Indija yra besivystanti ekonomika. Jis yra žinomas dėl savo kultūros, stiliaus, religijos ir tradicijų. Nors tai nėra pati pažangiausia šalis, kurioje vėluojama būti, lygis vėliausiai labai pakilo. Kiekvienais metais šioje vietoje yra tūkstančiai turistų, ir jie visi yra tokie sužavėti ir susijaudinę, kai išgirsta Indijos vardą. Ši vieta yra tikrai grožis. Bet ar žinojote, kad Indijoje taip pat yra puikių plaukų persodinimo centrų? Taip, ši vieta taip išsivystė, kad beveik užimame topų viršūnę. Šiame straipsnyje buvo pasidalinta dešimt geriausių transplantacijos centrų. Taigi perskaitykite juos ir padarykite geriausią pasirinkimą sau.

Plaukų persodinimo klinikos visoje Indijoje

Geriausios Indijos plaukų persodinimo klinikos:

Žemiau pateikiamas populiariausių plaukų persodinimo centrų, esančių visuose didžiuosiuose Indijos valstijų miestuose, sąrašas, kurie labai bendradarbiauja su klientais, kuriems teikiamos specialios lengvatos..

1. Adhi- visos Indijos filialai:

Puikus persodinimo centras Indijoje yra „Adhi India“, esantis Delyje. Turėdama puikų ir platų išsilavinimą, ši vieta yra nuostabi kosmetikos, chirurgijos ir plaukų gydymo srityse. Čia esantys ekspertai yra gerai žinomi visoje šalyje ir ši vieta vėlai įgijo didelį populiarumą. Jei norite apie tai sužinoti daugiau, galite apsilankyti oficialioje svetainėje. Tai tikrai geriausia vieta, kur galite persodinti plaukus. Nors jis yra šiek tiek brangus, šis tikrai to vertas.

2. Puikus plaukų persodinimas- visos Indijos šakos:

Tai dar viena puiki plaukų persodinimo klinika Indijoje, įsikūrusi nuostabiame ir šaltame Chandigarh mieste. Jis yra gana gerai įrengtas ir turi parduotuvių visoje šalyje. Čia ekspertai yra visų rūšių plaukų persodinimo veteranai ir visi žino, ką daryti, kad plaukai būtų stori, ilgi ir geros kokybės. Ši vieta yra veiksminga, saugi ir tikrai patikima. Čia galite bet kuriuo metų laiku atvykti su užklausa ir jūsų problema bus išspręsta.

Plaukų persodinimo klinikos visoje Indijoje

3. Odos miestas- visos Indijos šakos:

„Skin City“ yra didžiausia ir geriausia plaukų transplantacija Indijoje. Ją įkūrė gydytojas Niteen Dhope. Jis įsikūręs 16 Maharaštros rajonų ir turi daugiau nei 12 metų didelę patirtį. Ji žino viską, kas susiję su odos chirurgija ir grožio bei plaukų procedūromis. Ši vieta per dešimtmetį sulaukė daug dėmesio ir sulaukė didelio populiarumo. Jie tikrai yra sėkmingi šioje srityje ir juos pasiūlė įvairūs gydytojai bei ekspertai.

4. DHI- visos Indijos filialai:

Su visais pagrindiniais Indijos miestais, DHI yra dar vienas geriausias plaukų persodinimo centras Indijoje, kuris tapo gana sėkmingas. Tai viena geriausių klinikų, susijusių su plaukų ir odos gydymu. Nuo pat atidarymo ji sulaukė daug sėkmės ir kasmet sulaukia tūkstančių klientų ir lankytojų. Ši vieta yra visiškai geniali. Žmonės čia profesionalūs, o standartai puikūs. Tai tikrai suteiks jums naują išvaizdą.

