Būdamas Indijos sostine, Delis pritraukia žmonių iš įvairių šalies dalių dėl karjeros galimybių. Dėl greito ir įtempto gyvenimo čia abiejų lyčių žmonės susiduria su plaukų slinkimu ar alopecija. Pažeidimo mastas yra toks, kad plaukų persodinimas yra vienintelė gydymo priemonė. Pastaruoju metu įvairiose miesto dalyse atsiranda daug plaukų persodinimo centrų.

Plaukų persodinimo klinikos Delyje

Geriausios plaukų persodinimo klinikos Delyje:

Jūsų patogumui žemiau pateiktas 15 geriausių plaukų persodinimo klinikų ir specializuotų centrų sąrašas bei kontaktinė informacija. Šie plaukų persodinimo centrai Delyje tikrai suteiks jums kokybiškas paslaugas.

1) Dr. A klinika:

„Dr. A’s Clinic“ yra pradinė plaukų transplantacija Delyje, įgyvendinanti naujausius plaukų atstatymo metodus. Šioje klinikoje naudojama technika vadinama folikuliniu vieneto plaukų persodinimu (FUHT). Gydytojo A klinikose alopecijos atvejai, kurie nėra gydomi kitur, taip pat pasirūpina teigiamais rezultatais. Be to, jie siūlo nemokamą konsultaciją internetu savo naujiems pacientams.

 • Interneto svetainė: www.fusehair.com

2) „Provelus“ plaukų transplantacija:

Įsikūrusi Pusa kelyje, Naujajame Delyje, „Provelus“ plaukų transplantacijos klinika buvo įkurta 1980 m. Ir yra pirmoji ypatinga plaukų persodinimo klinika Indijoje. Jų chirurgų komanda dirba prižiūrima daktaro K.B. Goylas, veteranas, žinomas dėl puikios patirties plaukų persodinimo operacijoje. Visos čia naudojamos plaukų atstatymo procedūros yra visiškai saugios ir veiksmingos.

 • Interneto svetainė: www.provelus.org

3) Dr Shakti HHY:

Daktaras Shakti yra kosmetikos chirurgas veteranas, vadovaujantis šiai ypatingai plaukų persodinimo klinikai Delyje. Jo žinios kyla iš jo patirties dirbant su kitais žinomais plaukų persodinimo chirurgais iš įvairių šalies vietų. „HHY“ plaukams atkurti naudoja FUE ir FUT metodus.

 • Interneto svetainė: www.hhy.co.in

4) „Aravali“ klinika:

„Aravali Clinic“ yra žinoma plaukų persodinimo klinika, kuri naudoja folikulų vienetų ištraukimo ir folikulų vienetų transplantacijos procedūras progresuojančiam nuplikimui gydyti tiek vyrams, tiek moterims. Gydymas yra labai ekonomiškas ir turi didelį sėkmės koeficientą.

 • Interneto svetainė: www.hairtransplantationdelhi.com

5) Adhi Indija:

„Adhi India“ yra specializuotų plaukų priežiūros klinikų grandinė, turinti filialus skirtinguose Indijos miestuose. Jie turi daug žinių apie kosmetikos chirurgiją ir odos bei plaukų problemų gydymą. Jie naudoja naujausią įrangą ir kur kas geresnę procedūrą, kad pasiektų neprilygstamą sėkmės rodiklį. Norėdami gauti daugiau informacijos, patikrinkite svetainės nuorodą.

 • Interneto svetainė: www. besthairtransplant.com

6) Natūralių plaukų transplantacijos klinika:

Natūrali ir geriausia plaukų transplantacijos klinika Delyje yra žinomas pavadinimas kosmetinės chirurgijos srityje. Jų filialas Delyje yra gerai žinomas dėl savo sėkmingų rezultatų. Jie turi patikimų plaukų persodinimo chirurgų komandą, skirtą visų rūšių plaukų slinkimo problemoms gydyti. Naršykite jų svetainę, kad sužinotumėte daugiau apie gydytojus ir įdiegtas procedūras.

 • Interneto svetainė: www.naturalhairtransplant.co.in

7) AK klinikos:

Tai franšizės gavėjų plaukų persodinimo klinika Delyje, taip pat turinti prekybos vietas Karnatakoje ir Maharaštroje. AK klinikose jie pabrėžia tinkamus folikulų ištraukimo ir transplantacijos metodus. Jų pažangiausia technika ir novatoriškas požiūris garantuoja gerus nuolatinius rezultatus.

 • Interneto svetainė: www.akclinic.com

8) „Berkowits“ plaukų ir odos klinika:

Tai naujas Delio kosmetinės chirurgijos priedas ir siūlo visų rūšių chirurgines ir nechirurgines plaukų ir grožio procedūras. Jie sujungia savo patirtį plaukų persodinimo ir atkūrimo srityje su naujoviškomis technologijomis, kad gautų geriausius rezultatus. Apsilankykite svetainėje, kad surastumėte viską, ką norite žinoti. Tai dar viena geriausia plaukų transplantacija Delyje.

