Laknau jausmas yra senosios kultūros sinonimas. Tačiau mieste sparčiai augo modernūs ir itin modernūs medicinos ištekliai. „Laknau“ savo gyventojams teikia geriausias medicinos paslaugas ir gydymo priemones. Jei ieškote saugių ir veiksmingų plaukų persodinimo klinikų nuplikimui gydyti, miestas jums siūlo daugybę galimybių. Jūsų patogumui čia yra trumpas sąrašas geriausių plaukų persodinimo centrų Laknau.

Plaukų persodinimas Laknau:

Čia yra 9 geriausių „Lucknow“ plaukų persodinimo paslaugų sąrašas su adresais, kuriuos galite pasirinkti.

Plaukų persodinimo centrai Lucknow

1. „Reviva Advanced“ plaukų skiepijimo klinika:

Plaukų skiepijimo klinika „Reviva“ siūlo visas grožio ir plaukų chirurgines procedūras, kad pagerintų jūsų grožį. Klinika veikia prižiūrima žinomo plastikos, kosmetikos ir plaukų persodinimo chirurgo daktaro M. M. Guptos. Jis yra labai kvalifikuotas ir baigė mokymus iš geriausio ir seniausio plastinės chirurgijos instituto. Apsilankykite svetainėje, kad rezervuotumėte susitikimą dabar. Interneto svetainė: www.gangahairgrafting.com

2. Sparsh Klinic Lucknow:

Laknau „Sparsh Klinic“, kuriai vadovauja ekspertas Dermatochirurgas, dr. Ankit Kapoor, turi pasaulinės klasės infrastruktūrą ir novatoriškas technologijas, užtikrinančias 100% sėkmingų rezultatų. Užsisakykite susitikimą ir susigrąžinkite vešlų plaukų augimą naudodamiesi jų FUE ir FUT skiepijimo metodais.

Adresas: 4/491, Vivek Khand, Netoli Patrakar, Puram Croassing, Gomti Nagar, Laknau – 226010

3. „Diva“ klinika:

„Diva Clinic“ yra ypatingas plaukų persodinimo ir kosmetinės chirurgijos centras. Klinikoje dirba dr. Vivek Kumar Saxena ir jo komanda, kurią sudaro tarptautiniu mastu apmokyti kvalifikuoti plaukų chirurgai, turintys daugiau nei 500 atvejų. „Diva Clinic“ vienkartiniu sėdėjimu susigrąžinsite natūraliai atrodančius plaukus. Dr Vivek Kumar Saxena taip pat yra garsus Azijos plaukų atstatymo chirurgų asociacijos narys.

Interneto svetainė: www.divahairlko.com

4. „Derma“ klinika:

„Derma Clinic“ tampa vis populiaresnė Laknau, kur teikia kokybiškas plaukų persodinimo ir atkūrimo paslaugas už prieinamą kainą. Visi jų metodai atitinka tarptautinius standartus. „Derma Klinic“ plaukų persodinimo chirurgai specializuojasi tiesių plaukų implantų arba DHI metodu, kad pasiektų matomų rezultatų vos per vieną seansą.

Interneto svetainė: www.dermaklinic.com

5. Puikus plaukų persodinimas:

„Perfect Hair Transplant“ yra pradinis plaukų persodinimo centras Laknau. Čia jie naudoja novatoriškiausius ir geriausius plaukų atstatymo metodus, kurie yra be randų ir skausmo. Jų chirurgų grupė yra tarptautiniu mastu apmokyta ir yra kosmetikos ir plastinės chirurgijos specialistė.

Interneto svetainė: www.perfecthairtransplant.com

6. Daktaras Sumitas Malhotra:

Daktaras Sumitas Malhotra yra vienas geriausių plaukų ir kosmetikos transplantacijos chirurgų visoje Šiaurės Indijoje. Jis taip pat yra aukso medalio sąrašas M Ch. ir daugiau nei 10 metų teikia kokybiškas plaukų persodinimo paslaugas. Dr Sumit specializuojasi tiek FUT, tiek FUE plaukų atstatymo metoduose. Eikite į svetainę ir greitai susitarkite su šiuo ekspertu plaukų persodinimo chirurgu.

Interneto svetainė: www.indiancosmeticsurgeon.com

Plaukų persodinimas Laknau

7. Daktaras Rajat Kumar Srivastava:

Dr Rajat Kumar Srivastava yra plaukų ir kosmetinės chirurgijos srities veteranas. Jis turi daugiau nei 10 metų patirties atliekant daugybę transplantacijos operacijų. Dr Rajat taip pat eina konsultanto chirurgo pareigas Apollo Gleneagles mieste Laknau. Savo specializuotoje klinikoje jis siūlo geriausias FUT ir FUE plaukų atstatymo procedūras. Jo klinikoje esate visiškai pasirūpinę ir jų sėkmės rodikliai yra labai aukšti.

Interneto svetainė: www.timespiders.co.in/rks

8. Evolve klinika:

„Evolve Clinic“ yra specialus, estetinis plaukų ir kosmetikos transplantacijos centras, įsikūręs Laknau. Jie turi patyrusių ir kvalifikuotų chirurgų komandą, kuri nuolat davė gerų rezultatų. „Evolve“ klinika stengiasi savo klientams pristatyti pasaulinės klasės procedūras už priimtiniausią kainą.

Interneto svetainė: www.evolveclinic.in

9. Daktaras Batra:

Dr Batra’s yra gerai žinoma plaukų ir kosmetikos transplantacijos klinika ne tik Laknau, bet ir įkūrė centrus skirtinguose Indijos miestuose. Visi jų chirurgai ekspertai yra tarptautiniu mastu apmokyti tiek tradicinių, tiek novatoriškų plaukų atstatymo metodų. Apsilankykite svetainėje ir sužinokite daugiau apie jų paslaugas.

Ši geriausia plaukų persodinimo klinika Laknau tikrai padės jums atrodyti 10 metų jaunesnė. Susitarkite per bet kurį iš jų dabar!