Plaukų transplantacijos centrai visoje Indijoje

5. „Vasan“ plaukų priežiūra- visos Indijos filialai:

Įsikūręs karštame ir nuostabiame Čenajaus mieste, rasite „Vasan“ plaukų priežiūros priemones. Tai puiki plaukų persodinimo klinika Indijoje ir žinoma dėl chirurginių ir nechirurginių operacijų. Tai padeda atkurti plaukus ir suteikia plaukams naują ir sveiką išvaizdą. Daktaras MMT. Vasanas, kuris yra šio plaukų persodinimo centro meistras, kruopščiai suprojektavo šią vietą, kuri pagerins ir paskatins plaukų augimą be siūlių ir kraujo netekimo randų.

6. Oda ir forma- visos Indijos šakos:

Ateikite į spalvingą ir turtingą Mumbajaus miestą ir pajuskite „The Skin and Shape Clinic“ siūlomą magiją. Tai yra geriausia plaukų persodinimo klinika Indijoje, kurią sudaro vieni geriausių chirurgų, tokių kaip dr. Bijoy Methil ir dr. Anju Methil. Tai yra puiki vieta persodinti plaukus, nors prieš priimdami galutinį sprendimą galite aplankyti kelias kitas vietas.

7. AK plaukų transplantacijos klinikos- visos Indijos filialai:

AK klinikos yra Ludhiana ir Chandigarh. Jis specializuojasi kosmetinėse operacijose ir turi daugybę parduotuvių visoje šalyje. Čia atliktas darbas yra labai profesionalus ir gana sėkmingas. Jei norite atlikti saugią ir veiksmingą plaukų persodinimo operaciją, prieš galutinį pasirinkimą galite kreiptis į gydytoją. Ši vieta pagrįsta nuopelnais ir našumu; todėl galite tikėtis geriausio.

plaukų persodinimas Indijoje

8. Alyvuogių plaukų transplantacijos ir kosmetinės chirurgijos centras- visos Indijos filialai:

Nuostabiame perlų ir nawabų mieste rasite prestižiškiausią Indijos alyvuogių plaukų transplantacijos ir kosmetinės chirurgijos centrą. Jis įsikūręs Haidarabado jubiliejinėse kalvose, o telefono numeris yra 040 4475 7575. Ji tenkino daugiau nei 40 000 klientų ir toliau rūpinasi keliais kitais. Ji turi puikią infrastruktūrą ir daugybę operacijų salių. Jie vis dar siūlo geresnius ir platesnius gydymo būdus savo klientams. Tai viena iš geriausių plaukų persodinimo klinikų Indijoje.

9. „New You“ plaukų persodinimo klinikos- visos Indijos filialai:

„New You Clinic Bangalore“ turi puikų išsilavinimą Indijoje, Korėjoje, JAV ir JK. Jis įsikūręs Krystal Prestige, kuris yra tiesiai virš Haidarabado namų. Telefono numeris yra 080 40992418. Galite skambinti jiems bet kuriuo paros metu ir susitarti dėl susitikimo. Jie atlieka puikias plaukų persodinimo operacijas ir yra vertinami daugumos. Ši klinika garantuoja geriausius rezultatus tik per trumpą laiką. Ateik čia ir niekada nesigailėsi.

10. Dr. Manoj Khanna kosmetinės chirurgijos klinika- visos Indijos filialai:

Kolkata nebėra poilsio miestas. Ji pažengė daug daugiau nei vakar. Ir tai galima suprasti atsižvelgiant į jo vystymąsi. Puikus plaukų persodinimo centras, pavadintas daktaro Manoj Khanna kosmetinės chirurgijos klinika, yra vienas iš tokių pavyzdžių. Ši vieta sėkmingai išgydė apie 2500 atvejų ir yra gana veiksminga institucija Indijoje ir užsienyje. Gydytojas Manoj yra tikrai geriausias, kokį tik galite sutikti, nes jis yra absoliučiai profesionalus plaukų persodinimo klausimu.

