Šiais laikais daugelis žmonių mėgsta dažyti plaukus. Tai tarsi naujas mados pareiškimas visiems. Nuo ryškiai raudonos iki mėlynos iki dryžių iki rožinės ir violetinės spalvos, atrodo, nesibaigia. Galimybės ir tiek daug, kad galite būti supainioti, kurį pasirinkti. Priklausomai nuo jūsų apsirengimo jausmo, veido ir formos, turėtumėte pasirinkti spalvą, kuri papildytų jūsų savybes ir paglostytų visą save..

patarimai dažytiems plaukams

Tačiau visada priminkite sau vieną dalyką; kad išvengtumėte amoniako. Tai kenkia plaukams ir daro juos sausus, šiurkščius ir trapius. Jis sugers visą drėgmę ir suteiks jums labai nepatrauklią išvaizdą. Be to, jūs neturite daug nerimauti.

Plaukų priežiūros patarimai dažytiems plaukams:

patarimai-dažytiems plaukams

Norėdami gerai prižiūrėti dažytus plaukus, turėtumėte perskaityti šį straipsnį, kuriame pateikiama pagrindinė idėja ir supratimas apie tai, ką turėtumėte padaryti, kad išsaugotumėte spalvingus ir blizgančius plaukus.

Nėra cheminio apdorojimo:

Prieš dažydami plaukus įsitikinkite, kad maždaug tris ar keturias savaites nuo ankstesnio laiko nebuvo atliekamas cheminis apdorojimas. Šiuo metu turėtumėte rūpintis savo plaukais ir būti atokiau nuo džiovintuvų, tiesintuvų, suktukų ir kitų įmantrių plaukų formavimo priemonių. Tinkamai šukuokite plaukus ir visą dieną gerkite daug vandens, kad jie būtų drėkinti, gaivūs ir lengvi.

1. Kondicionavimas:

kondicionierius-plaukai-spalvotiems plaukams

Kad jūsų dažyti plaukai būtų gyvi, spindintys ir gražūs; tikrai turėtumėte išbandyti kondicionierių. Dubenyje sutrinkite bananą, šiek tiek jogurto ir kiaušinį. Gerai išmaišykite ir tepkite ant plaukų. Leiskite jam likti dar valandą. Nuplaukite jį švelniu šampūnu. Ši namų gynimo priemonė reikalinga, kad jūsų rankos būtų lygios ir gerai kondicionuotos. Jei nesąlygojate, spalva tikrai nenusistovės ant galvos odos. Jei nesate tikri dėl savo plaukų tvarkos, galite nueiti į saloną ir paprašyti eksperto atlikti jūsų kondicionavimą. Profesionali pagalba visada yra daug geresnė, nei daryti viską namuose.

2. Karšto aliejaus kondicionavimas:

Karšto aliejaus kondicionavimas

Plaukams masažuoti galite naudoti gerą kiekį kokosų arba alyvuogių aliejaus. Tai yra vienas iš labiausiai žinomų žingsnių, kuriuos žmonės naudojo siekdami išgauti patrauklius ir spalvingus spalvotus plaukus. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra sušildyti alyvuogių aliejų ir palaukti, kol jis sušils iki kambario temperatūros. Po to masažuokite galvos odą kitas penkiolika -dvidešimt minučių. Būkite švelnūs pirštų galiukais ir nepamirškite jaustis atsipalaidavę. Šis žingsnis gausiai palaimins jūsų plaukus.

3. Apipjaustymas ir džiovinimas džiovintuvu:

plaukų džiovintuvas-dažytiems plaukams

Paskutinis dalykas, kurį norite padaryti savo plaukams po dažymo, yra plaukų džiovinimas. Leiskite plaukams natūraliai išdžiūti. Jei norite naudoti, galite išbandyti vėsų vėjo nustatymą, kad jūsų plaukai būtų sausi. Kitas dalykas, kurį turėtumėte padaryti, yra kirpimas. Kartą per mėnesį turėtumėte eiti į saloną ir nukirpti plaukų galiukus. Taip išvengsite žalos ir suskaidytų galų.

4. Kurį laiką negalima plaukti:

Moteris plaukioja baseine

Po to, kai nusidažėte plaukus, artimiausiomis savaitėmis venkite patekti į baseiną. Taip yra dėl vandenyje esančio chloro, kuris labai pakenks jūsų plaukų kokybei. Bet jei vis tiek norėtumėte plaukti, dėvėkite plaukimo kepuraitę, kad galėtumėte šiek tiek apsaugoti plaukus. Tai yra vienas iš svarbiausių žingsnių, atliktų po dažymo.

5. Šampūnas ir kondicionierius po dažymo:

Šampūnas ir kondicionierius po dažymo

Baigę dažyti plaukus, svarbu juos nuplauti šampūnu. Tačiau įsitikinkite, kad jūsų naudojamas produktas apsaugo plaukų spalvą. Tokie šampūnai nenuplauna spalvų ir nepadės molekulėms geriau nusistovėti. Jums taip pat reikės gero kondicionieriaus, kuris subalansuotų jūsų plaukų drėgmę. Kadangi jūsų plaukams dažyti buvo naudojamos cheminės medžiagos, tokios kaip amoniakas, turėsite naudoti kondicionierių, kuris apsaugo spalvą. Po to plaukai bus žvilgantys ir gražūs.

6. Vazelino galia:

vazelinas-dažytiems plaukams

Kai kurių plaukų ekspertų nuomone, dažydami plaukus turėtumėte pabandyti naudoti labai natūralų ir paprastą atspalvį, nesirinkite to, kas yra per daug. Bet jei norite tokių spalvų kaip blondinė ir ruda, prieš dažydami plaukus, patepkite vazelinu. Taip išvengsite dažymo ir suteiksite plaukams natūralaus švytėjimo ir žvilgesio. Taip pat galite paleisti laikmatį, kai pradedate spalvinti. Kai jie pradeda skambėti, kruopščiai nuplaukite plaukus, kol jie atrodys visiškai tvarkingi ir švarūs. Bendra jūsų išvaizda puikiai atrodys ir sužavės.

7. Naudokite plaukų kaukes:

Naudokite plaukų kaukes

Po dažytų plaukų papildymui ir drėkinimui turėsite naudoti plaukų ar baltymų kaukę. Paimkite bananą ir medų ir sutrinkite. Taip pat galite pasigaminti kiaušinių ir majonezo pastą ir panaudoti ją savo naudai. Taip pat patariama naudoti kondicionierių. Tai apsaugos jūsų plaukus nuo ultravioletinių saulės spindulių ir padarys juos lengviau valdomus bei šviesius. Nedarykite plaukų kaukės dažniau nei kartą per savaitę, nes persistengimas gali pakenkti jūsų plaukų kokybei.

8. Atlikite lopo testą:

Jei dažote plaukus namuose, visada turėtumėte atlikti lopo testą. Tai parodys, kad nesate alergiškas šiam produktui. Ir jei galų gale pastebėsite tam tikrą neigiamą reakciją, galbūt norėsite pakeisti savo produktą. Tačiau prieš pasirinkdami produktą sau, būtinai pasitarkite su specialistu ar stilistu, nes jis visada gali patarti. Su tuo niekada negali suklysti.