Sumažėjusios plaukų linijos ir ankstyvo nuplikimo problema yra dažna ne tik didmiesčiuose, bet ir mažesniuose miestuose, tokiuose kaip Indore. Būdamas mažesnis miestas nereiškia, kad Indorei trūksta jokių aspektų. Indorės gyventojams teikiamos visos plaukų augimo procedūros, tokios kaip Ajurvedos procedūros, homeopatija ir net plaukų persodinimo chirurgijos klinikos.

Indore yra keletas geriausių plaukų implantavimo centrų ir klinikų, kurias rasite Indijoje.

Plaukų persodinimo centrai Indore

Plaukų persodinimas Indore:

Čia yra 9 geriausių Indore plaukų persodinimo paslaugų sąrašas su susijusiomis svetainėmis, kurias galite pasirinkti.

1. Atgaivinkite plaukų persodinimą:

Įkurta 1994 metais, „Rejuvenate Hair Transplant“ turi moderniausias technologijas ir įrangą, kurią rasite kitur. Vadovaujant žinomam daktarui Anilui K. Gargui ir jo kvalifikuotų chirurgų komandai, klinika savo klientams siūlo 100% rezultatų. Be plaukų persodinimo, centre taip pat teikiama kosmetinė chirurgija, mikrovaskulinė ir lazerinė chirurgija.

Interneto svetainė: www.rejuvenatehairtransplant.com

2. Sai kosmetikos ir plaukų transplantacijos klinika:

Nuo pat veiklos pradžios „Sai Cosmetics“ ir plaukų transplantacijos klinika teikia geriausias plaukų persodinimo paslaugas Indorės gyventojams. Jų šūkis yra atkurti klientų pasitikėjimą ir laimę, teikiant plaukų persodinimo operaciją už prieinamą kainą. Susitarkite dabar.

Interneto svetainė: www.saicosmetics.com

3. Puikus plaukų persodinimas:

Puikus plaukų persodinimas yra geriausias pasirinkimas plaukų persodinimui Indorėje. Jie turi didžiausią sėkmės rodiklį gydant priešlaikinį nuplikimą. Visos FUE ir FUT plaukų persodinimo operacijos „Perfect hair Transplant“ atliekamos prižiūrint veteranui daktarui Amitabhui Srivastavai. Jie didžiuojasi savo geriausiais įgaliojimais ir kokybiška paslauga.

Interneto svetainė: www.perfecthairtransplant.com

plaukų persodinimas į indą

4. Kosmetinės chirurgijos klinika:

Kosmetinės chirurgijos klinika yra viena iš pirmųjų plaukų persodinimo klinikų Indore. Iki šiol klinika padarė daugiau nei 4000 sėkmingų plaukų persodinimo atvejų, vadovaujant daktarui Manojui Khannai ir jo ekspertų gydytojų komandai. Kosmetinės chirurgijos klinika skirta ne tik Indorės žmonėms, bet ir pacientams JK, JAV, Australijoje, Pietų Afrikoje ir net Artimuosiuose Rytuose.

Interneto svetainė: www.cosmeticsurgery-india.com

5. „Marmm Klinic“:

„Marmm Klinic“ specializuojasi plaukų folikulų vieneto ištraukimo procedūroje. Klinika yra gerai išdėstyta ir yra Indorės centre. Ji taip pat siūlo savo klientams pasaulinės klasės įrenginius už priimtiną kainą. Visi čia naudojami plaukų persodinimo metodai yra be randų ir mažiau invaziniai.

Interneto svetainė: www.marmm.com

6. Natūralios plaukų transplantacijos:

Natūralus plaukų persodinimas yra dar viena sėkmingų plaukų persodinimo klinikų Indijoje grandinė. Klinika buvo įkurta Indorėje 2008 m. Ir iki šiol atliko pavyzdines transplantacijos operacijas. Jų tikslas – sukelti šypseną visų klientų veiduose. Visos natūralaus plaukų persodinimo procedūros yra visiškai saugios ir veiksmingos.

Interneto svetainė: www.naturalhairtransplant.com

7. Daktaras GL Jakhetia:

Dr GL Jakhetia yra vardas, kurį reikia atsiskaityti plaukų ir kosmetinės chirurgijos srityje. Jis turi didžiausią patirtį plaukų persodinimo ir plaukų atstatymo procedūrose. Jis daugiausia specializuojasi folikulinių vienetų ištraukimo ir folikulų vienetų transplantacijos procedūrose. Apsilankykite jo klinikoje ir susitarkite su šiuo ekspertu chirurgu.

Adresas: 12/1, „Sapna Chambers“, 1 aukštas, Pietų Tukoganj, Indore – 4520001

8. „Richfeel“ trichologijos centras:

„Richfeel“ trichologijos centras yra sveikintinas kosmetikos ir plaukų persodinimo chirurgijos srities papildymas. Klinika sparčiai vejasi Indorėje dėl pasaulinio lygio metodų ir pažangiausios infrastruktūros. Jie turi tarptautiniu mastu apmokytų gydytojų komandą, kuri užtikrina didžiausią sėkmės koeficientą. Interneto svetainė: www.richfeel.com

plaukų persodinimas-indoras

9. Anil Dashore odos ir plaukų klinika:

Ši plaukų klinika, veikianti pagal dr. Anil Dashore įgūdžius, sparčiai įsibėgėja plaukų persodinimo ir kosmetologijos srityje. Anilis atliko daugybę sėkmingų plaukų persodinimo operacijų atvejų. Pavydėtinos plačios žinios ir patirtis. Sutvarkykite savo susitikimą dabar.

Adresas: Prince Plaza, 1 aukštas, Sapna Sangeeta Road, Indore – 452001

Šie plaukų persodinimo centrai Indore neabejotinai suteiks jums geriausias paslaugas.