11. Daktaro Madhu išplėstinis plaukų persodinimo centras- visos Indijos filialai:

Tai viena geriausių plaukų persodinimo vietų apskrityje. Jis gavo tūkstančius gerų atsiliepimų ir jūs nenusivilsite. Kalbant apie visus santykinius aspektus, tai yra viena iš geriausių vietų, kuri suteiks jums visiškai naują ir visiškai autentišką plaukų rinkinį. Šioje klinikoje/centre taikomi metodai ir procesas yra gana įspūdingi ir viskas valdoma naudojant naujausią kompiuterinę sistemą. Jis yra Delyje ir yra pavadintas daktaro Madhu, kuris turi didžiulę patirtį šioje srityje ir jau daugelį metų veikia ir teikia puikių rezultatų, vardu..

plaukų persodinimas Indijoje

Madhu turi plaukų persodinimo paslaugas daugelyje kitų didžiųjų miestų, tokių kaip Mumbajus, Bangaloras, Kolkata ir kt. jie žiūrėjo. Puikus plaukų persodinimo įgūdžių rinkinys leidžia jam atidaryti itin modernų centrą, kuriame yra visa naujausia šios srities įranga. Jei ieškote pragmatiško plaukų persodinimo eksperto, tai šis daktaras Madhu yra čia, kad padėtų jums už prieinamą kainą, o jo klinikos visada jūsų paslaugoms. Apsilankykite pas jį dėl bet kokių plaukų persodinimo klausimų.

12. Akruti plaukų transplantacijos klinika- visos Indijos filialai:

Ieškote idealios indų plaukų transplantacijos klinikos, kuri jums padėtų išspręsti visas problemas, susijusias su plaukų persodinimu, tuomet čia turėtumėte apsilankyti. Ji teikia platų paslaugų spektrą plaukų persodinimo srityje ir yra gana prieinama. Akivaizdu, kad yra daug kitų plaukų persodinimo vietų, o kai kurios gali būti šiek tiek geresnės. Tačiau reikia nepamiršti vieno dalyko, kad niekas niekada nepriartėja prie klientų aptarnavimo, kurį teikia „Akruti“ plaukų persodinimo klinika. Per daugelį sunkaus darbo metų ši klinika pelnė garbingą reputaciją ir pacientai iš šios vietos randa tinkamų ir veiksmingų rezultatų.

13. „Radiance“ plaukų persodinimo klinika- visos Indijos filialai:

Jei ieškote geros plaukų persodinimo klinikos, kurioje dirba šios srities profesionalai ir geras klientų aptarnavimas, tuomet tikrai turėtumėte patikrinti šią vietą. Komplekte yra unikalus paketų rinkinys, kuris yra prieinamas paprastiems žmonėms, kenčiantiems nuo plaukų problemų, ir reikalauja skubios plaukų persodinimo paslaugos. Jame yra daug gerai praktikuojančių ir išsilavinusių vyrų ir moterų chirurgų, kurie jau daugelį metų šioje srityje teikia geriausius rezultatus.

plaukų persodinimas Indijoje

Jame yra visos priemonės, skirtos nuplikimui, mažam plaukų augimo greičiui, plaukų kokybės problemoms ir pan. Gydyti, ir daugybė kitų paslaugų, skirtų pagerinti jūsų plaukų savijautą. Tikrai nenusivilsite, kaip šios klinikos profesionalai siūlo puikias paslaugas. Net jei jūsų plaukų problemos kyla dėl paveldimumo ir klinikos nieko negali padaryti, „Radiance“ plaukų klinika siūlo jums nuolatinius sprendimus.

14. „Harley“ plaukų persodinimo klinika- visos Indijos filialai:

Čia yra dar viena nuostabi plaukų persodinimo klinika, kurią valdo patyrę šios srities specialistai. Žmonės, kurie čia lankėsi, gali pasakyti vieną dalyką: „Visada patenkintas mano rezultatais“. Jis įsikūręs Lokhandwala, Andheri West, Mumbajus.

15. „Prime Hair Studio“- visos Indijos filialai:

Dauguma klientų tą patį sako apie šį plaukų persodinimo centrą „Labai gražus priežiūros paketas“. Klientams siūlomi paketai yra visiškai prieinami ir pagrįsti.

Tai yra plaukų persodinimo klinikos Indijoje, kuriomis galite visiškai pasitikėti. Turėdami puikias apžvalgas ir rezultatus, jie yra sąrašo viršuje, kai kalbama apie plaukų persodinimo metodą.