ląstelės. Taigi tai neturi šalutinio poveikio pacientui. Šis procesas taip pat vertinamas kaip nuolatinis plaukų slinkimo problemų sprendimas. Priklausomai nuo plaukų slinkimo sunkumo ir masto, reikia nuo dviejų iki šešių kartų.

Kamieninių ląstelių terapijos privalumai:

kamieninių ląstelių terapija plaukų augimui

Ši kamieninių ląstelių terapija plaukų slinkimui gydyti turi keletą privalumų, įskaitant:-

 • Saugus ir ekonomiškas metodas.
 • Nuolatinis plaukų augimo pažadas.
 • Naudojamos paties paciento kamieninės ląstelės, todėl švirkščiant ląsteles yra mažesnė tikimybė susirgti ligomis ar ligomis.
 • Tai yra labiausiai pageidaujamas variantas, palyginti su kitais chirurginiais ir ne chirurginiais metodais.
 • Šiam gydymui reikia mažiau laiko.
 • Kovoja su plaukų slinkimu ir nuplikimu visą gyvenimą.
 • Pagerina mūsų plaukų kokybę ir tekstūrą.
 • 100% saugus be šalutinio poveikio.

Geriausi kamieninių ląstelių terapijos teikėjai Indijoje:

Labai sudėtinga procedūra reikalauja papildomos priežiūros. Norėdami gauti geriausią gydymą, žiūrėkite pačius geriausius. Čia yra trys geriausios klinikos, aptarnaujančios savo klientus.

 • Nigamo klinika, Mumbajus
 • Chaitanya kamieninių ląstelių centras, Puna
 • „StemRX Bioscience Solutions“, Navi Mumbajus

Plikimas ir plaukų slinkimo problema atima iš žmogaus pasitikėjimą ir dažnai geriausius ekstravertus keičia į intravertus vienišius. Plaukai yra mūsų asmenybės dalis ir pagrindinis mūsų kūno bruožas. Anksčiau nebuvo geriausio būdo tai pakeisti. Šiandien, tobulėjant moksliniams tyrimams, kamieninių ląstelių terapija milijonams žmonių suteikia auksinį vilties spindulį. Tikiuosi, kad šis straipsnis padės jums pasirinkti tinkamą būdą, kaip užkirsti kelią plaukų slinkimui ir skatinti plaukų augimą. Palikite mums komentarą taip pat!