Puna dažnai žinoma kaip Mumbajaus senelių namai, todėl nuplikimas yra dažnas šiame mieste gyvenančių vyrų ir moterų. Pune žmonės yra ne mažiau stilingi ir seka tokias tendencijas kaip gyvenantys Mumbajuje. Nors kartais nuplikimas yra negrįžtamas ir negali būti atkurtas nepriklausomai nuo to, ar taikomi įvairūs metodai, bet chirurginės plaukų transplantacijos. Ir jei norite pakeisti plaukų slinkimo problemą ir ieškote klinikos, kurioje galėtumėte persodinti plaukus užmerktomis akimis ir atsipalaidavę, tada perskaitykite šį straipsnį, nes jame paryškintos geriausios plaukų persodinimo klinikos Pune.

plaukų persodinimo centrai Pune

Plaukų persodinimo centrai Pune:

Čia yra 9 geriausių plaukų persodinimo klinikų Pune visame mieste sąrašas.

1. Daktaras Batra:

  • www.drbatras.com

Daktaro Batros klinika yra beveik visuose Indijos miestuose. Tai ypatinga klinikų grandinė, kurią iš tikrųjų labai sunku įveikti. Jie išmano homeopatinius odos ir plaukų gydymo būdus, tačiau taip pat perėjo prie naujesnių chirurginių procedūrų, tokių kaip plaukų transplantacija. Tai turbūt viena geriausių plaukų persodinimo klinikų Punoje.

Kontaktinė informacija -Sklypas Nr. -2, 1 aukštas, „Akshay“ kompleksas, „Pushpak Park“, priešais „Sulzar India“, virš Fab -Indijos, ITI kelias, „Aundh Pune“ -411007, Maharaštra, Indija. Tel – 020 6601 2552

2. Adhi Indija:

  • www.besthairtransplant.com

Kadangi „Adhi“ turi daugybę parduotuvių tinklų, esančių didžiuosiuose Indijos miestuose, ji užėmė nemažą dalį grožio procedūrų ir kosmetinės chirurgijos rinkos. Adhi klinika pasiekė didelę sėkmę Punoje ir kituose miestuose, naudodama folikulų vieneto ištraukimo metodą plaukų transplantacijai.

3. „Skin City India“:

  • www.skincityindia.com

„Skin city India“ yra galbūt viena didžiausių estetinės dermatologijos grandžių, kurią įkūrė dr. Niteen Dhepe. Turėdamas daugiau nei 12 metų patirtį, „Skin city“ turi pardavimo vietas ir franšizę 16 Maharaštros rajonų, įskaitant Puną. Ekspertai naudoja folikulų vieneto ištraukimo metodą, kad pasiektų sėkmę plaukų persodinimo srityje.

4. Natūralių plaukų persodinimo klinikos:

  • www.naturalhairtransplant.co.in

Natūralių plaukų persodinimo klinikos taip pat turi pardavimo vietas įvairiose šalies vietose, įskaitant Puną. Jie turi ilgametę patirtį, kurios dėka jie pasiekė sėkmės kosmetikos chirurgijos pramonėje. Eikite į jų oficialią svetainę, kad gautumėte dar daugiau žinių apie jų gydymą ir kitą informaciją.

5. Dezire plaukų transplantacijos klinika:

  • www.hair-transplant-pune.com

Šiai klinikai vadovauja dr. Prashantas Yadavas, turintis ilgametę patirtį plaukų persodinimo operacijų srityje. Jis puikiai išmano įvairius plaukų persodinimo metodus. Ir teisinga, kad jūs teisiate jį tik tada, kai užsisakėte susitikimą dėl patirties.

6. „Richfeel“ trichologijos klinika:

  • www.richfeel.com

„Richfeel“ trichologijos klinika yra gerai žinoma dėl naujovių ir kompetencijos. „Richfeel“ trichologijos klinikos ekspertai atlieka plaukų persodinimo operaciją, naudodamiesi folikulų vieneto ištraukimo metodu, kuris yra saugus saugiai ir efektyviai.

plaukų persodinimo centrai Pune

7. Puikios plaukų transplantacijos:

  • www.perfecthairtransplant.com

Puikus plaukų persodinimas yra veteranas, kai kalbama apie plaukų persodinimo operacijas. Ši klinika, be Pune, yra išplitusi po svarbius Indijos miestus ir taip pat sulaukė įspūdingos sėkmės. Šiai klinikai vadovauja šeimos gydytojas Ruchi Shrivastava ir dr. Amitabh Shrivastava..

8. Azijos plaukų persodinimo institutas:

Azijos plaukų persodinimo institutas yra populiarus plaukų persodinimo centras Punoje, turintis daugiau nei 15 metų patirtį. Ši meno klinika yra gerai įrengta, saugi ir veiksminga, ypač kai kalbama apie plaukų persodinimo procedūras.

Adresas – karvės statula, netoli „AB natural“ ledų, Kothrud, Karve Nagar, Pune – 411029, Maharaštra.

9. Daktaras Parag B. Sahasrabudhe:

  • www.hairtransplantpuneindia.com

Su ekspertais iš išsivysčiusių šalių, tokių kaip JAV ir JK, kurie specializuojasi folikulų vienetų transplantacijoje ir folikulų vienetų ištraukime, dr. Parag yra priverstas tikėtis.

Šių klinikų specialistai jums garantuos geriausią gydymą ir priežiūrą.