Plaukai laikomi labai vertingu turtu moters gyvenime. Siekdama tinkamai ja pasirūpinti, ji išbando įvairių stilių. Vienas iš labiausiai žinomų žingsnių yra plaukų dažymas. Jie suteiks jums labai unikalią ir gerai apibrėžtą išvaizdą.

kaip dažyti plaukus namuose

Kam išleisti tūkstančius dolerių salone, kai tai galite padaryti lengvai namuose? Nesvarbu, ar nerimaujate, kokią spalvą turėtumėte naudoti, tada siūlome jums šį nuostabų straipsnį, kuris padės jums visos procedūros metu ir padės jums pasiekti išvaizdą, kurios visada norėjote. Juos gana lengva padaryti ir jie yra gana nebrangūs. Taigi atidžiai perskaitykite šias pastraipas apie tai, kaip lengvai dažyti plaukus namuose?

plaukų dažymas namuose

Patarimai ir taisyklės, kaip dažyti plaukus namuose:

Prieš pradėdami dažyti plaukus, turite laikytis kelių pagrindinių taisyklių. Pirmas dalykas – būti konservatyviam. Nesirinkite jokios spalvos, kuri yra nuo dviejų iki trijų atspalvių tamsesnė už jūsų pradinę spalvą. Kitas dalykas yra paprašyti draugo, kad jis jus lydėtų. Ji stebės, kaip dažote plaukus, taip pat pasakys, ar praleidote vietą. Trečia, ką turite padaryti, tai bent kartą per savaitę atlikti giluminio kondicionavimo procedūrą, kad jūsų plaukai būtų blizgūs. Paskutinis dalykas, kurį turite padaryti, yra dažyti tik savo šaknis, kai pirmą kartą dažote. Jei laikėtės šių punktų, plaukų dažymas jums neturėtų būti problema.

Priemonės, kurių jums reikės:

plaukų spalva-daiktai-dažymui

Prieš dažydami plaukus, jums reikės tam tikrų įrankių. Pirmas dalykas yra teptukas. Jis turėtų būti vieno ar dviejų colių pločio. Kitas dalykas, kurio jums reikės, yra dubuo, kad prireikus galėtumėte sumaišyti dažus ir pasukti teptuką. Trečias dalykas – klipai. Tai padės jums priauginti plaukus. Ketvirta įranga yra šukos su žiurkėmis. Tai padės padalyti plaukus į lygias dalis. Jums taip pat reikės dviejų tamsių rankšluosčių ir alkoholio pagrindo veido toniko.

Ne visada pasitikėkite dėžute:

Ne visada turite pasitikėti paveikslėliu ant dėžutės. Plaukų dažai skirtingai reaguoja į įvairias tekstūras ir, nors tai atlieka profesionalus, vis tiek gali atrodyti ne taip, kaip ant dėžutės. Vietoj to sutelkite dėmesį į spalvos aprašymą. Tai bus geresnis vadovas ir suteiks jums gerų ir naudingų patarimų dėl jūsų plaukų.

Atlikite bandymą:

Trečias dalykas, kurį turite padaryti, yra sruogų testas. Tai padės jums suprasti, ar jums tikrai patinka spalva, ir primins, kiek laiko reikia laikyti dažus. Tai galite padaryti tiesiog nudžiūvę nedidelę plaukų dalį ir nušluostę drėgna šluoste. Tada naudokite rankšluostį, kad visiškai pašalintumėte spalvą. Tai padės suprasti, kokią spalvą turėtumėte naudoti ir kiek laiko ją laikyti.

Plaukite plaukus:

plauti plaukus

Prieš dažydami plaukus, prieš 48 valandas būtinai juos nuplaukite. Tai padarys mirtį labai lengvu procesu. Jei įmanoma, geriau vengti kondicionieriaus. Bet jei manote, kad jūsų plaukai per sausi, tuomet kitas penkias minutes galite tepti gerą kondicionierių. Tai padės išlaikyti jūsų plaukų drėgmę, o plaukai neišsausės per greitai.

Pasiruošk:

Kitas dalykas, kurį reikia padaryti, yra pasiruošti. Paimkite rankšluostį ir apvyniokite jį ant pečių. Taip išvengsite drabužių nešvarumų. Taip pat turėtumėte mūvėti pirštines. Įsitikinkite, kad jie pagaminti iš įprastos gumos. Tiks net lateksas. Dėvėdami pirštines, jūsų rankos bus saugios ir neleis jiems per daug purvintis.

Sumaišykite dažus:

plaukų spalvos maišymas su šepetėliu

Dabar jūs turite sumaišyti dažus. Paimkite dubenį, teptuką ir dažus. Vykdykite instrukcijas, pateiktas gaminio gale. Dabar sumaišykite dažus dubenyje. Jei dažų rinkinyje nėra dubenėlio, naudokite dubenį namuose. Paprastai plastikiniai dubenys yra geriausi. Jei rinkinyje nėra gero dažų teptuko, turėsite jį nusipirkti vietinėje amatų parduotuvėje. Geriausi paprastai yra nuo pusantro iki dviejų colių pločio.

Dažykite plaukus:

dažyti savo plaukus

Baigę siūlų bandymą, turite dažyti plaukus. Paimkite kiekvieną sruogą ir tepkite teptuku. Jei spalva yra per šviesi, galite vėl kreiptis. Jei jums nepatinka šviesi ar tamsi versija, galite išbandyti kitą testą. Jums taip pat reikės šukos, skirtos skirtingoms plaukų dalims atskirti. Šios dalys užtikrins, kad nepraleisite nė vieno plaukų lopinėlio.

Tepkite dažus kiekviename skyriuje:

Kiekviename skyriuje naudokite dažus

Padalinkite plaukus į mažesnius skyrius. Pradėkite dažyti nuo plaukų šaknų. Jei pradėsite nuo savo galų, spalvos nesutaps ir galiausiai atrodysite kaip zebras. Dažykite taip gerai, kad jis atrodytų labiau nei įprasta plaukų spalva. Pabaigoje tikrai atrodysite kaip princesė.

Nustatykite laikmatį:

spalvinimo laikmatis

Paskutinis dalykas, kurį reikia padaryti, yra nustatyti laikmatį. Jei turite daug žilų plaukų, galbūt norėsite juos išlaikyti ilgiau. Tačiau nelaikykite dažų per naktį, nes tai išdžius plaukus. Tai atvers svarstykles daugiau nei būtina.