 • Interneto svetainė: www.berkowits.in

best-hair-transplant-in-Delhi

9) Plaukai ir jausmai:

„Hair and Senses“ turi pasaulinio lygio infrastruktūrą ir moderniausią įrangą, kad galėtų pasiūlyti įvairias plaukų atstatymo paslaugas. Klinikai vadovauja vyro žmonos duetas, daktaras Satinderis Singhas ir daktaras Sangay Choden Bhutia. Tai profesionalai, turintys ilgametę plaukų transplantacijos procedūrų patirtį. Čia gausite geriausius rezultatus ir garantuotą pasitenkinimą už prieinamą kainą.

 • Interneto svetainė: www.hairsenses.com

10. Empatijos lazerio klinika:

Jei ieškote tinkamos plaukų persodinimo klinikos Delyje, Indijoje, tada „Empaty Laser Clinic“ yra čia, kad padėtų jums gauti geriausią profesionalią plaukų persodinimo paslaugą. Šis centras jau daugelį metų teikia puikias paslaugas naujojo Delio gyventojams ir turi laimingų klientų visame mieste. Jie turi profesionalų, dirbančių šioje srityje daugelį metų, ir jums bus suteiktos visų rūšių plaukų augimo ir atkūrimo procedūros lazeriu. Jų įranga yra geriausia klasėje, yra visiškai efektyvi ir saugi, o jų paketai taip pat yra gana prieinami paprastiems žmonėms.

 • Tel. Nr. – 09811157787
 • Adresas-Nr. HD-6, 1 aukšto pagrindinis kelias, Opp metro stulpas Nr., 362, Pitampura Rd, Vaisahli, Dakshini, Pitampura, Naujasis Delis, Delis 110034.

11. Dr Dutt plaukų transplantacijos centras:

Daktaras Duttas turi vieną geriausių rankų plaukų persodinimo srityje Delyje. Jie paskyrė savo paslaugas, kad išspręstų visas plaukų augimo ir plaukų šalinimo problemas. Jie taip pat yra veiksmingas veido kosmetinės chirurgijos centras. Klinika veikia nuo 1982 m. Pradžios ir dabar yra vienas iš geriausiai žinomų plaukų persodinimo centrų Delyje. Jie taip pat turi plaukų persodinimo centrus Meerute, Noidoje ir kt.

 • Telefono numeris-91-9582812560
 • Adresas – Acharya Niketan turgus, netoli Jeevan Anmol ligoninės.

12. Dr Madhu plaukų transplantacijos centras:

Madhu yra gerai žinomas plaukų persodinimo chirurgas. Jie teikia geriausias paslaugas plaukų atstatymo srityje, įskaitant natūralų plaukų linijos dizainą, FUE, tankią pakuotę, ypač rafinuotą folikulų vieneto skiepijimą, ūsų ir barzdos atstatymą ir kt. Ir daug daugiau ekspertų paslaugų šioje srityje..

 • Ph. Ne – nėra
 • Adresas – N/A

13. Daktaras Anupas Dhiras:

Dr Anup Dhir plaukų persodinimo ir atkūrimo srityje. Jis viską žino ir jo klinika, ko gero, yra viena geriausių vietų aplankyti kartu su visais jūsų plaukų persodinimo reikalavimais. Jis supranta klientą ir dirba pažįstamu bei draugišku būdu, siekdamas išsiaiškinti jų plaukų šaknis ir išspręsti efektyvias mašinas bei naujausią įrangą. Jis taip pat teikia užklausas po aptarnavimo, kad patikrintų, ar klientas yra patogus ir patenkintas siūlomomis paslaugomis.

 • Tel. Nr. – 011 2643 8044
 • Adresas – Suite Nr. 101, 1 aukštas, Ansalo bokštas, pastatas Nr. 38, Nehru Place, Naujasis Delis, Delis 110019.

14. „Apollo“ ligoninė:

Tai yra viena iš geriausių vietų, kur galima išspręsti visus jūsų plaukų persodinimo klausimus Delyje. Jie siūlo geriausias šioje srityje plaukų persodinimo paslaugas ir rūpinasi visų rūšių išoriniais plaukų tvirtinimais ir plaukų linijų koregavimu. Jie taip pat siūlo daugybę kitų panašių paslaugų ir, galima sakyti, yra viena geriausių plaukų persodinimo vietų šiame mieste. Jų kosmetinės chirurgijos skyrius suteikia daugiau nei vieną chirurgą, todėl jie geriausiai atlieka savo darbą. Žemiau pateikta svetainė suteiks jums visą reikalingą informaciją.

 • Interneto svetainė: http://www.apollohospdelhi.com/

15. „Dermalife“ odos ir plaukų klinika:

Čia yra klinika, kuri suteiks jums profesionalius visų jūsų plaukų problemų sprendimus. Tai tobulumo centras ir gydys visų rūšių plaukų persodinimo problemas. Jų siūlomos paslaugos privers plaukus akimirksniu ir efektyviai augti nuo šaknų. Jūs vėl galėsite eiti į dvidešimtmetį su pilna galva. Šio centro specialistai išklausys jūsų, supras jūsų problemą ir veiksmingai pateiks sprendimus.

 • Adresas – „G 29 Mail Market Lane“, „Green Park Main“, Naujasis Delis, 110016.

Tai yra aukščiausio lygio plaukų persodinimo centrai Delyje, į kuriuos be jokių minčių galima atvykti pasitikrinti plaukų sveikatos. Tiesą sakant, jie gali būti naudojami bet kokiai plaukų priežiūrai, tikintis patenkinamų rezultatų. Jei esate laimingas, palikite savo komentarą.